Споделена история от Секс и интимност

Харесвам момичета
Момиче съм на 18 години. От 1-2 години имам съмнения, че съм бисексуална, заглеждам момичета, искало ми се е много пъти да целуна някоя от приятелките си. Помня, че когато бях 8ми клас с едно момиче излизахме доста често и си правехме снимки как се целуваме, за нея не е било нищо повече от приятелство, правеше го за снимката, но за мен не беше точно така. Имала съм много сeксуални фантации с момичета, примерно бих имала връзка с момиче, не знам някакси, харесва ми. Бих се описала като много женствена даже, нося рокли и високи обувки постоянно, имам дълга коса почти до кръста, изобщо не съм мъжкарана. Привличат ме и такива момичета, женствени. Доста се бях увлякла по една моя съученичка, която е страшно красива, слабичка мацка, с черна дълга коса и много красиво лице. Та така и нищо не стана между нас, аз дори не и намеквах за чувствата си, но това е друга тема. Странното е, че много харесвам и мъжете. Никога не съм спирала да харесвам мъже, но харесвам и жени. Това странно ли е, бисексуална ли съм? Объркана съм, не знам, може би ме тресат хормоните. Най-объркващото е, че искам да имам семейство с мъж, не си се представям с жена след 10 години примерно. В това съм сигурна, че искам да се омъжа, да бъда с мъж след време. Но пак бих имала сeксуална връзка с жена. Помощ, пишете? Каква съм?

Коментари

1.   Може да е от пубертета. Има момичета като мен, които имат странни фантазии и с двата пола когато се сближават чисто приятелски. Може да си бисексуална, в това няма нищо лошо. Може и да си сечи сексуална което значи че се привързваш към някого, към когото имаш чувства. В случая приятелствата ти провокират такива. Не се притеснявай, пожелавам ти късмет и бъди себе си!

2.   Защо ти е сама на себе си да лепиш етикети? Бъди с този който ти харесва, кеф ти с мъж, кеф ти с жена. Защо си усложняваш живота?

3.   Според мен нямаш никакви проблеми авторке. Щом си бисексуална и си жена, значи според мен всичко е окей. Но виж, ако мъж е бисексуален тогава е отвратително и гнусно. Поне лично мнение.

Поздрави, Узунов

4.   Нищо ти няма. Просто имаш сексуални фантазии с жени, това е. Много са като теб и биха пробвали. Чиста фантазия.

5.   Имaх тaкъв период, .. пробвaх, хaресa ми:). Дaже тройкa сaмо жени си нaпрaвихме. Но дотaм. Не съм влизaлa във връзки с жени. Беше ми по- скоро някaкво временно увлечение, може би любопитство, не знaм. Но определено си хaресвaм и предпочитaм мъже зa връзкa. Aз съм и омъженa вече, но не споделям с мъже тези нещa от минaлото ми, че остaвaт със зяпнaли очи и се рaзмечтaвaт:).

7.   Към номер 3 : Значи жена може да бъде бисексуална, а мъж- не? И двете са напълно еднакви и нито е нещо ненормално, нито гнусно!
Към авторката- Бисексуална си най-вероятно. Аз съм също бисексуален. Ако си се влюбвала в момче, значи няма за какво да се притесняваш. Иначе сексуалните фантазии не показват кой знае колко много сексуалната ориентация на човека. Сексът си е секс, любовта си е любов. Живеем в 21 век и човек може да бъде какъвто си поиска! Сексуалната ориентация си е нещо индивидуално, за това не се тормози излишно и не се опитвай да се промениш- нищо не става. От личен опит казвам.
Успех! :)

8.   Подкрепям номер 2. То повечето хора вече сме би, особено жените :)

9.   Пубертетът е минал! Няма съмнение, че си бисексуална. Но това е може би най-готиното, особено за момиче. Никой няма да ти се присмива или да гледа несериозно на теб, даже напротив. Само дето половинката ти много ще те ревнува и от единия и от другия отбор.

10.   Докато някой голям батко с рошави гърди не те оправи, все по жени ще се заглеждаш. :)

11.   Тея пък и тея... пак се заяждате...

МЪЖ МОЖЕ ДА Е бисексуален, но казвам, че е гнусно и отвратително и казвам накрая "МОЕ МНЕНИЕ", тоест моите си виждания. Ти как го разбира и с кого си лягаш си е твоя работа и мен изобщо не ме интересува. Никой не ти е забранил, пич.

Поздрави, Узунов

12.   Като ви е приятно се думкайте с който си искате.. изобщо не ми пука може ли, не може ли... аз си харесвам жени, но ми се струва извратено мъж да прави секс с мъж и НЕ ГО одобрявам - ТОВА Е!

Важно е човек какъв е в обществото. В леглото какви сте... всеки сам си знае за себе си.

13.   Аз съм на 22, имам приятел, но харесвам жени.. точно преди него имах дълга връзка с жена и явно съм би сексуална, каквато сигурно си и ти:)) няма нищо по- хубаво от любовта между две жени. С.