Споделена история от Секс и интимност

Въпрос за MACHINES и Скуиртовете
Искам да попитам дамите ползващи този вид задоволяващи машини водят ли до пристрастяване, до предпочитание към тях, а мъжете да останат на заден план, защото като гледам тези клипчета, не вярвам да има мъж, който да успее да докара жената до такива оргазми и с такава честота, както тези машини. Да кажем една семейна жена, ако получи такъв подарък от приятелка , пробва, хареса и, след което мъжът и ще остане ли на заден план в сексуално отношение?

Коментари

1.   Спешно намали порното!

2.   Такава машина нямам, обаче имам вибратор и да ти кажа не е чак толкова пристрастяващо. Да, оргазмите са супер, скуртвам като луда, обаче друго си е с мъж.

3.   Аз се чудя как ги правите тези скуиртове, това ми се вижда монтирано на порното. Каква подяволите е тази вода, от къде идва, защо се получава така и какво ви харесва. Някой ако може да обясни.

4.   Пуснах подобна тема за пристрастяване към секс играчките и вибраторите 4 пъти, с надеждата техни величества ( модераторите) да позволят да я пуснат ама нееееее, даже днес пуснах една тема запитване към жените за реакцията им по времето на оргазма... пък отказ!!!
Наистина някои от тях са супер и постоянно пускат нови теми а други са пълни диктатори.
не разбирам критерите им! Какво пречи да има постоянно нови теми да желае, и да сходни с по стари? Аз една тема ако не ми е интересна минавам кйм друга или търся по стари.
или НАПРАВЕТЕ НОВА РУБРИКА И ГИ ПУСНЕТЕ ТАМ наречете я отхвърлини теми и нека нората да избират, така мисля че е по често.
сега по темата аз мисля че повечето жени дето ползват такива неща и играчки се престрастяват към тях и много трудно. могат да се откожат. С мъж сигурно е друго но оргазма от вибратора е нещо. незеемно за повечето жени.
нека някои жене да ме корегират ако греша.

Модератор - съжалявам, но темата Ви не беше добра и се състоеше от два реда. Не пускаме по принцип такива теми, а тема за женския оргазъм сме имали 237 пъти.
Примерно в темата „Какво представлява оргазмът като усещане“ ще намерите отговорите, които ви интересуват.
Ако искате да пуснете подобна тема, моля поне включете личен елемент и стил в нея.

5.   Не мисля, че двете са взаимнозаменяеми.
От което следва, че не си предсатвям как ще предпочета машинката пред съпруга си.

Нали секса не е само заветния оргазън, особено пък за жените.
Машинката не ме гушка и не ме целува, не ми шепне мръсни думички в ухото, не минава с език, където си пожелае, не ме гали. Тя ме докарва бързо до оргазъм - праз голям. Нямам ли другото, за какво ми е тази машинка изобщо, за да се заблуждавам, че не ми трябва мъж.

Трябва ми. И не само мъж, трябва ми усещането от секса (без значение даже дали ще свърша), трябва ми онова страхотно изживяване да го усещам горещ, да чувам как стене докато го галя и целувам, трябва ми любов, страст, нежност...

Машинката ми носи бързо удоволствие. Бързо достигане до "свършване" и толкова. После я прибирам в шкафа и нямам търпение да си нагушкам съпруга.

При мен поне е така и няма как да ме доведе до пристрастяване