Споделена история от Секс и интимност

Случвало ли ви се е да не ви става?
Искам да питам младите мъже (до 35 г. ) дали им се е случвало да не се възбудите (да не ви става)?
Искам да попитам и младите жени (до 35 г. ) случвало ли се е да не се възбудите?

Ето какво - мъж съм на 27 и ми се е случвало няколко пъти до сега да не ми става. Ходил съм на доктор - каза ми, че е на нервна основа. По принцип изпитвам такъв проблем с нова момиче (докато се отпусна) или когато доста мисля за проблеми и решения. Искам да знам има ли и други такива - които физически да са здрави, но да им се е случвало да не се възбудят, колкото и привлекателен да е бил човека отсреща? !

Коментари

1.   Даа, аз съм жена на 26 години.. случвало ми се е когато бях във любовна криза, още си умирах за бившия и имах сексуално желание само към него. Много е гадно.. доста се бях стреснала, помня че го видях един път беше напълнял и погрознял :D. Говорихме си за нещо и разбрах че повече не ме привлича, оправих се, но ми отне 4 месеца. Може би ако не се бяхме видели щеше да е малко по дълго но не е болка за умиране, не знам твоето сигурно се дължи на стрес ще ти мине!

2.   Разбира се, на всички се е случвало, и при мен е така с нова жена, като с една от тях продължи доста време, не се панирай, просто не мисли за това, не мисли, че ще правиш секс, нека стане спонтанно.

3.   Да, случвало се е. Когато много го мисля и се чувствам комплексиран до някаква степен, тогава да. В началото с бившата ми бях много зле, така с момиче не съм бил никога, защото другите ми пъти са били за по една вечер, за по час, а и знаех, че повече няма да ги видя тия момичета и не ми пукаше. 2 месеца не можеше да ми стане в секса, спадаше ми бързо-бързо. След това спрях да мисля въобще в негативна посока, а само в позитивна, че съм отличен любовник, че ще я скъсам и такива неща и започнахме да правим секс по часове, направо и аз не знам как, но всичко беше отлично. Сега вече нямам сеирозна приятелка и при следващ сексуален опит си мисля, че няма да се справя и т. н., защото навикът си е навик, но не бива така. Като го направя с друга ще се похваля. Другият случай в който не би ми станал е ако момичето е дебело! Не харесвам пълни жени с големи дупета.

4.   Напълно нормално, ако си с за първи път с нова жена или се притесняваш как ще се представиш!? Просто спре да ти пука, чукай си, както ти харесва и не се притеснявай от нищо, с времето ще се нагодите! Почти всеки мъж е имал такива засечки, даже и опитни!

5.   На всеки се е случвало. Аз съм жена и понякога просто не ми се получават нещата, на мъжа ми също. Стрес, умора... и засечката е тогова. Така, че не се тревожи излишно. Всеки е имал такива моменти.

6.   На всеки се случва. На мен ми се е случвало да съм със супер яка мацка, но пради прекомерно количество алкохол да ми се прецака супер якия секс. Преди около година и половина бяха със страхотна жена. Започнахме секса, но в един момент омекнах и дотам. Голям резил... Мацката се сконфузи, аз съвсем, но бях изпил нечовешки количества бира и уиски и в 4 часа сутринта дългоочаквания секс се провали тотално.

7.   Не, никога... на 40 съм вече! Но след много алкохол няма свършване, а мацката се старае ли старае, язди, лапа, смуче, помпи и вика, , Какво има скъпи...? , , За в бъдеще не знам, все по-трудно ми връзват вече. Годините си казват своето или просто трябва да сменя възрастовата граница. Един ден ще се стигне и до там...

8.   ... а и никога първият път не ми е перфектен. Имам нужда да се понапасна с нова партньорка, да разбера нуждите и желанията и, тогава с времето става все по-хубаво. Дано и с мен са така търпеливи след време.

9.   От автора:
А на колко сте години?
Иначе май и жената има доста общо - каква е, колко е опитна и прочие. Хванах си една мацка и понеже се притесних като легнахме, ми спадна бързичко. Обаче легнах до нея. Целувки, гушкане, малко ръчна (тя сама, без моя покана) и приятелчето готово. Тя като видя ми направи и една френска. Малкият стана от камък и газ - 3 пъти за 10 часа, като 8 часа от тях бяха сън. :)

10.   В началото със сериозната ми приятелка, защото преди това съм бил с момичета за по вечер, платени, просто си избирах 45 кг, 165-170 височина и за това търсех платени, защото имаш каталог, избираш и получаваш това коети искаш и нямах никакви притеснения, защото знаех, че всичко свършва след около 1-2 часа, но при сериозната връзка нещата стоят по-различно. Около 3 месеца не можех да правя секс, ако ставаше, ставаше само за кратко, когато почнех секс ми спадаше веднага, всичко беше плод на негативни мисли, комплекси, притеснение и прочие. В последствие се освободих от тези неща и започнах да правя секс с часове, да ми става от докосване за ръцете, от най-малкото ми ставаше. Сега пак съм сам без приятелка, след време като си хвана някоя дано да не върна лентата с притесненията.