Споделена история от Секс и интимност

Обратна ли съм?!?
Здравейте на всички който ще прочетат историята ми (:.
Момиче на 20 години съм, имам сериозна връзка с момче по малък от мен с 1 година, обичаме се страшно много имаме планове за общото ни бъдеще. Когато бях ученичка, в 10 клас ( по мой спомени ) имах една приятелка, която беше БИ сексуална, и така един ден реших да се пошегувам с нея, че я харесвам.. НО уви след време наистина стана така, започнах да и тичам по гъза, да правя всичко за нея, казвах и да ми даде шанс, да опита с мен и какво ли още не но тя така и не се съгласи.. Както и да е забравих я.. Мина се доста време, и да си дойдем на думата сега - Тя е на 16, ученичка, доста добри приятелки сме, споделя ми всичко, аз също и споделям, бях в Германия 3 месеца и през този период единствения човек от България който се сещаше за мен това беше ТЯ.. Привързах се страшно много към нея, имах вечери ( забравих да отбележа че в германия бях с приятеля си с който сме 2 години заедно както казах с началото ), та вечери коойто заспивах с мисълта за нея, как ме целува, как се прегръщаме и да сещате се.. след това я сънувах почти всяка вечер, в съня си се чувствах страхотно с нея, тя ме караше да настръхвам от целувките и.. Прибрах се в България края на февруари, видяхме се веднага, .. излизахме всеки ден и така постепенно нещата от моя страна се задълбочиха много, започнах да я ревнувам, ( тя е доста красива, и не и липсва абсолютно никакво мъжко внимание ), когато си пишеше с момчета докато сме на кафе и се карах постоянно защото ме изнервяше от вътре че си пише с някой друг, карах и се че не ми се обажда, че не ми пише и така.. Не знам какво да правя, ако и призная сигурно ще ме помисли за луда и ще ми каже да и изтрия номера ( Забравих да спомена че тя знае за предишната ми случка с въпросното момиче по отгоре който обясних ) и не реагира по никакъв гаден начин, каза ми че е до мен и че това е минало.. Моля ви публикувайте историята ми защото наистина имам нужда от съвет и не знам какво трябва да направя :( Благодаря ви!

Коментари

1.   Целия проблем е, че българското "общество" е страшно задръстено и ксенофобски настроено. Поне към лесбийките има известна толерантност. Живей си живота, обичайте се. Конкретни съвети не бих могъл да ти дам.

2.   ОТ АВТОРА : Моля изкажете мненията си :) Благодаря!

3.   Ако я харесваш толкова много, мисля че би искала да се.... Така че говори с нея. Признай и ;)

4.   Щом изобщо си задаваш този въпрос, значи вече си улетела! :)
На мен и през ум не би ми минало да си го задам.

5.   Ти според мен не можеш да разграничиш приятелското от любовното и бъркаш двете привързаности. Ако беше обратна щеше да ти е дори гнусно да си лягаш с приятели си - това е все едно да накараш хетеросексуален да спи с човек от същия пол - той ще повърне сигурно. Фактът, че при теб не е така изключва тази възможност, а според мен по - скоро търсиш емоционално разбиране, което може би ти липсва с гаджето ти и бъркаш това с привличане на сексуално ниво. Помисли добре и не залитай моля ти се вляво, че оттам трудно се излиза и си е.. ами гнусно :)

6.   Не знам дали си обратна, но най-вероятно си БИ. И? Какво очакваш сега да те съдим или да ти ръкопляскаме. Аз лично нямам проблеми с различно ориентираните сексуално хора. Все пак хора сме. И щом го има това за мен значи е нормално. Не вредиш на никой, така че не виждам, защо някой би те съдил(за съжаление, обаче повечето хора по-далеч от носа си не виждат) След като си се прехласнала по това момиче, значи ще дойде ден, в който тя ще разбере, неизбежно е. От теб зависи кога ще е това време.

7.   Мнението ми е, че си бисексуална. Повечето бисексуални хора си задават въпросите: Дали? Ама наистина ли? И се чувстват неуверени, несигурни и раздвоени. Много се съмняват във бисексуалността и че точно самите те са такива.
Всеки човек може да бъде бисексуален ако щете да вярвате или не :) Едно проучване установява, че човек има над 90% вероятност да бъде бисексуален, но просто не винаги се случва това.
Глупаво беше да напишеш "Обратна ли съм" по много причини... но разбирам че това е от объркването, което един бисексексуален човек изпитва.

8.   По-добре си харесай друга лесбийка/би, а не хетеросексулна. Иначе, ти самата най-вероятно си бисексуална. Ако въобще нямаше интерес към мъже и не се възбуждаше от приятеля си, щеше да се водиш 100% лесбийка.

9.   Здравей! В такъв случай мнението на другите не може да ти помогне , тъй като трябва сама да си го почувстваш. Моето осъзнаване(гей съм) траеше близо три години, тъй че ,според мен, времето ще си покаже. Прецени към кого изпитваш по-силни чувства и с кого съответно ще бъдеш по-щастлива и може би ще имаш по-ясна представа как стоят нещата. Успех!

10.   От АВТОРА : Много благодаря на всички , за мненията ви , осъзнавам че това е мое решение и преценка , но просто трябваше да споделя нещата и да разбера дали има и някой друг като мен , като във моята ситуация ..

12.   Направи така, вместо да й обясняваш, че си друго яче вземи малко бира или каквото й да е саберете се вие двете домашно у вас или у тях напии се напии и нея, целуния страстно, отдрапни се и обвини алкохола и ако има нещо срамежливо, значи и тя има нещо на ум към тебе. Искам да кажа че чрез този момент ще
разбереш това коете искаш, не знам да ли ще ти помогна.

13.   Като студент имах приятелка, която беше би. Живееше с приятелка, за която твърдеше ,че е лесбийка, не харесвала мъже, докато една вечер след купон се овъргаляхме тримата на спалнята. Оказа се, че приятелката и е била би, но е изпитвала страхове някакви, ако остане сама с мъж. Като малка чичо и я обарвал, а тя си мълчала пред техните.

14.   Номер 5, пълни глупости. Някои харесваме и мъже, и жени.

Моето момиче, бисексуална си. Каквото щеш прави с тази информация. Може да се омъжиш утре и цял живот даже да не целунеш жена, пак ще си си бисексуална. Може да си хванеш жена и доживот да сте заедно, пак ще си бисексуална (щото си била с мъж, харесвала си го, не си лесбийка).

Това нещо обаче не ти е източник на проблема. Проблемът ти е, че си във връзка с един човек, а харесваш друг, който е просто приятел и може да не отговори на чувствата ти. И този проблем се решава като направиш избор. Или забравяш за нея, или казваш на приятеля ти, че те привличат и други (ако си по-смела, че става дума за момиче) и говориш с нея.

Другото с ориентацията са подробности.