Споделена история от Секс и интимност

Проблем е във връзките
Здравейте мили дами !!! Искам да попитам вас, защо не ми върви в любовта ??? Търся трайна връзка, мразя алкохола и цигарите, обичам да поднасям цветя и подаръци, но странно е, че такъв идеал за мъж вече не е на почит жените. Когато бях студент момичетата с които излизах търсиха САМО секс и започнах да си задавам въпроси, защо се получава така. Може би толерирам женската природа прекалено и съм консервативен, защото не харесвам чалга и черни простотии, а освен това мразя изневерите и женските номера. Натискали са ми се гаджета на колеги, но такива ги игнорирам, а краватните истории от баровете не ми доставят наслада. Защо се получава така...

Коментари

1.   При мен пък обратното. Обичам алкохола, пуша, не поднасям цветя и подаръци, изневерявам и само дълги връзки. А започна да ми се искат неангажиращи креватни истории. Защо се получава така? М32

2.   Мисля,че грешката ти е в това,че ТЪРСИШ сериозна връзка и така без да усещаш ,най-вероятно се втурачваш в това т.е.напр. гледаш сега-пуши ли,пие ли,ми чалга слуша ли...и т.н ,които неща ти пречат а може и да се усеща от жената.Съветът ми е да не мислиш толкова за тези неща и да оставиш сърцето си да се влюби,повярвай ми,дори и да не е идеалната по критериите ти жена,ако се влюбиш на дали ще има такова значение за теб,че слушате различна музика или пък вечер обича да си пийне винце.Отпусни се

Ева

3.   Имаш много изисквания, може би. Пробвай да не гледаш толкова "консервативно" на нещата и да се поотпуснеш. Докато търсиш "правилната" защо да не спиш с "погрешните"?! Може би вече не се цени прекалената романтика. Не се опитвай да бъдеш идеален. Забавлявай се като за начало, а те хубавите и истински неща идват най-често от забавленията :)

Мег*

4.   Сигурно е така ... , но никъде не съм казал , че дамите с които искам да излизам не трябва да пушат и пият (не е хубаво де се прекалява) , а че аз НЕ ОБИЧАМ това да правя . Не отричам секса НАПРОТИВ това е нещо страхотно и го харесвам във всичките му варианти , но с момичето до мен , а чалга не забранявам на никого (всеки си е индивидуалист) , но ми е неприятна определено !!! Надявам се , че поне мога да получа разбиране , защото съм лъчезарен и усмихнат октомврийски кантар.

5.   Напротив ! За мен идеала за мъж е точно такъв.

6.   Идеалните са скучни. Затова момичетата харесват лошите момчета, защото е забавно с тях. С възрастта приоритетите се променят.

7.   Странна работа. Аз съм забелязала, че има глад за такива мъже като теб, но просто не ги срещам никъде или много рядко ми се е случвало подобно щастие. Може би външно не ти личи, че си свестен или пък си срамежлив и трудно завързваш контакти, знам ли. Ако си толкова страхотен, колкото описваш, блазе й на жената, която ще бъде с теб. Все някой ден неизбежно ще я срещнеш. Когато се запознаеш следващия път с някоя дама, покажи й какъв си, не се притеснявай.

Късмет ти желая и завиждам благородно на бъдещата ти жена.

8.   Трябва доста повече инфо за себе си и за разбиранията си да дадеш, за да уловим къде е проблема :)

9.   До автора
Напълно те подкрепям за всичко...
Така е както го го споделяш.
РОСИРОС 49 Г.

10.   Момко, просто си доста по-напред от връстниците си по отношение на ценностна система, осъзнатост и някои други неща (това сега да не те накара да си "вирнеш носа" обаче..) затова ти е трудно да си намериш партньорка - просто защото жените не твоето ниво, които при това са и на твоята възраст, са рядкост. Но вярвай ми - подходяща жена ще срещнеш, просто не търсиш на правилното място (огледай се например в йога-клубовете, групите по възнамеряване, чи-гун, рейки, ...)

Изобщо не се огъвай под "натиска на тълпата", както правиш в коментара си под №4! Това, че една жена (и по принцип - един човек) пуши, означава че е склонна да се поддава на зависимости и нивото й(му) на осъзнатост не е като твоето. С пиенето и чалгата е същото, с месоядството, расизма, сексизма и т.н. - тоже... Дръж на принципите си! Ако се "огънеш", тогава ще си намериш "нещо за чукане", но много скоро ще разбереш (освен чукането) каква грешка и губене на време е всъщност това.

Не прекалявай и не преигравай и с подаръците, цветята и жестовете - първо не са практически оправдани, второ - на тебе самият ще ти писнат след време, и трето - имат много по-голям ефект ако са неочаквани, редки но на място, отколкото да ги превърнеш в ежедневие и традиция (която ако нарушиш, ще ти изкарат душата от недоволство...).

Не губи надежда! Много по-голяма грешка ще направиш ако сега, от немай-къде, се обвържеш с някоя кифла, а след време срещнеш точната жена, обаче вече имаш (някакво подобие на) семейство и т.н.!

Ray

11.   Номер 6 много точно е написал "С възрастта приоритетите се променят" .

12.   Тази реклама с цел да събереш няколко мейл-а ли е?
Толкова егоцентричен индивид, скоро не бях срещала.
Описаният образ е идеален, но симпатията и привличането се пораждат от малките неща..

Самовлюбен си и го констатирах след 5 реда, написани от теб. Какво ли ще науча, ако те опозная добре?
Успех в търсенето!

13.   "Бъди полезен на другите с коментара си..." , нали това е мотото на написано по-горе !!!
Радвам се , че мислиш така и не съм обиден от анализа ти душа . Ако те срещна някъде ще те отегча по "психологията на хората" или астрологични карми , а може и очите ти да "избода" , ако обидиш любимия ми Реал или плюеш по "Куийн" или "Юръп" например . Затова ще е трудно с теб да сме на една маса , защото ограниченията "очуждават" хората . Ако бях ТЕЖЪК овен или НАХАКАН близнак щях да те ... , но аз ще си замълча . Радвам се , ако на теб ти върви като по вода . Наслука !!!

14.   "...Бъди полезен на другите с коментара си!" Нали това е написано по-горе

Радвам се , че мислиш така и не съм ти обиден от коментара ти (№12) . Когато не познаваш някой човек можеш да ругаеш по него колкото си поискаш , защото лицемерието е на всякъде , а приятните хора са твърде малко . Затова имам една рецепта...имам МАЛКО , но ИСТИНСКИ приятели , а останалите са познати !!!
1 . Всеки иска да е ангел за всички , но това е невъзможно . Важното е да намериш общ език с тях !!!
2 . Никъде не съм казал , че СЪМ ИДЕАЛЕН . Просто изложих фактите такива каквито са !!!
3 . Аз съм позитивен човек и макар и да съм в труден период съм сигурен че ще намеря това което търся РАНО или КЪСНО !!!
Ще се радвам НАИСТИНА , ако поне на теб ти върви , но много се съмнявам..., а истината е винаги по средата !!!!!

15.   Мисля, че съм се ограничила с ГРАДИВНА критика и не съм те обидила по никакъв начин, най-малко съм ругала.
Прочете 10 подобни коментара, аз изложих своето становище.. ако не си готов да търпиш критика, недей да споделяш в анонимни сайтове - тук е неизбежна, а понякога е полезна.

само човек с ниска култура на общуване може да позволи да бъде отегчен - спести "ограничените" коментари по този въпрос .. особено, когато нямаш представа какви са интересите ми или с какво се занимавам.

Не пропускаш да демонстрираш усещането си за превъзходство, но идеите на Ницше са в сила само, когато това самочувствие е с покритие :)
Усминат ден!

16.   е ти пък сега много претенции имаш

17.   До автора: Здравей аз съм МОМЧЕ ( на 28 ), харесва ми мисленето ти до голяма степен , би ми било приятно да си комуникираме , ако имаш желание , остави мейл за контакт ( не съм гей )!
Поздрави! :)

18.   че ти си идеален за мен.

19.   Мислиш си, че си перфекен, но не си! Приемаш жените около теб като боклуци, защото са запалили една цигара... Ще ти разкажа една история, имах страхорна приятелка, слабичка, харесвана, умна, упорита, завърши две висшета и щеше да стане голям човек от нея, но проблемът й беше, че бе прекалено добра. В един "прекрасен" ден намери "любовта на живота си" - мъж досущ като теб. Той й каза, че има мимически бръчки около очите и тя спря да се смее, каза й, че е дебела и спря да се храни, навлече си куп неприятности и здравословни проблеми, биеше я, че е запалила цигара и тя спря да пуши, не я извеждаше никъде, не я разхождаше, не я обичаше, но беше щастлив, беше намерил жената, чрез която избиваше своите собствени комплекси. Сега той е доволен, а тя е в болница с много тежка депресия, тежаща 43 килограма, е такова нещо ли си търсиш, да убиеш някого заради теб!!!!!!!

20.   Здравей №19 !!! Явно си като кон с капаци !!!???Съжалявам , че говоря така , но ПРОЧЕТИ КОМЕНТАРИТЕ МИ под №4 , 13 и 14 . Да съм казвал ,че :" Мислиш си, че си перфекен, но не си! Приемаш жените около теб като боклуци, защото са запалили една цигара... " !!! Я слез на земятя малко защото НЕ ИСКАМ да те обиждам а съм ДОБРЯК и НИКОГА не съм удрял дама , а жените , които съм харесвал винаги обичаха да взимат ПОЗИТИВИ без да дават от СЕБЕ СИ....!!!

№18 надявам се , че не си от тези и ако желаеш можем да се пишем !!! Слънцето грее за хората , които търсят , а не за тези , които са винаги НЕГАТИВНО настроени за всичко.

21.   ...,а щях да забравя !!! Поздравявам ВСИЧКИ с една страхотна песен на : Deep Purple-Love conquers all
ПРИЯТЕЛЮ №17 и прекрасната дама №18 имам коментари и в други теми и ако сте настоятелни ще откриете кординатите ми Правя го с умисъл защото хората се дразнят ЧЕ СИ ОСТАВАМ ел пощата или скайп-а ми Все пак това е ФОРУМ , а не сайт за запознанства . Обичайте се ВСИЧКИ...

22.   Като чета по-голямата част от коментарите и мисля че сам си отговаряш на въпроса защо си сам - а именно защото болшинството от хората нямат морална,етична и духовна стойност, но за тях това е вървежно.Ами аз съм жена споделяща всичко,което си написал(с изключение на цигарите,които все не успявам да откажа), но имам свои принципи и консервативно мислене и се гордея с тях. Да, доста години ми отне да открия сродната си душа, но я открих Слава Богу макар на хиляди километри от мен , но днес съм щастлива- открих себе си в човека до мен... и Да много малко- да не кажа че почти не срещам хора които споделят начина ми на мислене, но не се чувствам сама, напротив щастлива съм със себе си.И сигурна съм че не съм само аз такава , има и някоя друга някъде и тя е за теб..!

23.   Авторе, само едно нещо си пропуснал да споменеш - своята небивала скромност (като в оня стар виц за Брежнев). Я се вземи в ръце, защото не знам, колко си мил и добър с дамите, ама си турбо надута пуйка. Вкарай си 100гр. самокритика, спри да хленчиш, спри да се представяш за сияен приказен принц (хората ги заболяват очите, като те гледат) и току виж нещата се наредят.

Дядо Торбалан

24.   Благодаря ти много №22 !!! Страхотен човек си и СЕ РАДВАМ , че си НАМЕРИЛА ТОЧНИЯ ЧОВЕК ЗА ТЕБ . Стискам ти дясната ръка !!!!! Вярвам , че и мен ще ме топли слънчо...!!! ДАНО ВЕЧНО ТИ СПОРИ . С голямо уважение от Радо

25.   Дано Бог по-скоро те дари с щастието, което заслужават хора като теб, Радо- от 22.

26.   Знаеш как се чувствам и какво мисля . Защо , обаче хората НЕ МОГАТ ДА ПОВЯРВАТ , ЧЕ СЪМ ТАКЪВ !!! Много слънчев съм , а и имам към допълнение ВОДЕН АСЦЕНДЕНТ (РАК) и ЛУНА В ТЕЛЕЦ , които допълнително са чувствителени и траини към партньорките и уравновесяват октомврииските ми трапчинки . Можеш да прочетеш коментара ми към "КЛУБ девствени" и ОТНОШЕНИЕТО МИ КЪМ ЖЕНИТЕ като цяло . Просто искам ТОЧНА И ХУБАВА МАЦКА...нищо повече !!! С уважение rado-raptor

28.   Човеко, слушай. Аз също съм везни като тебе, при това два пъти везни. Както и да е. Ние сме такива добродушни, но сме и шматки. В нашата природа е да сме ужким нежни, понеже сме по-женска зодия. Обаче забележи, че малко или много, ти прекалено много се цениш, имаш някво вътрешно самочувствие, че си много ценен, понеже можеш много да дадеш, но забележи и това, че искаш много бързо една жена да те оцени. НЕ става така... и вероятно НЕ си особено интригуващ. Разбираш от зодии, ала-бала, аз също и кво? Интересен си само в началото или опасността да се хлъзнеш по плоскостта на "само приятели". Сигурен съм и това, че прекалено лесно се раздаваш и мислиш, че това е романтично. НЕ човеко, не е достатъчно. Има значение начинът и поводът по който си подарил и/или направил нещо за 1 дама. Трябва да се докажеш като МЪЖКАР пред нея в определени възникнали ситуации. Не отричам, това че имаш характер и принципи. Не говоря да си твърд в това отношение. А за едно цялостно отношение към нещата. И не знам защо но ми се струва, че трябва повече да се допитваш до това как те възприемат хората отстрани, но не да ти дават акъл прави това или онова, че тогава ставаш балък без мнение. Бъди малко повече ироничен със себе си и нека хумора да те води. Басирам се че си интересен странник, понеже ти се отдава да остроумничиш. Логично си плетеш мислите, не нещо ти липсва. Открий кой си ти точно и как въздействаш на жените. Ходи на фитнес за телце или спортувай, това е важно. И се въоръжи с търпение. НЕ очаквай признание, веднага след като направиш нещо хубаво. И подбирай умни жени, елементрните, не те разбират и никога няма да те оценят, освен ако не си "лошо момче", баси пародията.

Това е от мен! Успех!

Емо (32г. )

29.   Най-точният анализ на моята особа! Съгласен съм с теб ПРИЯТЕЛ, такъв човек съм!!! Трябва да добавя, че в компанията на въздуха – (близнаци водолей и везни, както се пише по книгите) и огъня (овен лъв и стрелец се чувствам комфортно), а най-добрите ми приятелки, които слушат внимателно и ми дават съвет за жените са земните деви! Te са практични, рационални и много обективно анализират всичко. Точно затова ми допадат (3-и дом в наталната ми карта). Най-добрите ми приятели (огледален образ е рак първи дом) и "малко" флиртаджийския стрелец, пълната ми противоположност.
Относно казус наречен жени ще ти кажа, че вече започнах да давам пълна свобода за всичко и на всички и ако ме харесват такъв какъвто съм ще е окай!!! Трябва търпение, както казваш! Xаресвам момиче водолей и няма да се предавам като същевременно съм и дал вече свобода. Дано да се получи накрая нещо, ако пък не стане света не е свършил!
Брато-даря за вниманието ти и че си такава "шматка". Успех и на теб в личен и профи план и ти желая най-яката мацка да те краси в леглото... и не само там!!!