Споделена история от Секс и интимност

Помогнете !
Моята история е много странна.Има едно момче което много ме харесва както и аз него.Но разбрах че има гъички и незнам какво да направя не ми е проблем да съм с него но знам че рано или късно ще се стигне до секс . Не че ще ми е за първи път но се притеснявам от това че е заразен...вярно ли е че гъбичките не се лекуват ?? Не знам как да постъпя наистина много го харесвам..дайте ми съвет :[[

Коментари

1.   Не уточни къде има гъбички. Иначе се лекуват, някои по бавно други по бързо, но задължително трябва да отиде на дерматолог за да приложите най подходящото лечение.

2.   авторката: на главичката :[

3.   Лекуват се! мога да потвърдя от личен опит!

4.   И какво по-точно искаш да правиш с тоя мърльо?

5.   Номер 4 що не се гръмниш. Иначе авторката - такива неща се лекуват- сега това ли е проблема само.

6.   Добре де,откъде разбра,че има гъбички-хората говорят или той ти каза?Клюките са страшно нещо...Лекуват се,между другото-упорити са,но се лекуват.Можеш да се заразиш при полов контакт без презерватив.Ако искаш да си с него за по-дълго,накарай го да отиде на лекар

7.   Лекуват се ама мноооого трудно. даже може да се каже, че само се подтискат ;) а уж са безобидни...

8.   авторката : много ви благодаря наистинаа