Споделена история от Секс и интимност

Много ми е голям....Помагайте
Здравейте на 22г съм и имам проблем. От както направих 15 години пенисът ми започна да расте с бясна скорост, имах нормален сексуален живот до преди година. Приятелката ми ме изостави заради размера на члена ми който е 23см, просто секса става болезнен за нея, незнам какво да правя, немога да се отпусна с момиче вече и избягвам като се стига до секс от притеснение, искам да питам какво да направя и мога ли да го понамаля малко както дължината така и дебелината понеже дебелината също е фрапираща. Моля ако има някой със същия проблем да ми даде савет.

Коментари

1.   Ако не си правиш реклама, ти остава да си търсиш жени с широки вагини.

2.   Все ще намериш пушка от съответния калибър. Има един лаф, че размерът няма значение, стига да е голям. За опертивна намеса не съм чувал, но не знам дали в случая има нужда.
Мечо Пух

3.   От автора: каква реклама бе хора, да съм написал име, адрес, телефон, изобщо не съм казал кой съм от каде съм и как да се свържете с мене, това не е реклама просто питам за съвет.

4.   Не е чак т0лк0ва г0лям не се притеснявай има сякви жени, познаам д0ста момчета, кото се хвалят с т0ва и не го смятат за пр0бмлем :)

Яг0дка :)

5.   Азис си го удължи, за да стане 22см ти се притесняваш. Има жени, които са по широки и ще си паснете в секса. А дали е влизал целия не е от значение, важното е да доставяш максимално удоволствие на партьорката ти.

6.   Много си ти е добър, има напасване между партньорите, така,че не се притеснявай. Толкова жени ще ти се зарадват.:) Бъди нежен, възбуждай партньорката си до максимум и всичко ще е ок. Ж.

7.   Аман от измислени проблеми.. Пенисът ти може и 2 см да няма, а ти го представяш за 22.. Приятелката му го била напуснала заради пениса- жените обичат големите ку*ове, мой човек! ;) Пиши си измишльотините някъде другаде!

Lady GaGa's Biggest Fan

8.   До автора: Не се притеснявай изобщо за размера. Аз лично намирам цифрата 23 за мн заинтригуваща ако искаш да оправя проблема ти с комплексите можеш да ми пишеш на скайпа - qgodkata_prd

9.   Колко си висок? Обикновено високите жени са и по-дълбоки. Иначе препоръчвам секс с по-малка амплитуда на движението.

10.   Хаха освен и аз да оставя скайп...
Сега сериозно. Женската вагина е 6-7 см, но се разпъва според размера. 23 е наистина доста и имайки предвид типовете вагини, може би не всяка ще го побере а много малко ще го поемат докрай, но пък при аналния секс май е по-възможно.
Между другото гледах преди доста време едно предаване по Дискавъри и там един пич беше с много голям и беше обърнал резбата заради това. Казваше, че само мъже могат да го поемат докрая.

11.   Не се плаши какво като ти е голям ,ще си намериш някоя която да те харесва такъв какъвто си

12.   Здравей пич,
намери си някоя кака!
Аз съм с такава...
Поема не само голямото ми парче,
но и ръката ми почти до лакътя...
Много си пада по фистинга!
Аз също!!!
Успех!

13.   Хах...абе аз си мислех,че само аз го имам този проблем.
Няма да те лъжа,работата е сериозна,и секса в скоро време няма да ти е приятен,освен ако не го правиш с някоя кака.По обясними причини,които ще пренебрегна с цел да скася коментара, повечето каки са доста по широки "там", и всичко протича нормално и приятно без ексцесии.

Ако все пак не ти харесват каките,има друг вариант... когато правиш секс,гледай да мислиш за странични или неприятни неща,и да се разсейваш.Целта на занятието е да държиш члена в слаба ерекция.

Аз съм на твоите години,но ти ме водиш с 1см :) Та мисля,че последното ще ти е от ползва,ако успееш да го изпълниш разбира се....но да ти призная с наши наборки и помалки,никога няма да ти е приятно,поне на мен не ми е било заради тая работа :/

14.   От кво се притесняваш? Повечето жени си мечтаят за такъв размер на члена.

15.   Аз съм с подобна големина на пениса и нямам никакъв проблем с нито едно момиче. Можеби само 1 път, докато се опознаем. Важно е как ще предрасположиш момичето. И колко те бива в секса :). А това че те напусна приятелката,няма да е от пениса ти,сигурен съм :).

16.   Моя син е на 17г. и патката му е 22см. и не може да се отърве от приятелки . а ти си седнал да се оплакваш че неможеш да си намериш момиче.

17.   На калпавия к*р вълната му пречела, че и твойта работа 23 см му бил ми още по-добре бе ! Знаеш ли колко женски ще му се изкефят...затова помисли малко преди пак да се депресираш са друга простотия ;)

20.   Боже. колко мъка има по тоя свят,Божеееее!

21.   Как пък на всичките х*я ви е 23 см? Сигурно реално е с 4 см по-малък.

22.   Язък,че ти е толкова голям като не знаеш какво да правиш с него !!! Жалко,че все мухльовците са с големи патки....

23.   Е къде ги тия жени дето ги харесват големите патки? да се покажат и да ги зарадваме... то усти големи имат да говорят, ама като опре ножа до кокала (смятай - пишката до панталона) и се дърпат като телета... :/

26.   Пич просто бъди уверен и по време на секс не мисли за това и не се стресирай момичетата харесват по големите к*рове моят лично не е голям 12-18 см и ги задоволявам :)

27.   оперативно не ми се вярва да може да се намали пениса защото по него минават много нервни окончания до главичката и веднъж прекъснати не знам да ли ще могат да се свържат отново а без тях секса ще е просто движение за теб

28.   супер аз мога да ти кажа че на мене ми харесва много с такива, другите все ми идват малки, така че не се притеснявай

29.   Тарикат си бате. Ако това е вярно (което искрено ме съмнява) имаш кариера пред теб във филмовата индустрия. Хляба ще ти изкарва! :)

31.   до 23-напълно съм съгласна с теб.. всички момичета сте много отворени, че искате големи.. и накрая какво... започвате да се оплаквате, че му е много голям и ви боли...

до 21-абе аз честно да ти кажа и с 4см по-малък да е... пак няма да е много малък

Лично аз мога да кажа, че не държа човека до мен да има много голям, а просто да знае как да го използва.. иначе съм склонна да вярвам, че приятелката му го е напуснала затова.. 23см не са никак малко..

33.   Не го набивай целия!

34.   И каква помощ искаш пич? Да ти помагаме, като го носим на смени, че сам ти е трудно? Или само да го изтръскваме, след като пикаеш, че на не си навехнеш китките? Дай по-конкретно! Ако пък говориш за секс - от лесно по-лесно. Или нимфоманка, ама истинска или някоя хралупа в гората. При втория вариант не забравяй първо да изгониш пчелите ;)

35.   Моя е 15см, но е дебел. Приятелката ми я боли като и го вкарвам, ако не съм я възбудил. Дебелината е по-опасна от дължината, защото като ти е дълъг може да го вкараш по-малко, ама като е дебел няма решение. Аз си падам по по-пухкави и ниски мацки, те са по-широки. Предполагам че по-високите са по-дълбоки.

36.   Аз мечтая за един такъв, но има момичета, които няма да го понесат. Търси по-упорито и дано намериш някоя като мен

38.   обикновено големите стоят полутвърди,
ако се загледате в порно филми ще видите че дългите и несъразмерно големите пениси, никога не седят изправени нагоре и напред а са клюмнали полуизправени и се огъват при вкарване,
обратно - нормалните и не толкова надарени пишки са като кокалчета или като чепове вирнати нагоре,
та всяко нещо с предимството си

40.   Дай ми го на мен ;Д

42.   Сещам се за една история.
Една Европейка се запознала с един чернокож господин.
Пичът й бил много навит.

Веднъж той се престрашил и й казал следното :

- Иска много правя любов с тебе !
Тя подигравателно му отвърнала :
- Ако онази ти работа по време на ерекция стане 30 сантиметра , ще ти пусна.
Негрото с умиление отговорил :
- Джо много обича тебе , отреже двайсет сантиметра !

парадоксчу