Споделена история от Секс и интимност

Защо не ме възбужда, когато сме заедно?
Аз съм омъжена от година за мъж, с когото иначе сме заедно от седем години. На 34 съм, мъжът ми е малко по-голям от мен. Проблемът е, че той пътува постоянно и за сравнително дълги периоди от време, по няколко седмици го няма. В това време аз се опитвам да се задоволявам сама, нямам никакво намерение да му изневерявам, и не ме привличат други мъже. Когато мастурбирам, винаги е с мисъл за мъжът ми. Работата е там, че той като си дойде и когато можем да правим истински секс заедно, аз рядко изпитвам възбуда. Чувствам се уморена или ми е достатъчно това, което сама съм си доставила като удоволствие. Докато мъжа ми го няма, се побърквам от мисли за него и желание да се любим, а като се прибере ми е безразлично почти. Е безразлично чак не, но липсва вълнението. Чувствам се много объркана защо се получава така, гадно ми е, че правя с него секс, за да него разочаровам и за да не си мисли, че не го обичам вече, още по-тъпо ми е да се задоволявам сама без мъж, а когато имам мъж, да не искам той да ме задоволи. Какво ми става, на какво е признак това състояние, ккаво мога да направя? Много ми тежи, помогнете ми. И дано сега модераторите публикуват историята. Благодаря ви!!

Коментари

2.   Аз съм мъж, но ако има значение ще споделя моя опит. И на мен ми се е случвало подобно нещо и причината е именно в мастурбацията. После ми се е случвало дори толкова да ми е...не знам как да го кажа...безразлично, че веднъж дори ми спадна в приятелката ми, което е повече от срамно! Спрях да мастурбирам , когато не сме заедно и всичките ми желания да съм с нея и да правим любов ги трупах докато не дойде и после я скъсвах. Според мен и при теб е така, макар и от различен пол, все пак сме човешки същества. Може би намали мастурбацията, или не мисли за мъжа ти, а за някой друг, който те възбужда, за да разграничиш мъжа ти от игричките когато си самичка. Няма нищо лошо да си мислиш примерно за някой актьор или дедазнам. Поне аз не виждам нищо лошо. Всеки си имап раво на фантазии и никой на никой не принадлежи, най-малкото мислите и съзнанието му :)

Успех и браво. Повечето жени въобще не мислят като теб, дори не биха видяли проблем.

3.   самозадоволявай се по-рядко и проблема ще се реши

4.   Отчуждаваш се от него, което е напълно нормално. Самата ти казваш, че отсъства често, понякога и по няколко седмици. Обикновено в такива случаи жените си хващат любовници, ти не знам дали ще успееш да се сдържиш, или ще направиш същото.
При всички положения мога да ти гарантирам, че не започнете ли да прекарвате повече време заедно, нещата ще отиват само и единствено на още по-зле. Имам няколко познати, чиито мъже така отсъстваха постоянно, и не само че им изневеряваха, ами и в крайна сметка не издържаха и просто се разведоха. Горките им мъже даже не се усетиха какво се случва - те си мислеха, че само защото изкарват парите, жените им автоматично трябва да са доволни. Да, ама не! Очевидно жената си има нужна от мъж до себе си по възможност всекидневно (не говоря само за секс), и ако това нещо липсва, започват и проблемите, колкото и пари да изкарва мъжът в семейството.

5.   Аз си го обяснявам по друг начин. Когато го няма и се задоволяваш сама ти фантазираш само за него и когато той се върне от една страна, когато не всичко се случи както във фантазиите ти това, може би някак ти убива желанието. Един вид пренасишташ се с фантазии за него и в реалността ти е вече по-безразлично. Така че да по-малко мастурбирай, ако не помогне намери начин да разговаряте. Това което си мисля е, че във фантазиите ти има нещо, което в реалността не ти достига или шипсва напълно, но ти си знаеш какво е. В случая ти си знаеш най-добре. Ние можем само да гадаем.

6.   Аз с моята приятелка рядко се виждам в последно време, просто имам малко проблеми, да не говорим за секс по веднъж, дваж на месец, постоянно мисля за други жени, но не съм от тези, които изневеряват, просто мисля за други, възбуждат ме други на снимки, в мисли, сънувам постоянно и ако се самозадоволявам все за други си мисля, но като се видя с нея все така силно си ме възбужда и я искам и сексът винаги е отличен и на мен ми е странно, понеже се отчуждаваме, а аз я желая все повече и повече, а и тя също. Промени си фантазиите, мисли за друг или за себе си или каквото си искаш, опитай така, не знам.

7.   Свикнала си с него и вече не ти е секси.
Пробвай да се държиш на сухо и виж дали пък няма да му се нахвърлиш като тигрица после. Опитай и да промениш и раздвижиш малко нещата, поговорете на тази тема, предложи му някакви игри - накарай го да събуди мръсника в себе си и пак да ти стане секси и ще отшуми.
Личен опит

8.   спри маструбирането даже и да ти е ужасно трудно, мисли за други неща, спортувай редовно и много за да изразходиш тази излишна енергия дето има в теб, занимавай се с нещо постоянно и излез с приятелки като ти идват разни мисли, просто бъди силна и имай воля и ще се изненадаш от това как ще се променят нещата.
опитвайте нови пози, пробвайте в банята, с играчки, поговорете спокойно, ако те обича ще се опитва да те разбере, и нека да потърси по близка работа, или ти да ходиш при него временно, просто не се прадайте, намерете начин.

9.   Причината не е в "милването" на котараната, а в честите и продължителни отсъствия на партньора ти. Прости свикваш да живееш без него и се отдалечавате един от друг.

10.   Защото не го обичаш.

11.   N9
е как да не е от честото милване! Ако не знаеш павечето жени дето не могат да го получат при нормален секс а само от това милване на путето и от изпалзването на секс играчки, дали вибратори или друго все тая, ами ако авторката има вибратор 18-23 см а пениса на нейния е 11-13 см то е ясно че няма как да и е нубаво с него след като путето и вече е свикнало с огромните размери на вибраторите.
предзвиквам всяка жена да докаже че не е така, ама да каже честно кяк е при нея, според мен нямя жена която ползва големи вибратори а после да каже че не и пречи малкият пинис на половинката си.