Споделена история от Секс и интимност

Как и къде си намирате сексуалните партньори?
Здравейте, интересува ме това, защото съм малко по -затворен в свалките и в първата крачка на самото запознанство. Имам сериозна връзка, но винаги ми се иска, ако си харесам сексуален обект, да пофлиртувам, да се чувствам желан и аз, но само до там. Може би прекалено високо вдигам летвата и забелязвам основно жени -сексуални обекти, за които всеки мъж мечтае. Като цяло много голям % от жените не ме привличат дори за разговор, камо ли нещо повече. Знам, че всяка жена иска да е ухажвана, но защо да си губя времето, а и да и вдигам самочувствието. Предпочитам да го правя с жени, които го заслужават с външен вид и поведение - и интелект не на последно място, но с оглед на интелектуалното положение на страната ни в момента и изтичането на читавите хора навън, е ясно, че няма и много читави жени вече.

Коментари

1.   „Знам, че всяка жена иска да е ухажвана, но защо да си губя времето, а и да и вдигам самочувствието. Предпочитам да го правя с жени, които го заслужават с външен вид и поведение“

Ти питал ли си се дали сам заслужаваш като поведение, ценности и морал? Такива с твоето мислене (без да ти знам финансово положение и ВЪНШНОСТ) обикновено си намирате само жени на час срещу заплащане. Истински качествените мъже нямат никакъв проблем с намирането на приятелка и дори грозни мъже си намират хубави приятелки, ако са готини хора, но теб не те виждам какво можеш да дадеш на една жена - самочувствие не искаш, внимание не искаш - гол чеп предлагаш. Ами такива има в Секс шопа за 20 лв и 4 лв. за батериийките - за какво си на жените ти специално?

2.   Ловим ги в реката на блесн?!
Понякога кълват и на портфейл...

3.   " Имам сериозна връзка, но винаги ми
се иска, ако си харесам сексуален обект, да пофлиртувам, да се чувствам желан и аз, но само до там"
Гледaй сегa , имaш еднa " сигурнa " поне зaсегa , още колко ще продължи не е ясно , зaщото кaто нaдуши кaкви ги зaмисляш , ще изчезнеш нa мигa вероятно. И кaкто ти сaм кaзвaш , явно нямaш внимaние от други жени , тaкa че дъъългичко ще рaзчитaш нa ръчичките си. Aз викaм дa се кротнеш , a. Поне мaлко още дa удължиш " сигурнaтa " си връзкa , може пък дa се нaучиш нa отношения , когaто се водиш уж обвързaн.

4.   По телевизията ги търся.

5.   В кварталната бакалия, на опашката за кисело мляко.

6.   Към отговорилите - вси пак очаквах съвети от високо интелигентни хора с опит и без комплекси. Все пак благодаря за отделеното време.

7.   На колко години си?
Няма лошо в това да пофлиртуваш с някоя, но не го прави пред нея за да не започнат проблемите. Жените са ревниви :)
Мъж 21.

9.   млад съм - под 40 те съм

11.   в интернет

12.   Те ме намират.
Василиса

13.   Номер 1, дефинирай "готини хора".

14.   И по какви жени точно си падаш?

15.   Привет:)
Мога да ти посоча посещение на пиано бар, където по принцип се събират донякъде по-интелигентни хора. Друг вариант е посещение на т. нар. 'закрити' клубове, в които основното правило е носенето на маска. Така първото впечатление идва от културата и способността за водене на разговор и чак тогава се намесва външността /тези клубове са като high-classes пиано бар/. Евентуален проблем би бил фактът, че трябва да познаваш редовен посетител на такъв клуб или да получиш покана по някакъв повод.
Другото, за което се сещам на прима виста, са уроците по аржентинско танго, където просто витае секс и страст във въздуха и няма човек, който да не се чувства секси и желан.
Дано да съм била полезна :)

16.   Хаха. Колко да ти е сериозна връзката, щом пускаш тема с такова заглавие? Мааалко се съмнявам, че с физически привлекателно момиче би стигнал само до флирт... Абсолютна гнусарщина, а си с претенции, че търсиш "читави" жени... Интересно е и друго - очевидно те вълнува единствено сексът, поне в този момент, но пък търсиш интелигентни партньорки? ! Малко са момичетата и жените, които си струват вниманието и в същото време ще си легнат ей така с някого, просто заради желанието ;).

17.   Под 40г. бил, значи си на 30 и няколко години, а разсъждаваш ро-зле от 14-годишен хлапак. Ти си срам за мъжката половина от човечеството... Където и да намериш такава сексуална партньорка, дано "сериозната" ти приятелка те хване по-скоро.... не я заслужаваш.

20.   12- валиса от къде си?

21.   Ами има сайтове за запознаства, какво чакаш, едно време беше много по-трудно!

22.   Нямало читави жени, ти нормален ли си?? Ако моя приятел постъпи така..нз просто, ще му го отрежа. Как така да се чувстваш желан?? Приятелката ти би трябвало да те кара да се чувстваш така. Ако ли не, по-добре се разделете....
Искрено ваша.

24.   Я се осъзнайте бе, какво нападнахте човека, иска просто да пофлиртува, да си поласкае самочувствието и да си хване любовница, а вие го изкарахте едва ли не прелюбодеец. Това, че е писал че има сериозна връзка, може да означава че е с някоя от дълго време, но му липсва любовта и тръпката. Нали не е женен, какво Ви дава право да му държите сметка с коя да си го сложи?
Като не може да му дадете съвет поне не хейтвайте.
Пич, на първо време почни да отделяш кинти и пари да ходиш по заведения, там е мястото където никоя няма да гледа странно/тъпо ако ходиш да и се натиснеш защото тия места са за тая цел.