Споделена история от Секс и интимност

Жена съм, но искам да я накарам да ме желае.
Как да я накарам да ме пожелае? Влюбих се в една жена. Толкова силно, че чак не издържам вече. Знам, че не е нормално защото и аз съм жена, но искам да я накарам да ме иска. Искам да усетя пръстите и върху кожата си. Искам да усетя вкуса на плътта и. Какво да направя. Признах и, но тя категорично ме постави на място. И все пак мисля, че има някаква надежда.... Кажете ми какво да направя Не мога да се откажа от любовта си!

Коментари

1.   Любовта ти не е споделена. Навън ходят стотици хубави хора, които ни харесват, но сега какво - да ги изнасилим ли?
Направила си нужното, говорейки с нея и сега я остави на мира. ТИ, че обичаш някого, това нищо не значи. Особено ако човек е хетеросексуален ще изпита дори отвращение към теб!

2.   "Искам да усетя вкуса на плътта и." Ама ти ще я ядеш ли?

3.   Не знам защо реши че не е нормално. Кви сте хора в 21 век с тия остарели разбирания. Направо трябваше на 13 баща ти да те е омъжил за селския момък за 1-2 кози и 50 яйца.

Напълно си си нормална. Аз лично имам приятелка лезбийка и честно казано съм много по-близък с нея и не мисля че мога да имам такова хубаво приятелство с хетероселксуална жена.

Относно другата жена, не насилвай нещата. Това което изпитваш е напълно нормално, но не значи че и тя го изпитва. Както споменах - в 21 век си, има доста свободни момичета които ще проявят интерес към теб. А пък ако си Bi... тогава купона е пълен.

4.   Остави жената на мира и стига мисли за глупости!

5.   Не значи НЕ!

Какъв ти е проблема, а? Имало надежда, моля Ви се. Не, няма! Казала ти е, че не иска. Няма надежда, тя няма да обърне резбата, само защото ти искаш да задоволиш жалкия си животински инстинкт.

Стига си подсмърчала, престани да си фантазираш. Ако това ти звучи грубо - жалко. Никой не търпи хора, които натрапват животинската си нужда върху друг, след като изрично им е отказано.

Ограничителна заповед има по този свят, а сексуалният тормоз е подсъдима присъда. Улесни си ежедневието и я остави намира.

6.   Номер 3 като сме 21 век да вземем и с домашните любимци да го правим? Извратеняци винаги е имало и винаги ще има, проблем е ако ги приемем за нормални.

7.   Това " искам да усетя вкуса на плътта и " ми прозвуча малко страшничко.

8.   Айде ся, ако същата история я беше написало някое 29 годишно девствено момченцете към 20 подкрепящи коментара щеше да има, поне.. И момичетата, които са го отхвърлили всичките щяха да са курви, кифли и какви ли не там.. Това, че се хетерео, не значи че няма вероятност да са психично болни перверзници - не за ограичителна заповед, а направо за кастрация!

Пълни лицемери и задръстеняцо сте!

Както казаха по - горе 21 Век сме!

Авторке, просто приеми, че с тази няма да стане, не бъди като досадните мрънкачи, на които никоя не им връзва.
Обичай себе си и приеми, че не винаги ще ти се отговаря на чувствата - в това отношение жените са много по - силни, колкото и невероятно да звучи за някои хора.

Бъди силна и гледай напред!

9.   Ако някой гей напише по мой адрес "мъж съм и не мога да го накарам да ме пожелае", ще ми бъде много забавно да прочета какви съвети биха му дали, тъй щото да взема да го пожелая.

10.   Номер 6, хора в хомосексуалната връзка са дали съгласието си да са заедно. Това са просто хора, които се харесват и няма нищо лошо в това. Животно не може да даде съгласие за такова нещо и затова не е нормално.

11.   Аз съм авторката. Хора, знам, че не е нормално. Напълно съм наясно. Просто в мен има толкова много обич и вероятно тъй ка то няма човек до мен. Не ме съдете. Минавам през трудни неща и просто тази жена много ми помага и точно за това аз явно се прехласнах