Споделена история от Секс и интимност

Импотентост на 21г. ?!?!?!?!
Аз съм на 21г. И преди около започнах да имам проблеми с ерекциятя не много трудно възбуждам и дори и да се възбудя свършвам много бързо искам да ви питам това имали някакво лечение или е нещо временно виаграта или други подобни хабчета те само временно решение ли са или лекуват знам че най добре е да отида на лекар но аз живея в германия и тук съм на черно и не мога да посещавам болници
Благодаря предварително

Коментари

1.   Виаграта е за възрастни! Трябва ти доктор.

3.   Здравей, не ти е нужна виагра а трябва да подобриш тонуса и оросяването в тъканите чрез определени билкови продукти, които можеш да си ги купиш директно от германия, които се продават свободно.

daks637

4.   От автора: как се казват тези билки

5.   Отиди на лекар - нищо срамно няма. Може да е някакъв малък проблем, който да ти пречи. Рано е за виагра. Към билките - с внимание и с резерви. Може да пробваш, но не се предоверявай. Медицината е напреднала в това отношение, така, че при възможност - лекар.

6.   Аз лично съм почти убеден,че проблема ти идва от главата както при мен...може би не го осъзнаваш,но предполагам е така... иначе сутрешна ерекция имаш ли?

7.   От автора: Рядко, не е както преди

8.   Ами аз съм момиче , приятелят ми имаше такъв проблем ... беше под голямо напрежение имаше много прблеми и за това се получаваше така . Той много се притесняваше от това ,но поговорихме и вече не се е случвало така дори издържа повече отколкото преди , той казва че се е научил когато е с мен да мисли само за нас и да игнорира проблемите . Пробвай и ти , ако не се получи помисли да отидеш на лекар ако трябва се прибери в Бг щом там не можеш да отидеш , но не си мисли от сега да почваш с виагра и др подобни средства . Сега се сещам в сексшоповете продават пръстени задържащи еякулацията , а продуктите съдържащи билката Трибулс Терестис също ще ти помогнат пък и това не вреди като виагра или др. подобни
ПуХчУ
пиши ми как е ако напражиш нещо от това което ти казах на kikiki_kokalka@abv.bg надявам се да съм помогнала :)

9.   При мен е сащата работа ама си мисля чее повече от напрежението. Когато сам спокоен жси4ко сие наред, ама как дасе справя с тоя проблем неми е ясно? Някой ако знае да пише.

10.   номер 6 съм.... аз лично се бях справил, но явно донякъде, тъй като пак ми се появи и то пак изведнъж....иначе аз понеже вече над година съм така, установих,че има няколко фази на проблема. Най-леката е да се възбуждаш нормално,но да ти спада,когато почнете по същество...даже може и да си игнорирал проблема в съзнателните си мисли, но той изниква изведнъж и донякъде неочаквано. Втората е да се възбуждаш при фантазии, но когато си с момиче да си скован и да не се получава...при третата фаза, мислиш само за проблема и той затваря дори фантазиите ти.. изпитваш и чувството, че никога няма да се оправи...и сутрешната е по-рядка отколкото обикновено. Аз не съм компетентен по въпроса,а съм и малък... всичкото излагам въз основа на личен опит. ^^^