Споделена история от Секс и интимност

Кофти ли ви е от това?
Здравейте. Момиче съм на 21. Половинката ми е на 25. Имаме връзка от 2 години и половина, все още не живеем заедно, защото аз съм студентка и т. н, а той роботи в родния град, докато аз прихождам до Варна за лекции и т. н. :) Та директно към въпроса: ревнувате ли половинката си, когато разберете случайно или не, че той е мастурбирал, а ви е казал, че си ляга да спи. Как бихте се почувствали, ако ви се случи? Как сте реагирали, когато сте разбрали? Може и да драматизирам, но за мен това има значение. Благодаря Ви :)))

Коментари

1.   Ами ти какво искаш - да си намери момиче за дните през които ти не си с него?

2.   Преди да се оженим с мъжа ми бяхме в същото положение, че и по-лошо, той учеше в чужбина, аз си бях тук и се виждахме веднъж на няколко месеца. Напълно бях наясно, че сексът веднъж на няколко месеца не е достатъчен на мъж в началото на 20-те и че той най-редовно мастурбира (аз също). Никога не съм го ревнувала или не съм се тревожила заради това. От какво да ревнувам? От ръката му ли? Да разбера, че е бил с друга, да ревнувам, но защо да го правя когато човекът просто си е отпускал нервите и най-вероятно в този момент е мислил за мен? Така, че не си измисляй несъществуващи проблеми.

3.   аз лично съм доста ревнива, и мисля, че няма да ми е приятно, но това са си човешки нужди какво да се прави. Опитай просто да го приемаш по друг начин, може да е мислил за теб докато го е правил.

4.   Най-вероятно ти си мислиш, че не е мислил за теб докато го е правил... Което и мен би ме-така да кажа-обидило. Но може момчето да е фантазирало за теб, може пък да е гледал порно, снимки и т. н. Но не можеш да го съдиш за това че е отпускал напрежението. И ти го правиш, нали? Всички го правим. :)

5.   За да го крие значи нещо куца между вас. Не би трябвало да крие такива напълно нормални неща, а ти не го взимай толкова на вътре. Просто му кажи, да не се притеснява от теб. Все пак всеки маструбира.

6.   На 21 си и зададаваш тоя въпрос... та той е мъж на 25 години... как няма да го прави... има нужда от това... искаш да ти каже - миличко отивам да маструбирам и след 10 мин ще ти пиша??? по-добре ли ти звучи? .... и да го ревнуваш от това?? продължавам да се изумявам от темата ти.... това са пълни глупости....
той има нужда от това и не трябва да го ревнуваш, да се дразниш и т. н. заради нуждите му, нещо нормално си е...

7.   Ревнуваш мъжа си от мъжа си.... По-добре да ги разделиш, че не им е чиста работата! Направо го кастрирай!!!

8.   Не, не ми е кофти от това, нито от това, че гледа порно. И няма да реагирам по никакъв начин. Напротив бих се притеснила ако той е спрял мастурбацията.
Прочети малко по темата и подходи зряло, а не емоционално.
Прочети няколко медицински статии относно мастурбирането - може би ще ти се отрази добре да видиш една трезва, научна обосновка по темата

9.   Наистина не ни разбирам нас, жените! По-добре ли би било да си начеше крастата с някаоя девойка? Какво по-нормално има от мастурбацията, когато сексът-по една, или друга причина, е невъзможен? ! Що за драматизъм, наистина? ! И... наистина ли ти съобщава в колко си ляга, става и т. н.? Егати връзката!

10.   Не, естествено. И аз мастурбирам. Напълно нормален физиологичен процес, дори и за по-голяма възраст. Отпуска напрежението и няма много общо със секса.

11.   Няма нищо нередно в това според мен си е нещо напълно нормално не виждам защо го правиш на въпрос изобщо :) номер 1 е много прав и ти го каза най добре все пак той има нужди и като теб те няма е нормално да го прави за да не ходи при друга ти се радвай че ти е верен само не виждам защо те е излъгал че си ляга в това няма смисъл :)

12.   Абсолютно подкрепям другите коментирали. За каква ревност можем да говорим- от собствената му ръка? ! Звучи доста смешно, наистина. Това е нормална физиологична нужда, особено за един 25-годишен мъж, който не е длъжен винаги да ти казва кога и как смята да го прави. Мисля, че би било меко казано неловко да ти сподели, че отива да мастурбира, не смяташ ли? :) Това е естествен начин за освобождаване на натрупаното напрежение, не само за задоволяване на нагона и мъжете имат нужда от него. Да не би да е по-добре да си потърси някоя девойка да задоволи нуждата му, когато теб те няма? Мисля, че трябва да подходиш по-зряло към ситуацията.

13.   Хaхa, кaк ще реaгирaм ли- ще му прaтя свои снимки :))) или ще поискaм дa си мaстурбирaме зaедно и дa си се гледaме.
Я стигa си се лигaвилa пък ти. Кaзaл ти, че ще спи зa дa си спести товa, което знaе, че следвa от теб. Ние бяхме рaзлделени 5 месецa, в рaзлични държaви, хвaнaхa ме "лудите". След вторият месец мaстурбирaх при всякa възможност, дори нa рaботa нaбързо в тоaлетнaтa :). Питaх го и него кaк се опрaвя, aми кaк, по същият нaчин, където и кaкво свaри, по еднa бързa и тaкa. Беше си зaдръстил телефонa с хaрд порно зa бързо свършвaне, че нямa време :). A вечер си говорехме по телефон и си го прaвехме тaкa зaедно.
Не се втелявaй, aми удaри и ти еднa дa рaзпуснеш, имaш нуждa.

14.   Мастурбацията е здраве! От собствените му ръце ли го ревнуваш? Няма нищо лошо в това човек да се грижи за себе си, по един или друг начин, стига така да не вреди на околните. Уважавай личното му проатранство.

15.   A интересно ми е ти не мастурбираш ли?
Ако е така, то сигурно имаш по-слаба сексуалност и може би не задоволяваш нуждите на приятеля си достатъчно. Във всеки случай е тъпо да ревнуваш от това, всеки мъж и жена го прави. Аз съм на 26, жена съм, с мъжа ми редовно правим секс и въпреки това понякога оставам сама и мастурбирам. Ако 3-4 дена не съм получавала оргазъм-свършвам на сън:) Ти какво искаш-твоя да се събужда с мокро бельо ли?

16.   Имаш нереални усещания за нещата... Аз лично мастурбирам често, дори след като съм правил секс с приятелката ми, докато тя е в банята си мастурбирам, харесва ми и толкоз. Не ми е попречило на нищо в сексуалния живот, но пък ми го разнообразява по един напълно приемлив начин без изневяра. Ако си въобразяваш, че това е някакъв вид изневяра, то значи трябва да си смениш чипа, че нещо е повреден:) Аз лично не бих се занимавал с толкова ревнива жена, ако това те напряга, не мога да си представя какво би се случило, ако забележиш, че се заглежда по други жени по улиците или недай си боже поздрави някоя позната красавица:)
М, 37

18.   Аз точно това съм го правила мноооого пъти.. Когато ме е било срам да казвам. И дори го правя за други неща. Примерно казвам му, че си лягам и изключвам фб, но продължавам да си правя моите неща - пиша, рисувам, слушам музика и тн. Това се нарича лично пространство - нещо, от което всеки нормален човек има нужда.

19.   Радвай се, че ти изневерява със собствената си ръка, а не с друга жена ;) Мастурбацията е съвсем нормално, натурално нещо :)

20.   Авторке, по-добре ли ще е да се въргаля в леглото с някоя хубавица? А ти не мастурбираш ли когато те подгони нуждата?

21.   Правете го заедно тогава.
Забавно е.
Когато с моя бяхме далече един от друг-по телефона си ги говорехме едни... :-)

Абе глобул цяла Кама сутра може да напише...
Включва се единият да плаща неограничено за един номер и срещу 5 лв. на мсец говорите колкото ви е кеф :-)

Иначе на него това му беше по-кеф, отколкото да го прави сам.

Нормално е да го прави, а и ти го правиш сама по някога, нали?

Ж. 25 г.