Споделена история от Секс и интимност

Все попадам на неподходящи
Моята история е малко като в сълзлива романтична комедия. Искам много да срещна мъжа за мен, с когото ще се чувствам добре, но все не ми върви. На 25 години с две висши, добра професия и привлекателна външност. Омръзнало ми е от "мачовци", които си мислят, че могат да вкарат всяка жена в леглото си, а дори не знаят как да завържат нормален разговор с една жена. За ухажване и обноски да не говорим.. Е, не съм се отказала... явно ще си остана вечната фантазьорка, която вярва в розови еднорози..

Коментари

1.   На 25 г. с 2 висши?! Че ти на 15 ли си записала първото висше?

2.   Здравей!
Толкова сме много тези, които се чувстваме по този начин или сме в същата ситуация. Как така не можем да се намерим един друг???

Но вече знам, че не съм сам. Знам, че има и други като мен. И ще срещна и моята половинка. Ти също!

3.   Ами огледай се сред по-скромните и срамежливи момчета - те не търсят просто с коя да си легнат.

4.   Аз съм пък нолмален мъж, леко пълен и обичам нормален разговор. На мен пък никоя жена не ми обръща внимание защото не съм забавен и не мога да се правя на шут който да е забавен. Та и аз съм сам.

5.   И какво направи, за да попаднеш на подходящия? Смени ли средата, записа ли курс по нещо (танци например)? Имайки 2 висши изглеждаш типичната кариеристка, която не би искала или можела да се грижи за деца - това е огромен негатив за мъже като мен.

6.   Номер 1, авторката брои Магситрстурата за висшО. У нас всеки университет ала ПУТКА бълва "висшисти"

7.   1, до 25 г. принципно можеш да изкараш и 4 висши. До 18 средно, до 22 бакалавър и после всяка година по 1 магистратура. На 23, 24, 25 по 1 магистратута. Ето ти 3 магистратури и 1 бакалавър, демек 4 хартийки за ви'шО.

8.   " Ами огледай се сред по-скромните и срамежливи момчета - те не търсят просто с коя да си легнат."

Жените са видове, които искат да имат честен мъж до себе си, но точно тогава му бият шута и реват, че са били нае***и и изоставени

9.   Съчувствам ти.

10.   Всеки има такъв период в живота си- не се отчайвай, слънце винаги изгрява и след най-силната буря. Аз съм на принципа, че щом нещо ни се случва то е с причина,носи някакъв урок..Любовта я има, вярвай!

11.   6 - значи е завършила университет. Една специалност бакалавър и много е вероятно - втора различна специалност магистър.
И ако е така много правилно си ги брои.

1 - записала се е след училище без да си оставя няколко години да си "почине от тежкото учене". Значи от 18 до 23 е учила за бакалавър и сега на 25 е станала магистър.

5 - Ти какво средното образование ти се видя достатъчно?
Ти си толкова ограничен.

Комплексирани необразовани вечни момченца. Неоценяващи труда на другите. Това сте вие тримата.

Ясно защо момичето не може да си намери половинка.

12.   Каквото привличаш, такова намираш. Най-вероятно, проблема ти е, че търсиш невъзможни съчетания у мъжете. Помисли и върху това.

13.   Смяташ ли, че все на теб ти се случва?

14.   От каквото бягаш на това и налиташ.
Подобното привлича подобното.

15.   Ела при мен и ще попаднеш на подходящият.