Споделена история от Секс и интимност

Срам ме е от него
Здравейте. Искам да ви попитам / по точно момичетата срам ли ви беше да се съблечете първия път когато го правихте. Питам понеже скоро се очертава да го направя но мисълта да се съблека чисто гола пред него ме ужасява. Аз по принцип съм си срамежлива, не обичам много много да се "мляскаме" на обществено място, срам ме е да го "опипвам", което е тъпо защото той без проблем/за него де/ си ме обарва но аз от своя страна се чувствам много неловко когато го прави пък какво остава да седя гола пред него. Хем съм кльощавичка, хем с малки гърди. Отделно пък и ме е страх да не ме боли... Но да, въпроса ми е вас беше ли ви срам първият път?

Коментари

2.   Няма от какво да те е срам гърдите ами и мойте са малки ама не ми пука мъжете харесват да гледат голи жени а и секс облякани няма как.. просто да не ти пука мислиси че си с нещо прозрачно и готово съблечисе спокойно той няма да те изяде пък и най вероятно е виждал голо момиче та на плажа сме полу голи все едно и там си така ако искаш в началото остани по сутиен само да ти е по спокойно аз така правя понеже си създавам комплекси за малки гърди и като са извън сутиена имам чувството че са още по гадни и го оставам за начало иначе и мен ме беше срам но вече ти казах как успях да го преудолея а и като знам че така го дразна и му се приисква просто искам винаги да съм така.. няма от какво да те е срам който го е страх от мечки не ходи в гората тая приказка знаеш ли я ако го искаш трябва да не те е срам а ако те е срам няма защо да го правиш.. ти реши но пък какво има да те гледа гола аз винаги си ходя по прашки и сутиен после ги махаме и следва друга част.. ако го обичаш трябва да не те е срам макарче повечето жени го изпитват.. а страх не се плаши той си знае работата просто ти трябва да си отпусната и да не се стягаш след няколко пъти и на теб самата може да ти се иска зависи как ще се справи и приятеля ти не го мисли отдай се на момента :)

3.   Мен също ме беше срам, отпусни се или се завии с нещо

4.   нормално е да те е срам. аз също имам този проблем. от доста време имам гадже той се пресрами и него е срам обарва ме без проблем, но при мен не е така мен не с така също като теб ме е срам от някой неща.
така че спокойно всичко си е до времето бъди сигурна че и това ще мине

6.   Ами той много се дразни защото като сме сами "нищо не сме правили". Като почне да ме пипа тук и там винаги му бутам ръцете с оправданието " на вън сме" и се изнервя. Разбирам го отлично, ходим от 4 месеца и още не сме правили, а той си го иска. Но имам малък напредък, последния път като бяхме сами си свалих сутиена....но за по надолу не знам.... :(