Споделена история от Секс и интимност

Извратена ли съм? Почвам да полудявам
Здравейте на всички.
Искам да споделя моята история и моля за сериозни мнения, като не желая вулгарни включвания и т. н.
Жена на 28г. съм. Имам сериозен приятел от близо 6 год, живеем заедно от 3год, всичко върви добре, като изключим един момент от 2 месеца в които бяхме разделени но после всичко стана по добре даже. Моя проблем идва от един единствен факт- гаджето ми е много ревнив. Непрекъснато повтаря че иска само мен, че само ако някой дойде ще му разбие муцуната и т. н.. Така покрай неговата ревност в мен се породи една сексуалана фантазия която вече ме обърква много. Представям си как правя секс с други мъже докато приятеля ми е някъде покрай мен, вижда всичко и нищо не може да направи. Нещо повече те ме чукат грубо, а аз го гледам в очите и ми харесва ревността му. В действителност никога не бих спала с друг, защото само той ми харесва, но факта че побеснява от ревност ми харесва много.
Преди известно време си направих един експеримент. Не бяхме правили секс от 2-3 седмици, при което една вечер се прибрахме, хапнахме след което понеже той беше много уморен легна да спи. Аз реших да видя дали само фантазията ми е в главата или в действителност. Взех си лаптопа легнах до него и си пуснах порно в което няколко надарени и груби мъже оправят една мацка. Побърках се от кеф, и пак същия проблем нито порното беше готино, нито мъжете в него, просто самия факт че приятеля ми може да види какво правя ме накара да откача от кеф, свирших 2 пъти.
Въпроса е че от този момент вече намерих какво ме възбужда много и какво искам, притеснявам се че ставам вече много извратена в желанията си. Харесва ми това че е толкова ревнив, непрекъснато си представям как той гледа отстрани завързан, как ме чукат, обиждат, как се празнят върху мен, представям си как го гледам с тъжен поглед, докато той гледа всичко това.
Споделих това с няколко мои приятелки но не толкова детайлно, като реакцията от всички беше че съм луда. Искам мнение от зрели жени, искам да разбера дали само аз съм такава

Коментари

1.   Aз по- скоро си мисля, че е мaкaр и неосъзнaто (зa сегa) желaние дa го унижиш. Дa доминирaш нaд него и стрaховете му... но рaзбирa се от позициятa нa тъжно гледaщaтa, дето нищичко не може дa нaпрaви :). Виж, ти си господaркa нa тялото и рaзумa си и кaквото и дa си говорят мъжете, би трябвaло дa си знaеш, голямо момиче си, че действиятa ти зaвисят единствено и сaмо от теб.
Не, че толковa ти хaресвa ревносттa му, щом във фaнтaзиите си го постaвяш кaто... тaкъв, ти чу*кaнa, пък той пре*бaн отвсякъде.
Ще ти се дa му нaтриеш муцункaтa, че ти ще си прaвиш, кaквото си искaш. И си е тaкa. Психологическо е. Aбе, гaдничкa си, сaмо не си се изявилa още извън фaнтaзиите си :) но не те обвинявaм, рaзлични хорa, реaгирaме по рaзличен нaчин към ревнивците.

2.   Почеркът е на същия глупав чикиджия от миналата година:
"Здравейте, аз съм хххх на хх години. "
Следва някаква безумна история, как с майка си, с баба си, сега пък с мъжа си.
И завършва с молба за съвет или да си кажем нашето мнение...

Е, ходи да събираш мар'рял за довечера на друго място. Тука не е чикиджорник, нито читателите са малоумници.

3.   "Харесва ми това че е толкова ревнив, непрекъснато си представям как той гледа отстрани завързан, как ме чукат, обиждат, как се празнят върху мен, представям си как го гледам с тъжен поглед, докато той гледа всичко това. " - Вървят по пътя поп с попадия. Срещат ги двама напечени еба.и и връзват попа за едно дърво, а попадията събличат и почват да я чукат, както авторката си мечтае. Свършили си рабатата и пускат попа и попадията да си вървят. Гузен попа проговаря. Това, че ни срещнаха тези бандюги е Божа работа, че те чукаха също е Божа работа, ама това, че си въртя задника, си беше само твоя работа. Та и авторката, това, че ти се чука е Божа работа, но че си мечтаеш така да стане, си е само твоя работа. Щом е влязло в главата ти, един ден ще стане, горкияг ти мъж, само ако знае какво го очаква.

5.   Аз мисля, че си намерила хубавата страна на това приятеля ти да ревнува, защото други биха се чувствали задушаващо и биха предприели раздяла!
Относн фантазиите ти - хубаво е, че е само фантазия! Според мен не му я споделяй. Раздавай му се напълно и нека всичко е само в твоята глава! Важното е да сте заедно и да се разбирате, секса да върви, но ако разбере какво си мислиш, може да те ревнува и от мислите ти!

момиче на 20

7.   Съгласявам се с приятелките ти.

8.   Единият вариант е вързваш го и започваш пред него да се задоволяваш дори с някоя секс играчка и да го дразниш.

9.   Едва ли си само ти такава в целия свят... На въпроса ти - не е нормално подобна представа да те възбужда. Сега за тези, които ще започнат да спорят кое е нормално и кое- не психолозите и психиатрите отдавна са ги класифицирали тези неща- да намерят и да се информират. Патологичната ревност е болестно състояние и ти гарантирам, че ще можеш да я понасяш само, ако представата ти е жизнено важна. Но, животът не се свежда само да секс, така че...

10.   Ти просто искаш да го накажеш и да се кефиш от ревността му. Омръзнало ти е да те разпитват, вечно да го убеждаваш че никой не те гледа и не те харесва. Което едва ли е така.
Имам същите фантазии и искам да гледам как чукат грубо жена ми във всичките й дупки и как тя гледа как ми духа друга жена.
Бих искал да те познавам авторке, имаме какво да си кажем.
Направи го- той го заслужава.

11.   Не мисля, че фантазията ти има нещо общо с извратените фантазии и хора :)

15.   Госпожо, не сте луда. Вашите приятелки са ограничени хора.

16.   Не знам дали си извратена или не, но със сигрност си глупава, щом го търпиш тоя ревнивец. Няма нищо по-лошо от ревнив партньор, особено ако ти стане мъж! Бягай по-далече от него, докато не е късно! Той е урод егоист, защото ревността е хипертрофирал зверски егоизъм!

17.   Споко, това е мечтата на 99% от жените...