Споделена история от Секс и интимност

Поредният въпрос относно бременността
Здравейте, мойта итория е поредна за бремеснност и т.н.
Значи с момичето което правих секс... парвия ни пат беше без презерватив , и нещо се беше наплашила и е пила така прочутото хапче Escapelle не бяха минали 72 часа . След седмица пак го правихме без и сам сигорен не на 100 а на 150% ,че не сам свървал в нея ... а тя ми каза че и е дошло на другия ден за 1 ден и е било някакво по особено не като нормален чикъл . до колкото сам инфориран това идване за 1 ден е като забременеш.

Зацапване при имплантацията (вгнездяването)

Кървенето при имплантацията (вгнездяването) на оплодената яйцеклетка е най-ранно проявяващия се симптом за бременност. Около осем дни след зачеването ембрионът се имплантира в маточната стена. При някои жени се получава леко ръждиво зацапване, както и лека тъпа болка ниско в коремната област.

и въпроса ми е дали може да е от Escapelle някой страничен ефект или да е станало нещо да се е притеснила и да е и дошло или пак от променливото време..... нз нямам си и на идея дайте някакви савети и менения .

моля без тъпи коментари
Благодаря !

Коментари

1.   От хапчето е, занапред внимавайте повече!

2.   Нямаш представа колко ме е яд на сополанковци като вас-чули-недочули за секса и вече го праят на 13-14 и то без предпазни средства, а после "бременна ли съм", "той ми свърши в устата, ама бременна ли съм...". Пожелавам ви искрено да стане гаф и вашите да ви убият от бой и двамата, че сте толкова малоумни!

3.   Да , от хапчето е , спокойно. То обърква цикъла.
Ева

4.   За кой дявол не ползвате презервативи, бе хора. 2 лева са, срамота е! Не сте расли по горите, 21ви век е...малоумно е чак. Не е нужно нито да си свръх интелигентен, нито безмерно богат, красив или печен, за да идеш до аптеката, да си купиш гумичка, да си направиш кефа и после да спиш спокоен. Нужно е само да ти пука...за теб и за партньора ти. Щом не ти пука, какво си се завайкал бременна ли е или не. Каквото е станало, станало!

5.   Този сайт не е за обиди и упреци,а да се дават нужните съвети.Като нямате мнение по въпроса и не можете да дадете съвет,с който ще сте полезни,няма нужда и да пишете..и така де...да си дойдем на думата..Мисля че няма вероятност да е бремена..или е от хапчето,или това е знак че скоро ще и дойде цикъла.Успех и бъдете по-предпазливи,за да нямате съмнения и др път!

6.   Малоумна работа, аман, и тия хора са бъдещето....

7.   Деца нямате си на представа колко много СПИН има вече по света, а за венерическите болести, гъбички, генитални хепреси и т.н. просто няма да споменавам. По последни статистически данни 38,217,530 човека по света са вече болни. В България са умряли 100 от СПИН и 3000 са заразно болни и преносители на вируса.

Ползвайте презервативи, моля ви!

П.С. Като взимате такива хапчета, трябва да имате предвид, че те също така повлияват и на цикъла. След като вземете хапчето, то си пише и на листовката придружаваща хапчето, че може да има краткотрайно кръвотечение, леко зацапване наподобаващо цикъл в следващите 24-48 часа. И моля ви четете какво точно пиете, не разчитайте само на препоръки на други "разбирачи" тинейджъри, все пак става дума за човешки живот и бъдещето ви.

Яги