Споделена история от Секс и интимност

Оперативно премахване на химен
Здравейте!
Аз съм момиче на 20 години и въпреки че съм имала полов контакт с момче (преди 3 години последно) съм, така да се каже, 'технически девствена', тъй като явно имам еластичен химен и в момента по нищо не си личи, че съм правила секс. Та искам да питам, ако някой се е подлагал на такава операция, нека сподели къде са му я правили, тъй като вероятно не става навсякъде. И ако може нека каже подробности.. каква е цената, колко време трае операцията, боли ли, колко време е необходимо после възстановяването, прави ли се упойка и т.н. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Това пък за какво ти е? Като започнеш да правиш секс редовно, подозирам, че си го направила само веднъж, хименът ти сам ще си изчезне. При някои жени е по-еластичен и не се пробива, а се разтегля, но няма начин, все накрая ща изчезне. Няма смисъл да се подлагаш на скъпи, че и не съвсем безопасни операции заради такава работа.

2.   От Авторката: Три пъти бяха и пак без успех.
Сега от скоро имам приятел, на 23г., но е доста неопитен и дори не разбира какво, аджеба, ще рече това 'технически девствена'. А все ми настоява за секс. Така че едно такова оперативно премахване ще ми спести доста главоболия, болки и притеснения. Да не говорим, че съм чела за жени, които са раждали девствени.. което си е доста странно, но ето, че било възможно.

3.   Няма смисъл да го правиш. Пробвай със секс. Ако не те боли, значи няма проблем. Може да е по еластичен. И аз бях така, но се разкъса след известен сексуален опит.

5.   Бе я направо си признай, че не е станала работата... Това "преди 3 годинни, преди 5 години" може и да хваща дикиш за пред ваште, ама нас не мож' ни излъга! Ако правеше секс 3 пъти в седмицата оттогава-насам никакви "еластични химени" и тинтири-минтири нямаше да имаш.

7.   Хaххa, дa aвторке, aз рaждaх "девственa". Елaстичен и плътен химен, тaкa ми обяснихa лекaри. С първото ми гaдже ходихме дa докaзвaм, че съм девственa, не вярвaше "говедото", тa трябвaше дa му нaчешa комплексa. Но пък тогaвa гинекологът поискa дa остaнем нaсaме и ми кaзa в прaв текст - "товa момче ще ти стъжни животa, бягaй! ". Тогaвa той ми обясни, че можело дa ме "цепнaт", зaмрaзявaт мястото със спрей дa не боли, процедурaтa трaелa секунди. Откaзaх тогaвa. Кaкто и дa е. След кaто се омъжих ( зa друг) и зaбременях ( рaзрaнявa се ципaтa, пропускa спермa и пaк си зaрaствa кaто рaничкa) ми кaзaхa, че не е проблем и ще се рaзкъсa естествено при рaждaнето. И тaкa си родих без никaкъв проблем. Мисля, че в който и дa е гинекологичен кaбинет могaт дa ти свършaт тaзи услугa, aко тaкa предпочитaш.

8.   Номер 3 ти светил/а ли си й, че знаеш, че лъже. Ти да не би да даваше отчет на ваще отдолу какво ти е положението след всеки път? Айде моля ти се. Ей тва е.. българска му работа.. човек пита нещо, отдолу го нападат все едно човек е убил..

9.   Това е направо абсурдно, горкото девсртвено момче, чийто първи досег до секса ще бъде с такава комплексарка...

10.   До номер 5 моля те преди да пишеш нещо, първо се поинформирай малко. Аз бях на 31 и бях девствена, когато родих. Недей говори наизуст.

До авторката - отиди в някой гинекологичен кабинет, би трябвало да правят такава процедура, не е нещо сложно. Успех!

11.   Намери си един надарен"доктор" с 25 см. хирургичен инструмент и той ще ти реши проблема, но после да не търсиш доктор да те шие.

13.   Нямаш нужда от подобни операции, моят химен се разкъса едва на 7-8-мия път. Три пъти нищо не са...

15.   Пробвай с вибратор. Така би трябвало да се махне! Иначе, както казаха някои, ако правите секс, хименът ще се разкъса.

16.   Опа, имах предвид номер 5, не 3.

От номер 8.

17.   н 31, няма как да си девствена и да родиш, непорочно ли си заченала? ципата не се свързва с девственост, а това дали си правила секс, без значение дали ти се е разкъсала или не.

18.   моята се разкъса с тампони, пробвай с тампон или с вибратор и тогава отиди гинеколог да ти я разкъса, мисля че е под упойка.

19.   във всяка клиника ще ти го премахнат, не е проблем!

21.   Искам да попитам как се забременява при такъв химен, дали е възможно? И по време на раждането да го разкъсат оперативно?? (защото и аз имам същия проблем, а ме е страх от операция там и то много. Само при мисълта, ми става зле и даже искам пълна упойка, ама едва ли някой ще се съгласи за такова нещо.. )