Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми не може да свърши по време на секс
Аз съм на 18, тя е на 16. Аз съм й първият. Правим секс от 5 месеца. Проблема е, че тя не може да свърши по време на секс. Пробвам всичко.. Казва, че й е хубаво, но не свършва. Казва, че е отпусната и наистина изглежда такава. Тя си има начини за свършване като от малка е открила, че изпитва оргазъм при правенето на физически упражнения, натоварващи мускулатурата в долната част на корема, дупето и бедрата. Така и до ден днешен изпитва много силен оргазъм, но това е неприложимо в секса. Пробвала е да мастурбира по класическия начин със стимулация на влагалището и клитора и успява макар, че й е по-трудно и оргазъма е по-слаб. Моля за съвет. Правим всичко, бързо, бавно, всякви пози, орален, дълга любовна игра, къса, масажи... Нейните обобщени думи са - ми много секса, мисля, че не мога да свърша, защото съм още малка/не свикнала със секса. А ние вече го правим 5 месеца редовно.

Коментари

1.   По принцим жената много рядко свършва. До колкото ми е известно. Това с физическите упражнения не можах да разбера. Искаш да кажеш, че например по време на фис. въз. получава оргазъм?

Момиче 14г.

2.   Ами нормално е на тази възраст още да не ѝ се е развила сексуалността, но повечето жени - над 90% свършват при стимулация на клитора особено при орална такава, но всяка жена е различна, освен това в различните периоди на цикъла (времето между две менструации) е възможно дори да не може да свърши жената, защото едно е в овулацията, друго е преди или след менструацип да кажем. Тоест жената е изложена на различни хормонални „коктейли“ и сексуалността ѝ не е постоянна като при мъжа под въздействие на тестостерона. За теб като мъж е важно да разберш, че порното не е реално и повечето неща, които виждаш там са нагласени. Например почти няма жена, която да свършва само от пенетрация ако ще да продължава с час, няма жена, която от вратата да е готова за между карката Общо взето порното е изкривено и е вид фантазия, но не е реалния секс с малки изключения.
Приятелката ти не те лъже, че изпитва удоволствие при секс с теб, включително сексуално облекчение (задоволяване) и без оргазъм. Трудно е от мъжка гледна точка да си представиш сексуално задоволяване без оргазми, но именно в сексуалността си се различават двата пола и остави тази свобода на партньорката си - свободата да се наслади на секса без натиск от твоя страна за оргазми.
Женската сексуалност просто е различна. Преди дори не се е знаело, че има женски оргазъм, а днес натискът за оргазми е огромен и в една анкета на Космополитън 97% от жените си признават, че поне веднъж са симулирали оргазъм. Твоето момиче поне не върши това, което е добро начало, но ти не я „натискай“ да има оргазми всеки път, а ѝ дай пространство да се наслади на вашата интимност и да развива сексуалността си.
Най-важното при хора на вашата възраст е да се предпазвате от нежелана бременност с кондоми или противозачатачни - всичко останало ще се развие с времето си, не поставяй срокове, изисквания, очаквания а се наслаждавайте на откритата си сексуалност

4.   Ми малка е, егати, на 16 :( То дете направо. Не ви упреквам, да не ме разберете неправилно. Даже нямам какво да посъветвам. Сигурно е нежна, гледана с много майчина любов, и засега е все още романтична, отколкото сексуална. Правете секс, щом сте почнали, пък като се обичате, и тя порасне, в някакъв момент ще изпита и оргазъм.

5.   От автора:
Напълно съм съгласен с номер 4. Предположенията са ти верни, но защо тогава успява да свърши по време на мастурбация - била тя по нормалния начин - с фантазия и пипане тук-там или като прави кормени преси и там някакви си нейни упражнения, които някакси я стимулират.

6.   моята приятелка е свършвала за 2 години - само веднъж от секс, беше като фонтан, но беше пила някакви неща за високо либидо, не че не е достатъчно сексуална, но тогава се побърка направо, а в другите случаи я свършвам с пръсти, като я пипам по едно грапаво с еднакво темпо. При всяко момиче е различно. Едни могат от секс (но са прекалено малко, а и инструмента трябва да я 100% еректирал, да е еднакво темпото и да е по-големичък (но не много, а точно толкова колкото е нужно), повечето жени трудно свършват и трудно може да се напипа техният начин. Има и такива, които при клиторна стимулация се възбуждат страшно много и можеш да ги докараш до свършване, но пак е трудно и трябва да си добър играч.

7.   Жената не е направена да свършва, направена е да деяни на секс. Все пак целта на занятието е мъжа да свърши и да се роди поколение. Ако свърши на петата минута, а на мъжа му трябва час какво правим?

8.   Пробвай орална с акцент върху клитора и г точката с пръст, но нека тя ти казва къде и харесва, как, с какво темпо.

9.   Защо тогава просто не я оставиш да свърши сама? Ако е мастурбирала често може просто да е свикнала или приела, че това е нейния начин за свършване. Аз бях така.. Гледах порно постоянно и постоянно мастурбирах пръсвах се от оргазми. В един момент се обвързах започнахме да го прави.. Аз не можех да се подмокря бях суха като Сахара ти за свършване ми говориш. Но с времето всичко си дойде на мястото. Аз спрях да мастурбирам и в продължение на 1 месец не правехме нищо нито орална нито нищто дори не се натискахме просто. След това бях толкова загоряла че този пргазъм никога няма да го забравя.

10.   Но. 4 съм. Не знам за мастурбацията, честно казано. Моят опит е в обратен ред - първо оргазъм с мъж, после мастурбация, едното на 21, другото към 23. Никой не ми вярва, но не ми пука, а и не това е въпроса. Искам да кажа, че не знам защо сама твоята приятелка успява, а с теб - не. Възможно ли е да не постига точно оргазъм като е сама? Оргазъм чрез коремни преси - не знам... може и да може... Може да си мисли, че е оргазъм, пък да не е. Защото аз мисля, че ако знае как се усеща кулминацията, ще може да я потърси, и намери, и в истинския секс. Но честно, не знам, аз на 16 да съм имала мокри сънища, най-много. Но това беше преди 20 години. Сега всичко по-открито, по-споделено. Обичайте се, това е толкова сладко, и сексът с времето ще стане пълноценен.

11.   Само на 16 е, а на някой жени не 5 месеца, а 5 години не са им достатъчни да се научат да свършват! При жените най-хубавите години за секс са около и над 30-те, така че приятелката ти тепърва ще опознава тялото си и ще се учи как да се наслаждава на 100%. Няма защо да се притесняваш. Ще започне да свършва, но след време, а до тогава нищо не ви пречи да си се наслаждавате на любовта си, само бъдете разумни.

12.   Не се безпокой. Повечето жени не свършват. Или, ако го правят е когато се пипат сами. Това обаче за тях не е проблем, докато мъжа не може да си намери място докато не свърши, щом като веднъж се е възбудил.
Всички жени обаче симулират оргазъм, особено когато видят, че мъжа очаква те да свършат. Тези симулации са много обидни, гледа те в очите и те лъже. Късметлия си че поне твоята не се опитва да те излъже. Млади сте още, не си хабете нервите с такива неща, а просто се наслаждавайте на секса.

Мъж 34

13.   Аз съм жена на 30, водя сексуален живот от 15 год. И само с секс не мога да сваршвам. като се замисля и до оразам не сам стигала. така че остави момичето да се развие сексуално има такива жени.

14.   Опитайте да мастурбира при анален секс. Би трябвало да свърши без проблем

16.   Според мен жените не свършват, защото си забраняват да свършват! В най-тежкия случай още от малки са им внушили, че сексът е нещо лошо, мръсно и срамно. Такива остават осакатени за цял живот, но слава Богу са вече достатъчно малко. На останалите обаче е (само)внушено романтично, възвишено и т. н. отношение към секса, което при цялата си теоретична прелест, няма никакво отношение към практиката и реалността. Мда, сексът трябва да е такъв и да бъде ценен като такъв, какъвто е - бурен, животински, мокър, страстен и самозабравящ. Такава му е същността и това е положението. Освен това младите момичета се изживяват като някакво КПП - това може, това не може. Имат си някаква предварително изградена представа и всячески се стремят да нагласят всичко по предварително режисирана в главите им сцена. И после се чудят защо нямало оргазъм. Ми няма, няма и да има, ако ще си играете на някакви предварително режисирани спектакли. За мъжа е по-лесно, на него много за оргазъм не му трябва, той ще си го има и при вашите измислени сценарии. Вие девойки, вие сами се прецаквате, като обявявате вътрешно секса за не това, което е, а за нещо друго, какво вие сте назначили, че трябва да бъде. Е, за десетина години в крайна сметка ще си дойде акъла (поне на повечето от вас), ама сега ще си карате на онанизъм докато ви уврат главите.