Споделена история от Секс и интимност

Твърде трудно слагам презерватива върху пениса
Здравейте на всички. Мъж съм, на 22 години. С приятелката ми често правим секс, но докато започнем... е мъчение. Както се разбира от заглавието, твърде трудно слагам презерватива върху пениса ми. Ползвам Durex (ако е от значение) и съм обрязан (ако това също има значение). При всяко слагане на презерватива преди започването на половият акт изпитвам много големи затруднения. Едва успявам да го разпъна целия, а докато си вкарам главата си е направо мъчение. Все едно главата ми е един великан, а презерватива едно джудже. Едва си вкарвам главата първоначално в презерватива, а едва след това се опитвам да го разпъна целия. Естествено, приятелката ми също ми помага и ми слага презерватива понякога, но и тя изпитва големи проблеми при слагането му. Не е случайно според мен - с предишната ми приятелка също имахме проблеми с презервативите. Всеки път едно и също беше. Докато вкара главата на пенисът си в презерватива минава много време, даже е имало един случай, когато дори ми спадна. Само Durex съм ползвал до момента. Сигурен съм, че правя всичко правилно. Нито слагам презерватива на обратно, нито пък нещо друго. На какво се дължи това според вас? Може ли съвети или някакви препоръки, как по-лесно да го слагам? Наистина голяма трудност изпитвам всеки път. Минава доста време докато започна да правя секс, просто докато успея да наместя презерватива... нямам думи. Благодаря ви предварително за отговорите и ако може не ми казвайте да сменям презервативите, защото съм ги сменял и преди - отново същият проблем, но от месеци насам само Durex използвам. И с крем съм пробвал, мазал съм си пениса, за да влезе по-бързо и по-лесно в презерватива, но отново е трудно. Главно, изпитвам големи проблеми, когато трябва да вкарам главата на пенисът си в презерватива. Много трудно се получава. Благодаря ви.

Коментари

1.   Ти така си го описал сякаш разпъваш презерватива и след това се опитваш да ги го сложиш? Нали не правиш това?!!

Просто, отваряш опаковката, слагаш си го на члена от правилната страна и го навиваш върху ствола.

Ако пък ти е чак така голяма главата, вземи си дурекс XL или нещо от тоя род май имаше.

2.   Ти така си го описал сякаш разпъваш презерватива и след това се опитваш да ги го сложиш? Нали не правиш това?!!

Просто, отваряш опаковката, слагаш си го на члена от правилната страна и го навиваш върху ствола.

Ако пък ти е чак така голяма главата, вземи си дурекс XL или нещо от тоя род май имаше.

3.   Не казваш дали ти е голям или малък. Ако е голям е ясна работата -май имаше и по-големи размери презервативи, забравих им името, но пак на Durex бяха. Ако ти е малък и не можеш да го сложиш, тогава вече наистина има проблем. :)

5.   Купи си по-голям размер презервативи...токова е просто!

6.   Във ветеринарните аптеки продават презервативи за коне, когато трябва да се събере секрет, купи си такива няма да имаш проблеми повече... :-)