Споделена история от Секс и интимност

Свършвам много бързо, а втория път не ми става
Привет драги читатели :)
Първо искам админите да ми одобрят статията, че ще откача...
Благодаря предварително :)

Търсих много из сайта проблем като моя, но не можах да открия същият проблем като моя.
Момче съм на 20 години и водя полов живот от около 1 година (знам много късно... ) проблема ми е следният - правя секс и за има няма 5 минути съм готов, а за втория път не ми става :( Не знам каква е причината но е така. Става ми за втория път ама чак след половин-един час. А и не мога да открия защо свършвам толкова бързо? Пробвал съм трезвен, пиян, напушен, изморен, спрейове и т. н. но пак няма ефект. Правя секс много рядко може да е и от това, долу горе за 1 месец 1-2 пъти правя секс. Гурбетчия съм не съм в България, по точно ходя на проститутки за съжаление :(... Не знам език в тая държава и няма как да си хвана приятелка с която да водим полов живот.
Моля споделете това което мислете вие или дайте някой друг съвет :)
(Моля без хейт) и аз не искам да ходя на ку*ви да си харча парите ама няма как и аз съм човек.
Благодаря на всички :)

Коментари

1.   когато срещнеш истинското момиче за теб, и го правите с любов, не само секс, ще ти става за по-дълго. Сексът е едно, любовта друго, а секс без любов не е същото.. Затова е и този проблем. След като намериш истинската, ще изчезне проблема ти. Успех!

6.   Мисля, че си изморен от работа, и че с проститутка не можеш да се отпуснеш добре, за да си готов по-бързо за втори път. Не мога да ти дам съвет, може би някакви енергийни стимуланти или в дългосрочен план по-добра почивка, редовен сън, пълнценно хранене, смяна на работата.

8.   И аз имам същия проблем, но понякога когато не ми се прави секс, а ме претискат се получава най-добре. Също така след любовната игра, когато първо лижа момичето и после тя ми направи свирка, като че ли пак се удължава времето но за това ми трябват още докъзателства.

9.   Ще ти обясня. Ти имаш преждевременна еякулация, затова свършваш бързо (не се притеснявай, това е при около 53% от мъжете). След това ти имаш рефрактерен период, който трае около 30 минути на твоята възраст. Тогава не можеш да получиш ерекция. Съветвам те през това време да доставяш удоволствие на момичето, като я "лижеш". Когато успееш пак да го вдигнеш, почвай да я е...

- базирано на информация от различни източници

10.   Не ти трябват стемулатори а белтъчини! Яж повече яйца, пий мляко, яж месо, пилешко и овнешко! Наспи се добре преди секс и намали мастурбацията! За отпускане преди секс взимай най-много 50 грама алкохол.
Аз също съм на гурбет, та зная!

11.   Благодаря на всички за хубавите коментари, ще пробвам и така.