Споделена история от Секс и интимност

ПОМОЩ
Здравейте! Аз съм на 16 и с моя приятел ще правим секс за първи път другата събота. И се притеснявам много,защтото съм на 16 и мисля че имам малко остри гърди така да се изразя .. Вие момчета като го направихте оглеждахте ли как е момичето .. какво му е тялото . Понякога си мисля че ще е възбуден и няма да има време да ме оглежда .. ама не знам кажете вашите мнения
бес обиди ако може .. извинявам се за п.грешки !!
чакам вашите коментари с нетърпение .. много съм притеснена ..

Коментари

1.   Виж сега,при всеки мъж е различно,не казваш на колко години е но сигурно и той е около твоите.Както и да е,мисълта ми е,че ако той те обича или каквото и да е,каквото е тялото ти ще си остане възбуден.

2.   Нормално е гърдите ти да са малко или много остри на тази възраст :)
Не се притеснявай, отпусни се и всичко ще мине както трябва

Мег*

3.   Така, както описваш тялото си напрао го накострих :Д. Сигурно си много секси, затова не се притесняай, а му скачай!Сигурен съм че той ще е превъзбуден ;)

Айнщаин :)

4.   По-добре остри, отколкото увиснали. Хич да не ти пука.
Повечето жени сме имали подобни терзания, но с времето и опита минават. А и за да те харесват другите трябва да се чувстваш добре в тялото си. Мноого е важно

5.   Това са глупости, моето момиче. Ако някой тръгне, да търси недостатъците на тялото ти, дали си заслужава, да е с теб? Имай самочувствие поне малко. Няма идеално тяло, а и нали всеки обича партньора си именно, защото е такъв. Ако днес го подразнят острите ти гърди, утре няма да може да те гледа, как държиш чашата си като пиеш кафе.

6.   Аз лично мисля, че трябва да го направите в петък! хахаха

7.   Да,номер 6 ,и аз така мисля!И да повторят в събота!