Споделена история от Секс и интимност

10 причини защо е по-добре да си родена лесбийка
1. Можеш да говориш с мъже без да мислиш как да ги съблазниш.
2. Мъжете говарят интелигентно с теб и обсъждат всякакви теми, а не ти се мазнят за да легнат с теб.
3. Една лесбийка има много по-голям шанс да преуспее в живота, защото съчетава както ценни женски качества, така и ценни мъжки такива.
4. Кръгът ти от интереси е по-широк.
5. По-интелигентна си от хетеро жените и от някои мъже също.
6. Можеш да си отваряш вратата сама, нямаш нужда да се грижат за теб като за бебе.
7. Да изч*каш някой пич и да му народиш деца не е смисълът на живота ти.
8. За теб дрехите са допълнение към личността, а не обратното.
9. Като караш не надираш бронята на колата.
10. Имаш както силно логическо мислене, така и силна интуиция и емоционалност.

Коментари

1.   Пълни глупости !!!

2.   Ок, дай да напиша и аз 10 причини защо е по-добре да съм гей и може да си спретнем едно парти с теб !

3.   Ти си пощуряла. Не всички мъже са гадняри, причината е в теб, за да не можеш да намериш подходящия или да си щастлива в една връзка.

4.   това което е написано не е задължително да се отнася за лезбиййките-това са качества присъщи на много жени,обиконовени.
аз съм нормално момиче-имам си връзка нормална.
имам и приятели момчета,които сподлят с мен,но не защото съм лезбийка,,, :D

2. Мъжете говарят интелигентно с теб и обсъждат всякакви теми, а не ти се маз6.нят за да легнат с теб.

ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ ВСИЧКИ ЗНАЯТ ЧЕ СИ ИМАМ СЕРИОЗЕН ПРИЯТЕЛ,И НЕ СЪМ НЯКОЯ ЛЕКА ЖЕНА,НИЩО НЕ ИМ ПРЕЧИ НА МЪЖЕТЕ ДА СИ ОБЩУВАТ С МЕН НОРМАЛНО.

3. Една лесбийка има много по-голям шанс да преуспее в живота, защото съчетава както ценни женски качества, така и ценни мъжки такива.
ВЪПРОС НА ХАРАКТЕР,ВЪЗПИТАНИЕ И ИНТЕРЕСИ

4. Кръгът ти от интереси е по-широк
ОТНОВО ГЛУПОСТ!!
КАТО СИ ЛЕЗБИЙКА,ЗНАЧИ ЧЕ ИМАШ ПОВЕЧЕ ИНТЕРЕСИ ,ТАКА ЛИ? ПЪЛНА ГЛУПОСТ

5. По-интелигентна си от хетеро жените и от някои мъже също.
КАК ГО ПРЕЦЕНИ?ИНТЕЛИГЕНТНОСТТА Е ОТНОСИТЕЛНО ПОНЯТИЕ,А ТВОЕТО ТВЪРДЕНИЕ Е СМЕШНО!ВСЕ ЕДНО ДА КАЖЕШ ЧЕ ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ ,ИЛИ ЧЕ ВСИЧКИ МЪЖЕ СА ЕДИ-КАКВИ СИ..

6. Можеш да си отваряш вратата сама, нямаш нужда да се грижат за теб като за бебе
А НИМА ЖЕНИТЕ,КОИТО САМИ ГЛЕДАТ ДЕЦАТА СИ И ИЗДЪРЖАТ ЦЕЛИ СЕМЕЙСТВА,СЕ НАДЯВАТ НЯКОИ ДА ИМ ОТВОРИ ВРАТАТА И ДА ГИ ЛИГАВЯТ-ХОРА ВСЯКАКВИ.

7. Да изч*каш някой пич и да му народиш деца не е смисълът на живота ти.
НА НИКОЯ ЖЕНА НЕ Й Е ТОВА СМИСЪЛЪТ НА ЖИВОТА-ВСЯКА БИИСКАЛА ДА БЪДЕ ЦЕНЕНА И УВАЖАВАНА.

8. За теб дрехите са допълнение към личността, а не обратното.
НЕ МОЖЕШ ДА КАТЕГОРИЗИРАШ ХОРАТА ТАКА.ИМА ЖЕНИ И МЪЖЕ,КОИТО СЕ ОБЛИЧАТ ДОБРЕ,ТАКИВА КОИТО СА МАНИАЦИ НА ТАКАВА ТЕМА,И НОРМАЛНИ ХОРА...А НИМА Е ГОЛЯМА ХВАЛБА ДА СИ С НЕМИТА КОСА И ДА ПРИЛИЧАШ НА МЪЖ,ДА ГОВОРИШ КАТО МЪЖ?
МАЙКАТА ПРИРОДА Е ПО-УМНА ОТ ТЕБ ПРИ ВСИЧКИ СЛУЧАИ

9. Като караш не надираш бронята на колата.
10. Имаш както силно логическо мислене, така и силна интуиция и емоционалност

ПОЗНАВАМ МНОГО НОРМАЛНИ ЖЕНИ,КОИТО ПРИТЕЖАВАТ ПОСЛЕДНИТЕ КАЧЕСТВА.

МНОГО ГЛУПАВО ПИСАНИЕ.
БЕЗ ДА СЕ СЪРДИТЕ,МИЛИ ,,ХОМОСЕКСУАЛИСТИ'',НО НИКОЙ ОТ ВАС НЕ СЕ Е РОДИЛ ТАКЪВ-ИЗЧАНЧИЛИ СТЕ СЕ ВПОСЛЕДСТВИЕ-НЕ Е ИМАЛО КОЙ ДА ВИ БИЕ ПО 2 ШАМАРА.
ДА НЕ ДАВА ГОСПОД БОГ ТАКИВА ДЕЦА НА НИКОЙ,НО ЩЕ ГИ БИЯ ВСЕКИ ДЕН,ИЛИ ЩЕ СЕ ОТКАЖА ОТ ТЯХ!

5.   То при това положение май всяка българска жена става за лесбийка

6.   "По-добре" в контекста на какво?
Защото ако искаш да си имаш деца (да ги отгледаш без да ги лишаваш от баща, да ги възпиташ и т.н.... т.е. да направиш нещо за някого другиго, освен за себе си), или пък ако искаш да имаш по-богат избор на партньори, тогава да се родиш лесбийка едва ли е "по-добре".

По същия начин могат да се напишат "10 причини защо е по-добре да си роден циганин": получаваш социални помощи, без да работиш и без да внасяш грам осигуровки, данъци и т.н.; кражбите ти се толерират; ако някой се опита да те подведе под отговорност, мигом ставаш "малцинство", а наказателното действие - "дискриминация"... Абе има си куп предимства, като се замислиш :)

Сексуалността е една сравнително малка част от човешката личност, и колкото по-одухотворен е човека, толкова по-малка е тя (и обратно - при тези, които са само една идея над животните, тя е почти цялата им същност), та коментирането на подобни теми едва ли има някакъв смисъл за по-осъзнатите хора.

7.   Я се събуди. Някакви лесбо ломплекси ли избиваш. Май не ти харесва, че си обратна и се мъчиш да се обедиш, че така ти е по-добре.

8.   Не подкряпям авторката в повечето написано. А към номер 4, недай си боже ти се налага, че от сега ми е мъчно за децата ти, ако някой от тях се окаже лизбийка, то вината не е в него, а в теб. Защото ти си го родила с объркани хормони, и каквото и да правиш (освен ако не го убиеш) то няма да се промени.

9.   10 Причини да престанеш да си лезбийка

1. Не можеш да говориш с мъже без да мислиш как да ги съблазниш. Ти за тях просто си като убично куче - за нищо не ставаш!
2. Мъжете говарят интелигентно с теб от страх да не ги ухапеш и обсъждат всякакви теми, ти не си нито мъж нито жена - все едно говорят на стената, а не ти се мазнят за да легнат с теб.
3. Една лесбийка има много по-голям шанс да преуспее в живота, защото съчетава както ценни женски качества, така и ценни мъжки такива. Има и много преуспели педерасти, но няма как дете да ти каже "МАМО", защото не знае дали си мъж или жена или хермафродит!
4. Кръгът ти от интереси е по-широк. И абсолютно консумативен - произвеждаш само фекални екскременти - не създаваш живот, само го консумираш!
5. По-интелигентна си от хетеро жените и от някои мъже също. Иле поне така си мислиш - мозакът ти не е станал по-голям, само претенциите! Може и да затъпяваш, а от тъпите = по-интелигентни няма!
6. Можеш да си отваряш вратата сама, нямаш нужда да се грижат за теб като за бебе. Може и никой да не ти я отваря - особенно ако знае че си безполово същество!
7. Да изч*каш някой пич и да му народиш деца не е смисълът на живота ти. Смисълът е други да раждат - ти само ще консумираш плодовете от техните усилия!
8. За теб дрехите са допълнение към личността, а не обратното. Ако изобщо нещо има за теб смисъл от удоволствието! И гола да си никой който те познава няма да си хвърли ...нищо по теб!
9. Като караш не надираш бронята на колата. Направо я удряш - рефлексите ти са женски, нищо че искаш да си МЪЖ!
10. Имаш както силно логическо мислене, така и силна интуиция и емоционалност. Нямаш майчината топлина - студена си като камък, пък и кой иска да целува камъни -
Азис няма да те доближи и на километър!

10.   Не смятам да коментирам всяка от точките, които си написала, но всички са пълни глупости!!! А като видях " Да изч*каш някой пич и да му народиш деца не е смисълът на живота ти" ... :х А къде, мила, е смисъла на живота ако не в децата?! Точно там е! Да си създадеш семейство и да имаш деца! Да осигуриш поколение! Ти като си лесбийка, къде ти е смисъла?!?! Да спиш с момичета и какво?! до къде ще стигнеш. Забавление, но до време. Когато се осъзнаеш и искаш деца какво ще правиш?! Ще вземеш някое чуждо, което ще живее с две майки и без баща. Или ако е твое, ще е от някой, който дори не си виждала, а си избрала по някакви показатели!?

Казах го и в другата тема, която най-вероятно също е твоя-това какви интереси имаш, колко си интелигентен и т.н няма нищо общо със сексуалната ти ориентация! Не знам изобщо как по това можеш да съдиш за хората?? Виждам как разсъждаваш, щом според теб не може да се завърже нормален разговор между мъж и жена, без мъжа да има задни мисли. А това, че си лесбийка по какъв начин би го спряло да фантазира?! Освен ако не приличаш на мъж и не се обличаш така, което всъщност е единственото мъжко "качество", което притежаваш.
Това, че ти отварят вратата не значи, че си бебе, а значи, че получаваш уважение от другата страна! И тъпо изказване за жените от жена?!! "без да надереш бронята"?!?! Мила, в крайна сметка и ти си жена! Май си го забравила? А има и много добри шофъорки-жени, така че това е още една тъпотия...

Не ми се коментира повече, че ще ме набедят, че мразя лесбийките, а не е така! Дори не знам дали си лесбийка, като гледам как разсъждаваш най-вероятно си в началото на тинейджърските си години и още си неосъзната. Така че да назубриш поведението на лесбийките просто щото е готино не те прави такава :) Осъзнай се и не говори глупости

Мег*

11.   Това самореклама ли беше??? Ако да - много неуспешна! Докажи, че като си лесбийка си по-интелигентна от мен!

12.   №4 ,не е вярно ,че не се раждат такива !!

13.   Лесбийките, феминистките и педерастите - яловите издънки на Еволюцията. Вечните моми и ергени и съвършените Консуматори.

14.   Чудя се на модераторите - пускат такива тъпи провокативни теми, а не пускат тези, в които хората наистина имат проблем и нужда от съвет.

16.   Прочетох предишните изказвания и реши да те подкрепя! Някои "умни" и винаги компетентни хора обичат да се нахвърлят като хиени върху различния човек. Да, това е твоето мнение и защо по дяволите трябва да се реагира така?

Бъди каквато си и не обръщай внимание на псевдо моралистите! Живей както смяташ, че искаш да живееш! Успявай, за да докажеш правотата си!

Ти си главният герой от филма на твоя живот, не позволявай другите да те мачкат! Гордей се със себе си и гледай само напред! Подчертала си независимостта си и това е подразнило много хора. А има ли по- хубаво нещо от това- да си самостоятелна винаги и да си неуязвима пред мъжете! Поздравявам те за смелостта да споделиш чувствата си! Напиши ми имейла си за да си пишем.

17.   номер 12,целият им проблем е ,че е нямало твърда ръка да ги нашамари.
нима някоя се е родила с идеята че трябва да лиже цицките на другата,и да й бърка с вибратора?
за такава потребност ли говорим>
айде много моля...

18.   Номер 16, ние обичаме да се нахвърляме не само, като хиени, но и като чакали, глутница побеснели кучета, врани на сокол, лешояди на мърша и т.пр.

Номер 16: Да, това е твоето мнение и защо по дяволите трябва да се реагира така?

ДТ: А как? Да кажем: Браво! Лесбийките са умни, нормалните са тъпи?

Номер 16: Бъди каквато си и не обръщай внимание на псевдо моралистите!

ДТ: Но не е зле да обърнеш внимание на непсевдоморалистите.

Номер 16: Живей както смяташ, че искаш да живееш!

ДТ: Тоест агресивно да сипе необосновани обиди по анонимните страници?

Номер 16: Ти си главният герой от филма на твоя живот, не позволявай другите да те мачкат!

ДТ: Я, това не беше ли рефрен от една песен на Нова генерация? Все едно, тъп лозунг. Горе долу, като "бъди себе си".

Номер 16: Гордей се със себе си и гледай само напред!

ДТ: Обръщай се и назад, гаче се поучиш от грешките си.

Номер 16: Подчертала си независимостта си и това е подразнило много хора.

ДТ: Единственото, което е подчертал/а е агресивна глупост.

Номер 16: А има ли по- хубаво нещо от това- да си самостоятелна винаги и да си неуязвима пред мъжете!

ДТ: Ъъъъ да? Да си щастлива? Да почувстваш как един нов живот (в случая с жена ми 2) расте в теб? Рожбата ти да те прегърне?

Пууу, смятах да не пиша в тая тролска провокация, ама слаб ангел...

Дядо Торбалан

19.   "5. По-интелигентна си от хетеро жените и от някои мъже също."

Това само ти си го мислиш. В повечето случаи ама хич не е така.

"8. За теб дрехите са допълнение към личността, а не обратното."

Да. Сигурно заради това повечето изглеждат потресаващо, с някакви абсолютно мъжки аксесоари, които вьобще не отиват на нежните им черти. Да не говорим за това, че повечето са страшните мъжкарани и като им кажеш нещо накриво, едва ли не ще ти скочат на бой. Отблъскващо е.

"6. Можеш да си отваряш вратата сама, нямаш нужда да се грижат за теб като за бебе."

Принципно за мъжа е въпрос на чест и достойнство да се грижи за жената като "бебе". Това че на теб не ти отварят вратата, може би е провокирано от страхът им, че ще изядат някое кроше или ритник в топките.

"7. Да изч*каш някой пич и да му народиш деца не е смисълът на живота ти."

"Абсолютно правилно". Това, което е от както свят светува е напълно грешно и тъпо! Как така жените ще раждат, а? Откъде-накъде? Дефакто ти нямаш смисъл в живота, защото основната цел на всеки НОРМАЛЕН индивид и от двата пола е да си създаде свое поколение, което да продължи рода и идеите му.

"3. Една лесбийка има много по-голям шанс да преуспее в живота, защото съчетава както ценни женски качества, така и ценни мъжки такива."

Отново дълбока грешка. Обикновено сте отбягвани от мъжете - това, че си говорят с вас от дъжд на вятър, не означава, че ви приемат. Просто си те представя как лижеш някоя друга. Т.е. отново в главата им е как изглеждаш в леглото и какво правиш там. А пък жените са меко казани стреснати, защото... откъде да знаят какво ще се случи.

Така че тия плоски и тъпи изказвания си ги пробутвай на себеподобните. Вървите срещу шибаната си природа и парадирате прекалено с това. Гей парадите също си ги заврете някъде.

20.   Момиче мило, не им се връзвай на нападките! Предполагам, ме си тийнейджърка, сага се намираш в особена фаза и различни настроения. Не мисля, че си истинска лезбийка, за това се иска време и опит. Умирам си от смях като чета всички тези злобни, дребнави словоизлияния, написани срещу теб! Прави ми впечатление, че когато вляза тук , се изказват едни и същи хора, които явно си нямат друга работа, освен да коментират чужди проблеми и както в твоя случай да се заяждат. Всеки може да си пише всичко, какъв им е проблема? Твоята сексуална ориентация? Или безличният им живот! Може да си попрекалила в преценките си, но аз не те съдя. Истината е, че не можем да делим хората според тяхната ориентация и да ги сравняваме- кой е по- умен, или глупав. Аз те разбирам, ти искаш да докажеш, че си по- силна и независима от мъжете. А може би ти се иска да е така...

Животът е сложен, той предлага много възможности. Сега мислиш така, но утре ти може да срещнеш едно страхотно, готино момче, в което да се влюбиш. Всички тези твои възгледи ще отидат по дяволите, защото Любовта е по- силна от всичко. Дори да си мислиш, че ненавиждаш мъжете, Тя може да ти сервира изненада. Така че бъди по- разумна в преценките и изказванията си / някои критици размахват пръст/.

Ако ли пък останеш на своята си позиция и след 10 години - няма нищо лошо, или долно, както някои некомпетентни хора се опитват да изкарат. Да си лезбийка не значи да лижеш себеподобните! Това е чувство, то извира от душата! Ти обичаш по същия начин, без разлика. Да обичаш очите, гласа, държанието на друго момиче, да се вълнуваш от нея, да мислиш за нея във всеки един момент, да пишеш стихове за нея - това е неповторимо усещане! Един друг свят - на нежност и красота ! Любовте е навсякъде - никой не е застрахован, че такова нещо няма да му се случи! Смешно ми е, че зрели , възрастни хора са седнали да се разправят тук за нещо, което не им е ясно. О .К. Всичко написано тук е смешно. А за мъжете ще кажа, че повечето харесват две красиви жени в близки отношения, дори това ги възбужда. Дори интереса към такива жени е по- силен. Не е вярно, че мъжете не им обръщат внимание. Е, ако обиждаш и плюеш на всяка крачка, как няма да те мразят?
Това съм аз - номер 16. Весел ден на всички! И много любов, независимо дали сте обратни, или не!

21.   Номер 20/16: Всеки може да си пише всичко, какъв им е проблема?

ДТ: Е да, щом всеки може да си пише всичко, на теб 'къф ти е проблема? Или "всеки" може да пише "всичко", ама като при Оруел, всички животни са равни, но някои са по-равни от други?

И 16/20, вземи се ограмоти и научи откъде идва термина леСбийка... аман от неграмотници

Дядо Торбалан

22.   Абе хора, защо хабите толкова излишна енергия? Всеки да си живее както му харесва, само да не налага сексуалната си ориентация на околните. И особено да не осакатява едно или повече деца - представете си при едни - мама и татко, при други само мама, при трети - татко, а при лесбийска двойка - две мами ли татковци ли що ли?

23.   ДТ, ти пък...не очаквай всеки да е чел "1984". Нито да е запознат със Сафо и със съществуването на о-в Лесбос.
16/20, много ...духовит коментар, почти колкото и плитък :)

Холи