Споделена история от Секс и интимност

Не знам, какво да правя
Заедно сме от 2 години и половина, и този проблем е от самото начало, аз не сьм нимфоманка или нещо от сорта, искам нормален сексуален живот, все пак сам на 27, а тои на 36, да имаме трудности (битови), но вече не издьржам така, не искам и нямам желание да му изневерявам, но... не знам какво да правя, показала сьм му че дьржа на него, казва че му говоря много, и това било обяснението. Вярно, но донякаде, а как да мьлча, скапва ме психически това, станах неуверена и плаха, на моменти зла, аз която успявах все да сьм над нещата. Сега не зная как да постапя, не искам да се разделям с него, в безизходица сьм, според него така само влошавам нещата. Даите ми сьвет, нищо не ми се прави

Коментари

1.   Моят съвет е да спреш да му говориш много и от раз да станеш в пъти по-безразлична. Той ще го усети и, да се надяваме, ще си промени държанието. Другата вероятност, дано да не е така, е да харесва някоя друга, или пък да прави секс с някоя друга... Да, гадно е, но също е възможно, щом не иска да правите секс. Върни си самочувствието, покажи му, че можеш и без него, стани отново същата уверена и усмихната жена, пък дано се усети какво може да изпусне. :))

2.   Само където не си написала какъв е проблема :) Той не иска секс ли?

3.   и аз съм в същото положение на същите години аз на 27 той на 36 сигурно им е от възрастта и аз нз вече какво да си мисля.Еми ще ходиме на чуждо кво да се прави

4.   Според мен трябва да се съмняваш в него, т. е. дали ти изневерява. Може би един открит разговор, разбира се не наивен, би решил проблема. Може и да е гей или би.

5.   Много коментари ще чуеш, като ''той е геи или развратен'' но аз мисля, че тази връзка просто се е изчерпала. По добре поговори с него и сложи край, освен ако не искаш да си губиш времето в чакане на нищото. Да не изключим вероятноста да е в депресия, но едва ли. Продължавай да си живееш живота не го пропилявай заради някой, който не обича живота.