Споделена история от Секс и интимност

Как да обясня тези физиологични особености на приятелката си?
Момче на 22.

Излизам за първи път с момиче, което е на 18, аз не съм бил с момиче никога преди, дори срещи, а момичето е имало доста връзки, и дори сексуални контаки с тези момчета. Та рано или късно, в зависимост от нещата, ще се стигне до секс.
Хубаво, ама работата е там, че има някои физиологични особености за моя пенис, 2-3 са.
Става въпрос за Fordyce spots(фордай/фордисови пъпчици) по кожата на пениса и Pearly Penile Papules(перловидни папули), това са две отделни неща. Имайте напредвид, че тези перловидни пъпчици са по ръба на главата на пениса, а в моя случай са много много малко и не лесно забележими, каквито снимки намерите в нета ще са някакви краен случай(какъвто не е моя). Докато тези fordyce spots са по кожата, която покрива главичката, и са по-видими и многобройни.

Работата е там, че моята приятелка е леко неинформирана за някои неща от обща култура, и ми се струва, че много трудно ще приеме моето обяснение, че тези неща са безобидни и незаразни(те реално са си безобидни и незаразни) и че голяма част от населението ги има. Общо взето не знам как да и го обясня така, че да не стресне, да не и е странно, гнусно, не знам.

Отгоре на всичко, имам фимоза, това е друго състояние, и не мога да се похваля с голям член(12 санта, та... много прокълнат пенис имам честно)

Коментари

1.   Прекалено много се притесняваш, от описанието ти разбирам че имаш напълно нормален средностатистически пенис. Не гледай инструментите на порноактьорите, там всички са подбрани с конкурс и пишките са манекени.

2.   Доста гадни са тези две комбинации, хем с малък член, хем с пъпки, аз лично бих избягала на нейно място. Няма ли начин с кремове да се лекуват тези пъпки или да се обрежат с операция? А за малкия член мога да ти кажа, че ще ти създава комплекси доста занапред и ако видиш отхвърляне от бъдещите си гаджета е по-добре да се подложиш на оголемяване. Ние жените как си слагаме силикон в гърдите? Вие също можете в пенисите, певецът Азис си сложи. Не е чак толкова скъпо, освен ако не ходиш при някой известен хирург. Това само в краен случай, ако на приятелките ти им е пречело, защото повечето казват, че размерът няма значение, но повярвай има. Иначе моят съвет към теб е когато се стигне до секс със сегашното ти гадже гледай да е в банята, покани я да се къпете заедно и то там под душа като й е намокрят очите, няма особено да се загледа, то ще има и пара, която допълнително ще пречина видимостта. Тя докато се къпе си сложи презерватива и просто започнете да се натискате и така все ще се стигне до секс, като имаш презерватив ептен пък няма да ги забележи, гледай да не се издаваш като само си го гледаш или се притесняваш. Ако е задоловена след секс няма да й пречи малкия ти размер, а и ще види че пъпките не са я охапали, защото все някога ще ги види, а така ако правите секс на леглото тя ще се загледа и тогава може да каже.. аааа не, няма да ми вкарваш това в мен, сигурно ще ги усещам и ще ми е гадно... а така вече ще знае, че нищо й няма. Едно нещо научих от майка си и то е, че хората никога не виждат, това което ние виждаме в нас. Разказа ми за случай на момиче, което има розоцея, това значи цялото лице вечно да ти е червено като домат и тя се притеснявала, че е красива, висока, всичко й е наред, само дето лицето й било ужасно и слагала 2 тона грим и в предаване по телевизията я накарали един ден да излезе с приятелки без грим или поне само на очите и тя се тресяла от притеснение как да отиде и накрая отишла и те нищо не й казаха и после като питали нейните приятелки дали са видели нещо лошо в нея и те казали... ъъъ какво лошо да сме видели? тя си е хубава, има дълги крака, хубави очи... така, че виж че ние си виждаме даден недостатък, но никой не е забелязал, че тя днес е червена, само тя го вижда и се комплексира. Веднъж ми излязоха три пъпки на челото и се видях с гаджето ми и само се опитвах да си държа там ръката и да ги крия, а той въобще не ги гледаше ама аз се притеснявах и накрая му казах и той вика.. аа верно бе, аз дори не бях забелязъл.. така че може би само ти умираш от срам, а тя може да не обърне внимание.

3.   Виж сега, секс не се прави само с пишока, а и с майсторлък. Можеш да имаш и 22см. в гащите, но ако не знаеш как да боравиш с тях - голям праз. Имаш пръсти, имаш език, нали? Най-дивият и хубав секс съм правила с мъж, който беше доста под средния размер не само като дължина, но и като дебелина.
Не виждам причина да й обясняваш, ако сама не попита... Откъде знаеш, че изобщо ще й направи впечатление?
Сигурно е излишно да ти го казвам, но не се панирай. Изгледай, ако искаш, няколко образователни клипчета, виж какво правят там "можачите" и де отдай на любовта и влечението ти към момичето. Да не говорим, че след като тя вече има някакъв опит, може в началото да поеме инициативата, докато ти се отпуснеш.

4.   Aз бих се притеснилa не толковa от рaзмерa, колкото от другото. И aко не ми се предложи рaционaлно обяснение с медицинско свидетелство от последните дни кaто потвърждение, не бих рискувaлa, aко ще и с 5 презервaтивa един върху друг.
Зaтовa ти предлaгaм дa си вземеш чaс зa дермaтолог и просто дa помолиш момичето дa те придружи. Не и дaвaй обяснения извън товa, че имaш кожен проблем, който НЕ Е зaрaзен, но искaш дa провериш възможностите зa отстрaнявaнето му. Тaкa сaмa ще чуе от медицинско лице кaкво точно е товa и че нямa от кaкво дa се оритеснявa. Съветвaм те дa присъствa вътре нa сaмият преглед и дa си го покaжеш с цялото сaмочувствие нa млaд и ЗДРAВ мъж.
Относно рaзмерa, без знaчение мaлък, голям, среден, предвaрителнaтa любовнa игрa трябвa дa я имa- с търпение, любов, стрaст и нежност. Имaх някогa един с мaлък пенис, който толковa бързaше дa го " нaбутa ", че в крaйнa сметкa точно зaтовa го зaрязaх. Мaй се чувствaше по- сигурен кaто е вътре, дaли зa дa не се виждa не знaм, но предстaви си, не съм възбуденa, бързa дa го вкaрa, нa всичкото отгоре свършвa зa 5 минути...
Тa рaзмерът не ти е проблем, повечко игрички преди, ръце, език, гaли и клиторa дори с него и ще видиш кaк ще я побъркaш от удоволствие.
Не се спичaй сaмо, мaксимaлно спокойствие и увереност.

5.   Авторе, остави накива като номер 2 да черпят житейско вдъхновение от Азис и силиконовите чалгарки и се наслаждавай на отношенията си с момичето. Като дойде време за това на нея може въобще да не забележи. Едва ли всички пениси, които е виждала до сега са били "стандартни", така че един повече само ще и обогати общата култура.

6.   Какви пъпки, какви неща са ти в главата. Дръж се като мъж, който иска да прави секс. Ако все пак, НЯЯЯЯКОГА, стане дума, обясни съвсем спокойно, че не болест. Ако започнеш да се оправдаваш и обясняваш пред когото и да е, само насочваш вниманието към проблема си. Проблем, който е само в главата ти. Използвай си члена, без да мислиш за такива подробности. Жена съм, на 30, повярвай като започне играта, никой няма да се взира в члена ти. Виж, ако има нещо с което да и навредиш, трябва да внимавате. Вторият ти проблем, с размера-напълно нормален си, ти бъди нежен, бъди смел и ще е доволно момичето.

7.   и аз бях много сдухан в началото с моята приятелка, но в последствие се оправиха нещата. Това, че е имала много връзки и много момчета сега няма да ти е проблем, но след време може да те дразни, не е хубаво да се знаят тия работи. Мен в началото не ми пукаше, но в един момент започна да ме хваща яд, като знаех имената на всичките, с които е спала, кога, какво, защо, с кой за нощ, с кой за две и сега да не ти пука колко санта ти е еди си какво, ако нещо не я кефи да си гледа работата, има и други, това е. Много взеха да се мислят за незамними някой кифли и аз бях много добър, много отзивчив, в началото всичките й тъпи бивши ме гледаха във фейсбук и тя вместо да ги трие ги държеше до не знам си кой месец, сумати скандали съм имал.. сега вече не ми пука коя какви бивши има и следващи и т. н, ще дойде ден, ще се отдам сериозно на тази която заслужава, за това приятел да не ти пука фимоза, пъпчици, 12 см, има хора които са по-зле и тая, ако нещо не я кефи я разкарай.

8.   Понеже ме мързи да пиша ще ти кажа само едно. Потърси лек има толкоооваа много в интернет :)

9.   От автора:

Въпреки комплексите от размера ми, съм повече притеснен за пъпчиците. Може да не са заразни, и да са безобидни, но естетически просто... приятелката ми може да си помисли нещо друго.

10.   А ЗАЩО НЕ си взел мерки до сега. Това е толкова ВАЖНО за самочувствието на един мъж, а сега ми ревеш. Идвата ти, , проблема, , са разрешими, другото е в твои ръце. Имай в предвид, че с богатия си сексуален опит, тя винаги ще има база за сравнение. Не че ще ти го сподели(а с приятелките си), ама гледай да се представиш добре.

11.   А под микроскоп наблюдавал ли си го? Тогава още колко кусури ще откриеш!? Много си се панирар, така предаваш паниката и на приятелката си. По споко, щом нямаш заразни болести(а няма от къде да ги имаш, щом не си бил с кифли), какво ти дреме. Изчукай си я и ако й хареса сама ще реши дали да повтори. Не ти определяш размера, а партньорката ти. Ако на нея й стига, ОК, ако не, да ходи на по голям размер. Не си създавай сам проблеми, кифлите ще ти създават достатъчно.

12.   Номер 2, на Оголемяване ли да се подложи!? Ужас, неграмотна, а "акъл" дава и то какъв...

13.   Единствения ти проблем е фимозата.. и аз имах фимоза.. обрязах се и сега съм чУк :)
Самочувствието ми скочи, нямам вече дискомфорт, пък и хигиената вече ми е супер.. а за размера си в границите на нормалното.
Обрежи се и въобще да не ти пука, важното е да се чувстваш добре.