Споделена история от Секс и интимност

Проблем с фелациото
Здравейте! С приятеля ми водим полов живот от скоро (аз съм на 17, той на 18). До сега не съм му правила френска, но той на мен да. Искам и аз да му доставя това удоволствие, но никога не съм го правила. Но мисля, че ще го нараня със зъби, защото половият му член е доста дебел, а пък моята уста е страшно малка и тесна. Притеснявам се, че няма да мога нищо да направя. Има ли хора с подобен проблем и как да се справя?

Коментари

2.   Ама то направо си е грандиозен проблем. Ама разбира се, на едно младо и интелигентно момиче, най-големият проблем на 17 годишна възраст е как да направи свирка на някакъв пъпчасал, недоразвит чикиджия. Наистина се отвръщавам все повече и повече, от такива неуравновесени, плиткоумни и повърхностни кифли. Само като си помисля, че някога, такива неначесани гъски ще стават майки и ще целуват децата си със свиркаджиските си устни, направо ми се повдига. После седнали да ми мрънкат, то България такава, този и онзи виновен, щели да емигрират... , аз не виждам кой ви е крив, щом най-голямата цел и проблем в живота е как да прави свирки. Ами то затова цял живот така ще е, но лошото е, че такива свиркаджийки, с малоумните си идеали са мнозинство, и малкото останали свестни и стегнати момичета се чувстват малоценни и не намясто. Духай, еби се, ако щеш путката си разпори, такива като теб стават само за това. И вместо да пишеш злобни коментари под моя, позамисли се малко, искаш ли да се гордееш с нещо, което е стойностно и сама си постигнала, или заедно с разпорените ти приятелки ще се хилите и хвалите, коя как свирки правила, коя как и къде се ебала.

3.   Не е нужно да го лапаш целия . Духай , смучи от тук от там и отвреме на време го налапвай .

4.   Браво номер 1! Най-после някой да напише свестен коментар!

6.   Номер 1 никой не е искал да четеш морал. Момичето пита нещо и след като не можеш да помогнеш си замълчи. Освен това ти не познаваш човека, че да съдиш. Всеки има право да прави каквото иска. Не знам как изобщо коментара ти е одобрен, но определено трябва да си оправиш речника, защото се показваш като каруцар/ка и е смешно.
А до авторката, не се притеснявай за това. Според мен всичко ще е наред.

7.   Ако наистина е толкова голям, че ти е трудно да го налапаш, просто го облизвай като сладолед, засмуквай отгоре и редувай с помпене с ръчичка(сигурно и тя ти е малка), мрънкай и го поглеждай в очите.

9.   Аз до сега не съм правила свирки и тем подобни и доста се притеснявам ако приятелят ми ме помоли да му направя. Даже като се замисля ми си струва малко гнусно, не знам нормално ли е или не.. мисля, че може и без това не знам..
А. 16

10.   Авторке, няма нищо срамно в това да правиш френска любов. Ние тук можем да ти дадем десетки съвети, но според мен най-добре би било да говориш с твоя пич за това. Кажи му, че не си го правила, не е срамно. Кажи му, че искаш, но се притеснпваш. Поискай помощта му, опитвай и го питай кога и как му харесва и т. н. Проблемът на много хора в днешно време е липсата или сериозно заниженото ниво на комуникация. А тя е най-важното нещо, особено в личните взаимоотношения между хората. Та, така. Сподели му, питай го, говорете. И ще видиш, че не след дълго ще стигнете и до доста по-пикантни и приятни неща в секса ;) Дерзай!

Агент Мълдър

11.   Номер 1 е прав - вместо да мислиш за свирки прочети някоя книга, извиси се духовно, направи нещо добро, изгради си естетически вкус и маниери на поведение, бъди дама.

13.   щом имаш проблем с фелацио-то и никога не си правила френска, духай свири, смучи, облизвай и лапай - нема как да не можеш

14.   2 подкрепям изцяло коментарът ти, но в случая може би става дума за обвързано момиче, което получава орална любов и е адски егоистично да не дава такава, а относно свиркаджийките, с две ръце съм за твоя коментар относно еднократните такива контакти и пъпчасалите идиоти, на които кифлите за една вечер им правят, с цел някакви облаги или са ги излъгали по някакъв друг начин ;)

15.   Номер 2 и 14, не не съм "свиркаджийка". С приятеля ми сме заедно от 10 месеца и да аз получавам орална любов и искам да му върна жеста, за да може удоволствието да е за двамата. Не е нужно да пишете куп глупости и да ме съдите при положение, че никъде не съм споменала, че го правя колкото за една вечер!
Авторката

16.   2 и 11 от кой век изпълзяхте,боже а мислех,че няма да прочета подобни нравоучения.Дори и по Татово време,рядко се чуваха,горко на децата ви,сигурно са около възрастта на авторката.
Ж50

17.   Обичам фелацио от съвременни жени на 50 ;)
Ммммм