Споделена история от Секс и интимност

Бактерии Ешерихия коли във влагалището!
Здравейте, дами!

Ще се радвам да споделите опита който имате с моя проблем.
Преди една година направих голяма глупост- с моя партньор правихме анален секс и след това той проникна във влагалището ми.
Тогава получих първото си замърсяване с тези бактерии... те са чревни. Излекуваха ме от тях и след това започнаха да се повтарят рецидиви. Изпаднах в омагьосан кръг- лекувам ги, но от антибиотика получавам гъбички, после се оказва че ми е разбутано пехато. И тъкмо всичко е минало и пак се появяват! Те успяват да преминат през стената от дебелото черво. Ппопринцип проблема се получава от запек и при мен малко да ми се запече стомаха (говорим за часове, не за дни) и съм готова.

При мен протича по по-интересен начин- попринцип жените имат просто промяна на течението, докато при мен има и болка при секс и разраняване.

Може ли да споделите своя опит с това и от какво получихте облекчение! Аз се кисна в леген с морска сол и тетра, вземам и хомеопатия, имам известно подобрение но не съм на 100 процента чиста!

Благодаря!

Коментари

1.   Е-е-е, не се прави така! Първо анален, после хубаво в устата да се поизмие, и чак тогава във влагалището!
Иначе виждаш какво става...

2.   Добре че нямаш още някакъв отвор, че кой знае какви нови щамове болести щеше да култивираш в тях.

3.   Ама и вие сте будали. Гледате от порнофилмите, че се ръгат анално и после в устата и си мислите, че всичко е много просто. Да ама, хората си правят предварително промивки със хлорхексидин.

4.   Да сте живи и здрави!

Авторката

5.   "Вземам хомопатия" какво трябва да означава?

6.   Лечението е само с антибиотици и то доста докато се изчистиш - забрави за хомеопатията. Можеш да се промиваш и със запарка от бял равнец, но като допълнение към антибиотиците като ще правиш толкова дълго лечение с антибиотици, колкото ти е исписано и да се изчистиш. Убиваш и полезните бактерии в червата, но взимай пробиотици. Друго решение не виждам.
Колкото до секса - прави се ВИНАГИ с кондом анално, защото партньорът също може да се зарази с тези бактерии и да получи възпаление на пикочните пътища, а след това кондомът се сменя или се продължава без кондом, но никога от анално към вагинално и никога с един кондом от анално към вагинално - обратното може, а после сменяш кондома.

8.   Номер 6, то това лечение само с антибиотици кой ще я лекува от кандидозата? Навъдили са се едни специалисти с дипломи, дето прецакаха микрофлората на маса народ обаче продължават да си практикуват по същия начин. Дори и момичето каза, че проблемът с гъбичките се проявява след приемането на антибиотик.

9.   Ами има много хубав хомеопатичен продукт и го ползвам, но ефекта е по-бавен!

Авторката

10.   "Хубав хомеопатичен продукт" е оксиморон. Дори е възможно от него да ти се появяват пак бактериите. Всеки знае, че хомеопатичните лекарства са направени от минимални дози от едно единствено вещество (в твоя случай - лъжичка бактерии Е. coli), което се разрежда във вода, докато от него не остане и една единствена молекула (ами ако остане дори и една бактерия и тя започне да се дели? ). Предполагаемите химични свойства на вода, в която в миналото е било разтворено дадено вещество, се приписват на опроверганата хипотеза за памет на водата.

11.   Уринал мойто момиче, не акут, а обикновен и много червени боровинки или сок от тях, промивки смрадлика. Иначе антибиотици да, до дупка

12.   като се бъка бактерия и молекула.... излиза, че хомеопатията разболява, и заразява:))))))))
като се говори за паметта на водата.... нито е хипотеза... нито е опровергана... за справка... иам филми.... и снимки... и отдавна доказаани на практика научни доказателства...
само един докторски промит от химя мозък е способен да твърди, че нещата, които не разбира, не съществуват... :))))
ааа, и шопа:)който гледал жирафа и рекъл, "те такова животно нема"