Споделена история от Секс и интимност

Опасните монахини!
Четох доста признавам, главата ме заболя, попаднах на много истории относно Свирките, толкова много коментари от женският пол! . Не знам защо е този негативизъм, на мен лично адцки ми харесва да ги правя. И на него му е хубаво и на мен, наистина изпитвам огромна възбуда докато лапам, погледат му ме влудява и най вече как стене и то заради моята сладка уста (език)! А на опасните монахини мога само да кажа че от прекалени превземки и изказвания гнус ме е, противно е и там подобни, сами се прецаквате. Ти не лапаш а той не лиже което е загуба за жената в секса

Коментари

1.   1 Аз съм жена и не обичам да ме лижат, но свирки мноооого обичам да правя. Не знам как може някоя да не обича. Много ми харесва да слушам как момчето ми скимти докато хуя му е в устата ми и му се втвърдява... страхотно е.

3.   "Гнусно било, противно било" - това са кифленски изказвания. На мен ми харесва да духам на приятеля ми при всеки удобен момент дори и да не сме в леглото. Правили сме го в колата, на плаж и на още куп места, не знам какви са тия превземки и надувки ! Обичам да си играя и да описвам осмици с глава около парчето му, обичам да го оближа целия от топките до върха и да видя как той се разтапя от кеф. Често се редуваме - ту аз му правя орална любов ту той на мен и чувството е НЕВЕРОЯТНО!!! Не знам как някой може да го е толкова гнус и да е такова дърво в леглото, да го кара само по "правилата" ... признавам си, за мен леглото е място за разкрепостяване и експерименти!
Ж22

4.   Не разбрах какво се опита да кажеш? Не виждам връзка м/у заглавието и фантазиите ти.

5.   Има такива жени, моята е пълно дърво, почти никога не ми е лапала, когато е... то е само с презерватив и 1, 2 минути, абе трагедия, гнус я е от спермата и не дава никъде да свърша по нея, прецаках се! а сме се дете вече....

6.   Искам да поздравя девойките над мен. И всички други, които нямат някакви предразсъдъци, относно оралната любов. Другите, наистина губят. Опасните монахини, вярно да се стягат..
М19

7.   Ето ви връзка със заглавието... посетете К... ския манастир. Оооо какви монахини македонки има тааам. Аме те мърсуват другаде. Петък вечер на дискотека, а после... Може и в манастира да има свирки, те са го превърнали в хотел. А един монах как му текоха лигите по мен в Д.... ския манастир, като разбра че ще спя там. А една, , бамбина, , посрещаше тираджии в една килия. Е това ако не е, , разврат, , .

8.   до 5
А бе колега не сам сам в това положение, и моята не дава и дума да стане без през. и да не говорим з анално или за гълтане или свирка с език и разни такива екстри, живея в един истински АД.
ни френска като хората я 1 мин. я не, та ти си късметлия за 2 мин.
Аман от такива жени дето подтикват мъжете към изневерява и разбиване на един дом, едно семейство, да остави детето без баща над него, заради техни капризи и постоянното им отказване.
Искам да поздравя тези момичета и жени дето стараят да ощастливят мъжете си, да стараят в секс повярвайте ми това кара мъжете винаги да не мислят за друга освен какво ще ги чака с вас довечера.
завиждам на мъжете ви най-добронамерено и кажете им че мъже като нас и не сме малко наистина им казваме : ЕЙ ПИЧОВЕ ВИЕ СТЕ КЪСМЕТЛИИ С ТЕЗИ ЖЕНИ!

9.   Секса да не само лизане и смукане бе! Не лижа и не ми го смучат, и какво от това, рдаваме се на секса!