Споделена история от Секс и интимност

Как да върна тръпката между нас?
Здравейте, с приятеля ми сме заедно от 8 месеца. В началото бяхме лудо влюбени, но сега не сме и даже наскоро преживяхме една раздяла за 2-3дена. Обичам го и знам, че и той ме обича, но проблема е, че в леглото не е толкова интересно и като цяло ежедневието ни е тъпо. Понеже нямаме достатъчно време или някого го мързи се виждаме 1-2, максимум 3 пъти в седмица и правим секс веднъж на седмица или две. Решила съм, че ще спрем да ходим на едни и същи места и ще разнообразим ежедневието си, но моля кажете какво да направя, за да привлека отново вниманието му към мен и да желае да прекарва по-голямата част от свободното си време с мен?

Коментари

1.   Направи му шоу. Стриптийз. Заучи някое-друго движение и при следващия път като се видите го метни на леглото и започни леко и бавно (бавно! Бавно! ) да танцуваш. Ще го възбудиш. Не му давай да те има веднага. Нека има чувството че ще експлодира и когато вече решиш да му се отдадеш давай. Така ще мисли повече за теб и ще иска още... И ако при следващото ви виждане пак иска да му танцуваш му кажи той да танцува, да разкърши дупе :D, ако иска да види още от теб. Така ще ви е и интересно. Ще внесеш новост във връзката. Ще те желае повече и ще сика да прекарва повече време с теб. Ще копнее за теб. Ще копнее да те има.

Надявам се да съм помонала поне малко! :)

Успех!

2.   Чувствата между двама души се поддържат! Не трябва да се променяш ти, а и двамата, да се променяте като "НИЕ", а не като "Аз" и "Ти". Разнообразете, споделяйте, имайте доверие един ма друг. А относно секса колко много пози, колко много чудеса(като почнем от фетиши с мед. сестри, та чак до масажи с крака). Е, някои са извратени, но ако на теб ти харесва и на него също, чувствате се пълноценно... Какво ви пука? !?

3.   Трудна работа. И при нас става така понякога. На всичкото отгоре живеем заедно, което прави нещата още по- скучни. Сега ще ти кажа какво става при мен... чисто и просто, когато ми е натоварено нямам желание за такива неща. Препочитам по-леки забавления, в които няма умора...

... но иначе. Моята приятелка е страшно неактивна. Всичко трябва да водя аз. Ако и ти си била така - стани водеща. Води го за носа... Пример аз сега нямам желание да правя нищо с нея, защото ми е писнало аз да инициирам всичко. Искам тя да го прави за мен, аз се уморих от това. Ако ще ходим някъде - аз трябва да реша къде и какво ще правим там, ако искаме да се видим с хора - аз трябва да ги намеря и да ги събера, ако ще правим секс - пак аз трябва да започнаа и ако ни се иска нещо по-така в тази област - аз трябва да измисля какво, ако ще готвим - аз трябва да избера и да напазарувам...

Като и намекна, тя се цупи и се сърди и не може да ме разбере, защото според нея тя си прави достатъчно. Опитай ти да си водеща.

Ако пък си била водеща - направи го водещ.