Споделена история от Секс и интимност

Прекалено съм тясна
Здравейте! Аз съм на 24г. Правя секс от 20-годишна. Била съм с трима мъже, третият от които е мой настоящ, интимен приятел от 7 месеца. Проблемът е, че съм много тясна отдолу. Винаги изпитвам дискомфорт по време на акт. Възбуждам се и се навлажнявам, но все пак си я има болката при проникване. Използвала съм и разни гелове от типа на лубриканта, но не помагат. Не че е непоносимо като усещане, но не мога да се отпусна напълно. Дори самата аз не мога да си пъхна два пръста. Влизат, но трудно и със съпровождаща болка. Приятелят ми не е някакъв свръхнадарен, че това да е причината. Не очаквам и кой знае какви съвети, защото това мяй няма как да се поправи, но знам ли... Благодаря предварително и весело лято на всички!

Коментари

1.   Прави повече секс и ще се оправиш ...всичко идва с опита
Ева

2.   Аз също съм по тясна, но като се навлажниш доста стават чудеса.... Секса е нещо приятно, наслаждавай му си, отпусни се, ако не се навлажняваш много ползвай лубриканти, нека има повечко любовна игра и т.н.

3.   Намери си гадже с по малка пишка

4.   Оправя се, оправя се. Само че имам съмнението, че правиш секс по задължение, а не с желание. Само за да не си назад от другите. Иначе нямаше как да не си спретнеш нещо по ексклузивно от обикновеното мушкане. Тоя орган по правило няма граници. Повечето жени искат да са тесни, за да усещат акта по силно, но с времето се разширяват волю-не волю. Но ти май си от по хладната порода.

5.   И аз имах твоя проблем. И чудесно разбирам за какво говориш. при мен проблема се оправи след раждане. Няма смисъл да си хабиш парите за разни гелове.

6.   Божеееее! Всеки се бори за тясно, ти се оплакваш! Радвай се, докато не си се разширила, после ще се оплакваш, че си широка.
Мечо Пух

7.   О-о-ох, миличка, да знаеш само ако ми паднеш как само за 1-2 седмици ще се простиш с "теснотата" си! Ще се подмокряш само като те докосна по бузката, и въобще и през ума няма да ти минава тясна ли си, широка ли си - ще гледаш само как по-бързо да яхнеш кончето и да.. изхвръкнеш от тялото си!

8.   Тъпанари. И аз съм имал подобен случай на младини с едно момиче. Природа...По добре иди за консултация на гинеколог.Ако не ти се чака да се оправиш след раждане.

9.   Коментарите (освен може би последния) са написани от ужасно сбъркани хора... Пфф... на къде върви света

10.   Пфф... на къде върви света
Всеки луд с номера си, била тясна и се оплаква. Като родиш ще можеш спокойно не два пръста, а двете ръце да вкараш, но тогава мъжът ти ще търси тяснички. Затова се радвай че си тясна и ползвай кремчета да не те боли.

11.   Така е радвай се докато не си се разширила. щото после като мен ще търсиш някой дате стесни.

12.   Ей момиченце да знаеш как ми се иска и аз да съм толкова тясна.сега немога да си намеря мъж с дебел х*й, щото моя е в бг.а аз от скоро съм в чужбина.няма страшно повече любовна игра и той ще ти влезе без да се усетиш.

13.   Така е №4 ,прави секс без любов, винаги съм била тясна ,даже И СЛЕД КАТО РОДИХ.ЖЕНАТА ,МОМИЧЕТО ПО ПРИРОДА Е ТЯСНА , НЕ И ТРЯБВА ГИНЕКОЛОГ.

14.   Не се тревожи, с времето и различните размери на партньорите, ще се разшириш.
Ако и това не помогне, изчакай да видиш как се изкарва 30 см глава през 10 см дупка и тогава вече със сигурност няма да си тясна, освен ако не родиш със секцио.

15.   Лелее какви проблеми има тук че аз за тясно умирам а някои се оплакват...

16.   Лично аз много обичам тясни.

17.   При 3-4 пъти дневно в продължение на 5-6 месеца ще се оправиш но ползвай и хубави лубриканти аз преди време имах приателка на която и беше толкова тясна че едвам си вкарвах в началото пръста без да е заболи но е оправих а и приятеля ти трябва да е майстор.

19.   имам сащия проблем много е гадноо след секса как те боли.. :( по време на секса не се усеща болката толковамного,но след това..

20.   И аз умирам за тясно. Ако е разширена, нито тя ще усети от удоволствието, нито аз.

21.   Имам позната, която имаше същия проблем, понеже първия мъж в живота й не беше особено надарен и тя остана леко недоотворена. Доста време след това я болеше със следващите й партньори, докато не се появи един доста надарен мъж да довърши работата. От нея знам, че при това положение го има и момента с несъзнателното свиване в очакване на болката - това допълнително стеснява. Човек трябва да е напълно отпуснат при подобна ситуация.

Колкото до другата крайност - разширяването след раждане също може да бъде коригирано със съответните упражнения на мускула на входа на влагалището. Тези упражнения се състоят в свиване все едно момичето се стиска да не уринира (стягането на мускула може да бъде усетено с пръст), задържане 10сек и отпускане, стягане-задържане-отпускане и така 10х10сек. Резултатите са повече от задоволителни само след няколко седмици.

23.   Лошо за теб, и много готино за него, обзалагам се. Иначе това не голям проблем все пак си малка още, но ако за напред продължи, то има хирурзи за това. Вярно първата ще си дето ще я увеличават вместо да я смаляват. :)

24.   Не е гаранция че като роди ще се оправи ако съдя по себе си. Аз също не мога два пръста да побера боли и е неприятно много даже, въпреки че съм раждала и то нормално(с големи разрези разбира се, които отдавна са зарастнали, но положението си е същото), но за мое щастие съпругът ми не е свръх надарен, така че на мен си ми е тамън.

26.   същото си мислех и аз но се случи на Студентския празник нещо което преобърна мислите ми. Отидехме компания в къща за гости близо до Троян. За мен се лепна колега грък много симпатичмно и добро момче ядохме пихме щуряхме и естествено се закътахме призори в стаито по двойки. Ах как целуваше само разтопи ме но като си съблякохме ме хвана шубето - такова нещо не бях виждала онемях но беше късно и след минути и тъмно Господи толкова внимателно се намести въху мен усетих че го намесгтва точно където трябво и само прехапах устни Бавно много започна да ми го вкарва имах усещането че се разпорвам и го стиснах по гърба. Той си помисли че го правя от страст и в миг га вкара целия - не ми се смейте - пръднах - от зор пръднах и сякаш се отпуснах. Започна да се движи в мен отначало бавно и постепенно учести докато сама усетих че стена в момента който го изкара и се изпразни се чуствах като опусташена. направи го още един сълзите в очите ми бяха от щастие. Завиждам си за тоя миг.

27.   Към 26 се обръщам. не ми се обиждай, ако греша. Опитвам се да извиня неведението си с липсата на подходящ опит. Съдейки по написаното, заключавам, че вероятно си мъж. Защото аз съм мъж и въпреки немалкия (според мен ) опит, който имам, написаното от теб го има само във фантазииите ми. Не съм срещал до сега жена, с която да съм преживял описаното от теб. Старал съм се как ли не, но освен девственици, други жени не са се притеснявали, а и аз не съм усещал, да ми оказват някакво физическо съпротивление, макар и да не съм от ненадарените мъже (в бойна готовност съм си го мерил 18 см до корена). Кефят се жените, но не се страхуват, дори и нераждалите. Проблемите са винаги само до преди" усамотяването" . След това само фантазията ми рисува подобни сцени. Ако греша, просто му завиждам на гръка. Това е от мен.

28.   Ми разпъни се малко де! ! !
Напни се и аз бях тясна но след като родих, вече съм широка и сега почти нямам мъж. Той се забавлява с друга.

Пък кат искаш и сама се рзпъни без мъж. Дърпай са. Пъхай нещо... ..

29.   27, не съм 26, но ми се случи същото съвсем наскоро. ТАКОВА нещо не бях виждала. Нормална съм - нито тясна, нито широка, но за пръв път почувствах какво е да те пори, да те изпълва цялата. Болката да пълни със сълзи очите ти, а същевременно тялото ти да се разтърсва от удоволствие. Просто няма такова удоволствие! ! !

31.   Дали е тук мястото, където да се изкажа...? Аз съм на 38 Не съм се женила, не съм раждала (и едва ли ще родя вече) Имам същия проблем още от първия си полов акт. Вярно е, че не водя редовен полов живот, но съм имала доста партньори, съответоно различни размери. Имам и вибратор. Проблемът обаче си стои! Два пръста ми идват в повече. Проблемът не е, че не влизат, проблемът е, че при самото триене имам неприятното усещане, че всеки момент ще се напишкам и това не ми дава свободата да се отпусна. Това се случва всеки път, с всеки мъж, при всеки полов акт. Това се случва, дори и когато го правя сам. Някой имал ли е подобен проблем?

32.   до 31... чувството за напишкване е илюзорно, по-скоро предсказва, че ще се празниш при един страхотен оргазъм!! Това е прозрачна течност, която няма общо с урината ти и се излива(понякога в по-големи, друг път в по-малки количества) Отвори в порно сайт на секция squirt или го напиши в гугъл.

Не знам дали си пробвала да си намериш Г точката? Не всяка жена я има, но ти май я имаш. Откакто разбрах за това нещо, се увеличи цялостната ми възбуда при акта, мъжете откачат от това мокрене, а аз още повече! За да не изпиташ притеснение с партньора, като нещо непознато още за теб, първо пробвай сама, точно като ти се "допишка" отпусни мускулите си и се напъни, освободи товара.... най- приятно е да изчакаш оргазъма и тогава при контракциите се напъни да видиш какво ще си получи. Ако не стане чудо голямо, ама ако се получи ще почувстваш на освобождаващия и разтърсващ оргазъм ever!! :)))

33.   3 уби ме хахахах

34.   Някой мъже не могат да се справят с тесна п... , за тях било мъчение

35.   До 32:
Знам какво е скуирт и ми се получава твърде успешно при стимулация на клитора, особено с вибратора. Но при мен това усещане, че ще се напишкам, започва още с първото проникване, за това не смятам, че е приближаващ оргазъм. Твърде рано е за него. Според мен нещата са комплексни. Може би тясна вагина и малко по-слабо овлажняване ми създават това усещане. Следващият път (не се знае кога ще това) смятам вече да пробвам лубрикант. :)

37.   Извинявай много мацко обаче пръстите ти ако са като кюфтета и в моята минка няма да влязат....

38.   Ами като си толкова тясна и от два твои пръста те боли как ще родиш. И не е вярно че след раждане ще стане широка. Аз имам две деца родени по естествен начин и не съм станала кофа. Явно нещо във възбудата ти куца. Ами то всяка жена като не е достатъчно възбудена не два ами и един трудно ще влезе.

39.   Няма п*тка дет да не е кофа след нормало раждане, кво лъжете

40.   Мацката, аз бях много зле от началото... Почти мразех секса защото бях адски тясна и много ме болеше. Не изпитвах никакво удоволствие. Оправя се с времето и повече секс. Аз лично се заинатих и си поставих за цел да изпитам удоволствието и стана, но до тогава смених 3 гаджета и най-накрая попаднах на момчето което ме кара да полудявам. Членът му е адски голям, което от началото ми пречеше но вече не и се чувствам страхотно... сега не съм много по-широка но се оправих.. споко и ти ще се оправиш... ТРЯБВА ТИ МНОООГО СЕКС!!!

42.   аз имах едно гадже стози проблем и до ден днешен мисля за нея тейкато нидо една не ми доставяше такова удоволствие

43.   Аз пък съм със слабо овлажняване, което създава усещането че влагалището е тясно. Мъжете много се радват, но аз не мога да се радвам на удоволствието. Напоследък при мастурбирането започнах да използвам лубрикант и едва наскоро, разбрах колко било хубаво. Сменила съм доста партньори и с никой не се е получило, така че не авсичко зависи от това как ще те предразположи партньора. Добре, че вече на пазара има продукти, които да ни помагат в търсенето на удоволствието.

44.   Мили мацки, аз съм много тясна, но това е природа, мускули може да правите упражнения на жените които са пошироки. Родих 2 деца и няма промяна, зависи от вас, от партньора, всичко е в мозъците ви, тук няма болка и да има тя е сладка болка, това е нещо уникално, която не е тясна.... тя не знае какво е, затова, че неговорете глупости...

45.   Май никой от коментиращите не знае, че едно е тесен отвор на влагалището, друго да си стегната вътре.
Аз преди да родя имах тесен вход на влагалището и ме болеше, но вътре не е било кой-знае колко стегнато, както разбрах после. А то точно там е важна стегнатостта, защото най-чувствителна е главичката на члена - тя е в дълбокото и там трябва да е стегнато.
След раждането се уплаших, че съм се отпуснала и правих упражнения за тонизиране на мускулатурата - В резултат мъжът ми каза, че му е много по-хубаво отпреди. Въпреки, че вече не ме боли отвора, което показва, че съм се разширила - умеея да го захващам здраво навътре и удоволствието и за двамата е по-силно.
Дано да сте разбрали какво искам да кажа:)

46.   Аз съм на 23 приятелката ми 19 и секса отвратителен, , поради същата причина, постоянно писка че я боли, , а и мен ме стиска, , даже някой път ме болял по 2-3 дена!

47.   Имам въпрос. Аз също съм мнооого тясна и не знам как да се справя с това. Все още не съм раждала, но и не виждам как това може да се случи някой ден, защото още при първият ми път страшно много ме боля и сексът с приятеля ми, с когото вече от 6 месеца не сме заедно, беше мъчение и за двамата. Всеки който питам ми казва, че само първия път боли и после болката става приятна, но втория път ме болеше още повече. Необвързана съм и в момента не водя полов живот. Има ли вероятност да ставам все по-тясна???

48.   47, да има вероятност да станеш още по-тясна, защото тъканта започва да атрофира и да губи еластичност.
Всяка една жена, която по една или друга причина не е водикла полов живот дълго време го е изпитала. Особено при жени в менопаузата е голям проблем.

Друго да те попитам - страдаш ли от сухо влагалище?
Според мен причината да те боли е по-скоро не достатачната възбуда и /или „смазка“.
Има жени с недоразвити и дори съвсем без жлези в интимната област, има жени с хормонални проблеми.
Аз бих си прегледала първо хормоните.

Иначе - добър начин за разтягане е да ползваш първо по-малки, после по-големички дилдота или вибтатори. Задължително с лубрикант.

За възбуда - чети еротична литература. Доказано е, че за жените тя е много по-възбуждаща от порно филми например.
Не се отказвай, при мастурбация и с подходящ партньор ще видиш, че сексът е благодат

50.   Към номер 47: Здравей, аз имах същия проблем. По принцип съм много тясна, не бях правила секс от около година. Със сегашния ми приятел сме заедно от година и в началото сексът беше много болезнен за мен. След първите 6-7 пъти обаче болката изчезна и сексът започна да се превръща в удоволствие. Не се притеснявай, с опита всичко ще си дойде на мястото. Успех!

52.   Няма такова нещо като тясна... Ако по някакви причини си започнала да свързваш с нещо неприятно мускулите на влагалището ще започнат да се свиват, когато.... "нещо" трябва да влезе там. Иди на психолог, поговорете си и ще се оправят нещата

53.   И аз така си мислех цели 6 години. После се оказа, че било въпрос на свикване и да, на влага. Ти може би си мислиш, че се овлажняваш, но това просто не е достатъчно.

Alpha, ж. 26

54.   Боцни се в дупето и ще видиш какво е "тясно"

57.   34 - направо си е противно. Прилича повече на неуспешно изнасилване, отколкото на приятно преживяване. Случвало ми се е с няколко различни жени.

58.   Абе хора, какви глупости пишете? Термин тясна НЯМА, трябва да го запомните, а не да се излагате по форумите.
Дори с вашите приказки "тясна съм", пуснаха картинки и колажи от типа-"Когато тя каже че е тясна", а до думите една зейнала, широка дупка.
Сами си направете изводите, защо са пуснали смешната карикатура.
Това че сте невъзбудени и неовлажнени, не е знак че сте тесни, а е знак, че всъщност проблемът е във вас.

59.   Според мен вие жените трябва да се радвате че сте тесни защото, после ще се оплаквате че не усещате ;)

60.   и аз съм с тесен "вход" и не правя секс от2годин
Пийте масло от облепиха за много добра лигавица и при вас ще помогне. Аз не знам как ще ми се отпусне входа, а не съм суха от пиенето на омеги-масла