Споделена история от Секс и интимност

Завиждате ли на мъжете?
Не мислите ли, че е много по-хубаво да си мъж-нямаш цикъл, не раждаш деца, получаваш всеки път оргазъм, не се грижищ толкова за външния си вид и куп други неща-природата страшно много е ощетила жените, което изобщо не е честно-на нас се падат всички неприятни усещания

Коментари

51-100 от 102

55.   номер 54-не си уникален(всеки се ражда с мисия на този свят(все едно дали си жена или мъж).На мъжете не е по-лесно,отколкото на жените,затова сме създадени-един за друг.Двата пола се допълват взаимно,ако бягаш от отговорностите си като мъж,сигурно ти е леко

56.   Номер 51: каква тъпотия... Обувките за мъже били по-скъпи...
Невероятно тъп и ограничен човек си, НЕ-ВЕ-РО-я-тнооооо...
Бог да пази коя да е жена да кръстоса пътя си с теб...

57.   номер 51-много си зле с граматиката,оставяш лошо впечатление за себе си,не знаеш елементарни неща,а говорим за нещо повече(за възгледите на хората в/у живота и междуличностните отношения),моля,старайте се по-вече,драги съфоромници-това са елементарни неща!

58.   Към № 53 от № 49: Да ти отговоря как приемам по-тежката ни роля ли? Ами просто се примирих. Другият вариант е - операция за смяна на пола :))))))))) Но тогава дали щях да съм аз? С малко повече самолубие се постига и повече самоувереност и самочувствие - това е. Желая ти успех :)

59.   Съгласна съм с номер 25!Така трябва да се мисли в днешно време.
до номер 38,който каза,че темата била тъпа..ами ти какво правиш тук тогава :)

Айде да не нажежаваме междуполовите отношения,живота и без това става все по-труден.Нека просто да се радваме на живота :)

П.п.: Вече се правят операции за смяна на пола и в БГ, който не е доволен от пола си да отиде да се оперира.

60.   Номер 25,аз също мисля като теб,стойностните хора нямат пол,просто са ХОРА!Никой не се е родил случайно,щом си на този свят ти вече имаш мисия,която трябва да изпълниш.Съжалявам хората,които мислят ограничено,мозъкът няма пол.

61.   За мене и тъпо да си жена при положение ако е спортист и убива всичките възможности. По точно едното й тежи а другото я спира. Няма смисъл

62.   Има и други предимства — малко по-голяма физическа сила, по-малко измъчване със злоба и интриги, по-малко омраза, по-изразена рационалност. Също така като средно мъжете са по-умни, макар че в конкретните случаи често не е така. Средното обаче е в мъжка полза заради значително повечето гениални люде от мъжки пол и не малкото изключително слабоумни жени.

За успокоение — всичките предимства се балансират с недостатъци.

Жените също имат предимства и, което е още по хубаво, тези предимства са точно нужните, за да правят жените необходими на мъжете. Ако не бяха те, никога никой мъж не би си навлякъл на главата тази неприятност да има жена. И тези предимства са доста силни, щом успяват да компенсират големия набор от недостатъци.

И нека все пак пожалим мъжката част от човечеството, защото колкото и благосклонност да има към мъжете, те са получили и ужасната участ да се съчетават с жени. Но... слава Богу, че ги има и тези жени :)

63.   . За какво трябва да се завижда и на кого-ами, на никого не трябва да се завижда! И двата пола са с еднакви стартови позиции, мозькьт няма пол. Това, че някой клинчи от обязаностите си е отделен вьпрос.

64.   По тази логика жените в климактериум трябва да са най-щастливите жени, ама нещо моите наблюдения не са такива, пък знам ли 21-ви век сме може да са се променили нещата:)))
BV

65.   Всички жени стават само за едно нещо, и то НЕ ВСИЧКИ! Не си ли влюбен в една жена ти я ползваш просто за РАЗПЛОД! Това е жестоката истина!

66.   Тез жени.... за едно нещо стават само, а повечето от тях и него не могат да правят като хората. Веднъж едно красиво, но доста глупаво момиче ми разправя колко трудно било да си жена в мъжкия свят. Казах й само-виж какво, имаш фаца, действай докато я имаш, защото акъла ти не е много. Тя се нацупи, но не ми минават тея на мене, аз директно им говоря, казах й как да пробие в мъжкия свят. Казвам й - така и така се чукаш, намираш си чичко паричко, чукаш се здраво и като невидяла и ще пробиеш в мъжкия свят. Лошото е, че на нея един чичко паричко и наби шута, защото не я бивало много в кревата. Лошо тогава, хем хубава, хем глупава, хем слаба в чукането. На 25 години красавица, която никой мъж не иска виждали ли сте? Виждал съм красавици глупачки с успех(защото се чукат добре), виждал съм не толкова красиви умнички с успех(защото се чукат кораво), но тази мацка само ми затвърди мнението за жените и тяхната роля. Независимо дали е умна или тъпа, красива или нетолкова красива - не се ли чука здраво нищо не става от нея и никой мъж не я иска. Тая за която ви говоря до оня ден имаше "връзки" от по 1 седмица, т. е. до първия секс и дотам, бият и шута хахаха и мъжете боклуци после сме били ми вика тая патка:). Казвам й на базик всеки път-ари вееее, къде е следващото ти "гадже", тая с целия си тъпизъм ми казва ааа аз вече ще спя с тях само след като ми сложат пръстена хахахахаха.... ама и аз зевзек отговарям-затуй ли от година си сама? За рожденния й ден ще й подаря една книга Кама Сутра:Д

67.   Ето я старата истина-пак льсна, с коя глава мислят масата мьже(от горе изложените изказвания) направих изводьт си-на толкова умни мьже няма как да се намерят равнопоставени дами(жените все пак мислят само с една глава)-горките!

68.   66, тъпо парче си брат. Мъж съм, ама не мога да си изкривя душата да не ти го кажа...

70.   Това са глупости. Освен жените, също и мъжете се интересуват за външния си вид и искат да са хубави.

71.   Да, 70, и жените и мъжете, които няма какво друго да предложат, се интересуват от външния си вид. Просто ако останат и без него се превръщат директно в една кръгла нула!

72.   Вероятно ще предизвикам буря като кажа, че съм била мъж, а сега жена. Не съм от тия трансвестити, които правят шоу и демонстрират педалщине по медиите. Живея си като обикновенна жена. Мога да кажа, че на везната със задължения, права, чувства, изживявания, работа, приоритети има и в двете блюда и плюсове и менуси които трудно могат да бъдат измерени. Общо взето жъвота на жените е по-труден, но има неща които саво жената може да приема и изживява... особено когато до нея е човек. Темата е страшно голяма и може ромен да се напише, но ще се опитам да я вкарам в едно изречение. Имах красив живот като мъж, но откакто съм жена съм по-щастлива.
Tranyanka

73.   Колко жени се интересуват от наука, колко разбират от спорт, говоря за спорт, а не за тичане в парка, ходене на фитнес и скачане на въже за поддържане на фигура примерно? Колко се занимават от политика? Отговорът е един - много по-малко в сравнение с мъжете и не е нужно да си гении, за да го разбереш. Всички известни художници, склуптори, откриватели, писатели, поети и хора на изкуството са мъже. Даже най-добрите модни дизайнери и готвачи са от мъжки пол, въпреки че сферата им е много по-близка до жените отколкото до тях.

74.   *Не ни задължават да носим вратовръзка.
*Седенето с кръстосани крака не вреди на имиджа ни.
*Ако искаме да усвоим мъжки професии ни наричат амбициозни...
*А ако те искат да усвоят женски професии, ги считат за гейове!
*Нашият ум е сравним с ума на любимия мъж, но пък ние изглеждаме по - добре.
*Ако убием някого и докажем, че сме го направили по време на ПМС /предменструален
синдром/, ще ни смекчат наказанието.
*Нашият мозък е почти толкова голям колкото мъжкия, но притежаваме 6 милиарда неврона по - малко... Това означава, че нашите неврони са по – продуктивни!
*Можем да вършим едновременно няколко неща.
*Винаги знаем къде се намират дрехите ни.
*Ако се омъжим за наследник на престол – ще бъдем кралици!
*Ако мъжа се ожени за наследница на престол – той просто ще бъде мъж на кралицата.
*Ако ни изневерят – ние сме жертви... Ако ние изневерим – те са рогоносци!
*В края на краищата ние решаваме колко деца да имаме!
*Чувстваме как в нас се заражда живот.
*Първата дума, която децата казват е мама.
*Винаги знаем, че детето е от нас.
*Пускат ни в майчинство.
*Посещението при гинеколог е по – приятно от посещението при лекар за увеличена простата.
*Винаги присъстваме на рождените дни на децата ни.
*Моногамни сме.... дори това да означава да сменяме мъжете, докато намерим идеалния!
*Някой някога да е чувал някой да е бил вдъхновяван от мъж - муза?
*Живеем по - дълго.
*По – устойчиви сме на инфекции и прекарваме болестите по - леко.
*Рядко имаме проблеми със сърцето.
*Потим се по- малко.
*По – чувствителни сме.
*Имаме си международен празник, посветен на нас.
*И в най – важното, ПРОСТО СМЕ СУПЕР!!!
Ама аз и още 99 да ви изредя, пак ще ревете колко е гадно да си жена и колко сте онеправдани.
Маги

75.   4. А и на мъжете не е лесно. Те трябва да имат хубава работа да бачкат за повече пари да имат кола жилище, че да осигурят сигурност за едно бъдещо семейство

*******************

Не съм съгласен - на 19 съм и семейство не ми влиза в плановете - за сега секса ми е само с проститутки. Що се отнася до кола не си падам фен на колите много много - има таксита за тая работа. Не знам мъж ли си или жена, но ако си мъж спри да се самосъжаляваш и да се чустваш прецакан.

13. А не мислиш ли, че е по-хубаво да си жена - ти си раждаш детето и само ти си знаеш дали е от въпросния МЪЖ ;)

Днк тестове има за тая работа.

73 Всички известни художници, склуптори, откриватели, писатели, поети и хора на изкуството са мъже. Даже най-добрите модни дизайнери и готвачи са от мъжки пол, въпреки че сферата им е много по-близка до жените отколкото до тях.

********************

Вярно цялата цивилизация е изградена от мъже дори и през 20-ти век който се води векът на еманципацията. Вернер Хайзенберг, Айнщайн, ген. Михаил Калашников, Вернер Фон Браун, Сергей Корльов, Юрий Гагарин, Дан Колов, Джон Атанасов, Васил Левски. Всички те са били мъже.

76.   Аз съм мъж и съм доволен, че съм такъв. Единствено мога да се сетя за едно предимство на жените, което може би не е добре, че ни убягва на нас мъжете. Това е, че жените много по-рядко получават откази от мъжете и по-лесно може да правят секс. И това си има негативите, защото това за мен не означава, че жените по-лесно си намират сериозни връзки от мъжете. Обаче, със сигурност мога да кажа, че повечето мъже, не отказват почти никога на предложение от жена.

78.   Нищо, че темата е стара, искам да напиша, че ние жените имаме едно от най-хубавите предимства на света: при развод 90% от случаите децата отиват при майката. Това не е ли хубаво?

79.   Никак даже! За какво да им завиждам? Да, нямат цикъл, ама тия дни не са чак толкова страшни. Не раждат, но пък и ние не раждаме по 20 пъти, повечето жени го правят по 1 път, а някои изобщо не раждат. За сметка на това мъжете изпускат толкова много най-вече в секса. :)) Този сайт го четат и доста деца та няма да навлизам в подробности, но един мъж никога няма да разбере какво е множествен оргазъм и доста други екстри...
Освен това една жена винаги може да мине метър, без значение дали става дума за работа или когато е сгафила нещо. Гледа безпомощно, пърха с миглите и хоп... вече има 10 човека готови да и се притекат на помощ! Така, че не знам колко е хубаво да си мъж, ама лично аз не само нямам нищо против, но дори съм много щастлива, че съм се родила жена. Е, все пак родила съм се в Европа през 21 век, защото наистина има места по-света, където хич не е готино да си жена, но за щастие в България положението не е такова и мога напълно да се възползвам от женските хитринки за да получа всичко, което искам от живота. Никъде не е казано, че е забранена да се правиш на слаба и безпомощна, когато просто не ти се върши нещо, нали? :; Е, когато си "слаба" и "безпомощна" жена номерът почти винаги минава. Така, че да си жена си има много предимства.

80.   Авторката на тази тема явно е още съвсем млада и не е открила колко много предимства има да си жена. Обаче "изкуството" да си жена се учи. :)) А иначе са прави тези, които казват, че е просто смешно да разсъждаваме на такива теми в 21 век когато и двата пола вече имат равни възможности за реализация и развитие. А за глупостите, че жената се мъчела при раждане и т. н. Абе, хора вие за контрацепция не сте ли чували? Като не искате да се мъчите и да раждате, просто ползвате съответната защита и не раждате. Отдавна е минало времето когато жената е служила за разплод. Днес можем да правим с живота си каквото си поискаме и е глупаво да се пишем жертви и да съжаляваме за това, че сме жени. Ако някои е можел да съжалява, това са били прабабите ни, че колкото и да са били умни, са нямали право нито да образование, нито да работят и насила са били вързани за печката. Ама днес? За какво да съжалявам? Заради едни 3 дни месечно, които с добри тампони почти не ги усещам? И само заради такава глупост да съжалявам, че съм жена? Хайде, бе! Напротив гордея се, защото женската вселена е безкрайна и повечето мъже, че и някои по-млади жени без опит, дори нямат представа за какво става дума!

81.   Абе хора ние сме 21 век. Всички са равни. А и да си жена е много по хубаво. Първо обличаш се с хибави дрехи, правиш си прически, гримираш се и когато се интересуваш от момчешки неща, спортове и др. никой не те гледа странно, докато да си мъж от теб се иска да си силен и смел. А и жените лъжат и се прикриват по добре. Много по емоционално силни са.

82.   Не е точно така. При жената секса и действа добре, докато мъжа изключва. Освен това в днешно време една хитра жена може да върти и интригантства колкото си иска и да печели.

85.   не не им завиждам, за нищо на света не бих искала да съм мъж, жените са нежната половина на човечеството...

88.   Жена съм
Специално към н73- за наука съм съгласна да се интересувам, не виждам само защо ми натякваш, че трябва да се интересувам от спорт. това нещо важно и градивно за човечеството ли е? Относно политиката- ами политика е мръсна дума. Ти къде видя политика? По скоро мафия. И ти като един умен мъжки екземпляр би ли обяснил на нас простите жени, защо аджеба е имало повече откриватели мъже (и все още има)? Аз мога да ти дам отговора, но искам ти да обясниш.
Относно това, че сте по-умния пол, ами ок, нямам нищо против, нямам нищо против мъжа ми, който трябва да е по-умен от мен да ръководи нещата. Ама трябва да сте наясно, че като сте по-умни и сте "шефове" на жените носите и отговорността вие. Странно колко ли от вас умните си носят последствията или когато кораба тръгне да потъва първи се изнизват(също като мишките)Само да уточня, че този коментар не важи за всички хора от мъжки пол, само до определените, които твърдят, че са по-умни.
Сега по темата- не, не завиждам. Харесва ми, че съм жена, не съм от този тип жени, които непременно трябва да се съобразяват с общественото мнение, правя това, което ми харесва, естествено се съобразявам да не НАВРЕДЯ на околните, а не с това дали ще ме одумват или не. По мое мнение повечето жени сами си го правите живота такъв, какъвто ви е в момента, затова се появява тази завист от вас към мъжете.

92.   Аз съм момиче и изобщо не завиждам на мъжете. Ако видят хората някой мъж да се грижи повечко за външния си вид, например да си слага много гривни и подобни веднага го наричат обратен. Да си жена е дар от бога ти раждаш детето да, но така връзката ти е по силна с него. Аз всъщност обичам да се грижа доста за вида си.

93.   Да, завиждам им! Жените сме най ужасното и долно нещо на света, то не са интриги, то не е злоба, завист и т. н.. Да не говорим, че мъжете са по-умни и по -добри във всичко... и като готвачи и като шофьори и в сферата на науките и образованието.. Типичен пример- онзи ден си търсих гинеколог от Пловдив и понеже ме е срам да ходя при мъж потърсих във форуми препоръки за добра жена гинеколог.... Масово се препоръчваха мъже, а жените бяха в черния списък... Има и изключения, но аз говоря за масовата тенденция... Мъже не знам как издържате с подобни същества като нас... Наистина ви съжалявам!
Ж. 23

94.   Мъж съм и смятам, че да си жена е по на далавера. Хората, дори и непознати са по-мили към теб и винаги са готови да ти помогнат. В любовно отношение просто избираш от един каталог мъже, които ти се предлагат. Не е нужно да постигнеш каквото и да е. Общото взето до тридесет години живота на жените е айляк и дрешки.

95.   Завиждам им.. разбира се! Не е хубаво да си жена, ако се бях родила мъж живота ми щеше да е много по лесен, не искам да съм жена ама какво да се прави ще трябва да се примиря. Рядко да се намери жена например като мен която да не е засистлива и злобна, в България жените са много зле срещат се основно два типа -материалистка със готина външност или жена тип селската мома.

96.   Само едно да попитам, много е спорно кой на кого завижда... хаха, като цяло не намирам темата за правилно зададена, но както и да е. Всъщност според мен, мъжете "завиждат" на жените - ако не беше така щеше ли да има толкова много мъже които умират да се носят в женски дрехи, да се гримират и да се феминизрат? Щеше ли да има толкова мъже които искат и не само искат, а и реално си сменят пола... това какво ви говори? Кой на кого завижда? А колко жени си сменят с пола с мъжки.... май процента е почти 0!

97.   Не им завиждам. Дразня им се, защото са ужасно пасивни в съвременния си вариант. Преди ми се искаше да съм мъж, за да мога да правя първата крачка, без да губя престиж, така да се каже. Сега вече - не. Знам, че съм родена да бъда жена. Пак казвам - не им завиждам, но определено им се дразня понякога.

Alpha, ж. 26

98.   Номер 46 е много прав. Да си жена донякъде е наказание, а и не стига това ами и някои така наречени мъже се възползват от привилегията си.

99.   абе на ви ли писна на на жените да викате че на нас и е лесно и тн щото нямаме цикъл девствена ципа ни тн а на вас приятно ли ще ви е да изпитваш нечовещка болка от най малкото и слабо потупване по топките. Или да имаш малко гемче и да ти се скъса(нормално е ако не идеш на операция) по време на секс и да кърви 15 мин и да боли мнооого или да се притесняваш за размера или да ти стане в мн неловки ситуации (щото ако се чудите на мен лично без да мисля а секс ми става всеки път като се возя в кола например) или да си с презерватив (в смисъл при вас мисля че няма чак такава разлика ама при нас се осеща по шит малко) така че не ни завиждайте чак толкова.

100.   Не завиждам на мъжете, защото съм мъж.

101.   Жените сте прелигировани от към брой на оргазми, можете много пъти един след друг! Докато при нас един и после трябва почивка.

102.   И аз се смятах за онеправдана, но изглежда пораснах. Цикълът е неприятен, аз имам нечовешки боли 4-5 часа в месеца, но пък с него се изкарва не просто кръв, а всякакви вредни вещества от тялото. Именно той е причината за по-дългия живот на жените.
За раждането - не го смятам за недостатък. Даже се чувствам привилегирована, че именно аз раждам. А които не искат да раждат - има сурогатни майки.
Външен вид - спорно е кой отделя повече време и въобще не схващам какво общо има той? Всеки сам преценява дали и как да се грижи за себе си.
Относно работа, успехи и т. н. - толкова много примери има с успели жени, на които нито децата, нито това че са жени им е попречило... Вижте военният министър на Германия - жена, с МНОГО деца, вижте самата Меркел, може би е най-влиятелната фигура в световен мащаб. А това, че известни художници и т. н. са мъже - да, така е, но и времената са били такива, че жената не е имала място в такива среди, сред мъжете. И въобще не е имала право да мисли за нещо различно от деца и домакинство.
Затова изключително се възхищавам на жени като Мария Кюри, които по онова време са успели да постигнат успех. Но в сегашния свят, в Европа всички имаме равни възможности. Не говоря за Африка и арабския свят, там да си жена е наказание.
Аз лично се радвам, че съм жена, защото започнах да виждам позитивите - прекалено съм чувствителна и при всяка дума, казана ми на криво започвам да плача. Как щеше да се приеме това, ако бях мъж? Сега работя в чужбина тежка физическа работа. Не се справям добре с моите мижави килограми, но пък ми помагат доста, а шефовете не са така нападателни.
Нерядко в университета съм срещала негативни изказвания на момчета, че ние, момичетата винаги сме привилегировани на изпит, защото сме момичета? ! Виждате ли, има различни гледни точки. Радвайте се на пола си и опитайте да откривате положителното, защото и 2-та пола сме различни и еднакво ценни. Просто някои хора живеят в миналото и все още не го осъзнават, но ще дойде и това време. Светът еволюира :)
Момиче, 24

103.   Авторке, грешиш!!! До останалите номера- престанете с вашите безмислени теории! Всеки човек се ражда различен. И двата пола си имат както своите очарователни качества, така и своите недостатъци. Според мен е ненормално мъж и жена да се сравняват!!! Авторке, приеми го просто- всеки какъвто се роди, такъв ще си изживее живота. Дали ще се родиш мъж или жена-зависи от съдбата. Какъвто човек те е направила съдбата, такъв ще си! Както по вкус и цвят приятелите не се определят, те не са критерии (вкусът и цветът). Всеки човек харесва различни неща. Примерно аз харесвам синьо, но приятелят ми може да харесва черно, но какво от това! Всеки си има мнение и трябва да уважаваме мненията на другите и да сме толерантни един към друг! Не ме мислете за неразбран и заблуден- ТОВА Е САМАТА ИСТИНА!!!

104.   На моменти им завиждам, но съм щастлива, че съм жена!

25г.

105.   До номер 10 - да, бе, да! Я ела ти да ми изкарваш хляба, щом смяташ така, а аз просто ще си лежа под теб и ще се кефя на секса... Егати глупостите... Нито е лесно да си жена, нито е лесно да си мъж. Само дето никой не уважава другия и трудностите, през които всеки от нас преминава.

107.   Мъж е по-добре, но не е по-лесно,защото старта в живота не равен за да се измери прогресията.
Чувал съм лично от поне 2 жени, че съжаляват, че не са се родили мъже. Другия вариант е по-рядко и е свързан с фантазии за финансова изгода, изключвайки педали и джендъри.
Относно женските интереси и светоглед:
Масово елементарни , примитивни , жълто-клюкарси, материално и визуално насочени, повърхностни.
За един здрав и силен и сръчен мъж или спортист , който ежедневно е подложен на невероятни натоварвания едва ли ще е проблем да изтърпи болки от цикъл и раждания.
Мъжа е по-съвършен минимум(зависи от индивида) с една идея повече от жена.
Така е било и така ще бъде . Колкото някои да искат да равенство , мераците им няма да се осъществят. Последната дума е на природата. Там бъговете и недоразуменията се коригират бързо и ефективно.

108.   Всеки е съвършен такъв, какъвто си е!!!! За да уважаваме другите, трябва да се научим да уважаваме и обичаме себе си!!!!

109.   Не, нашите оргазми са много яки, не ги заменям за нищо на света! Имам си як ебач и животът ни е песен! Когато секса върви, всичко върви!
А и моят се кефи на якото еб* не и хич не е съжалил, че е мъж!

110.   Над 70% от самоубийствата са от мъже. Оставям на вас да поразмишлявате защо.

111.   Да си жена не е проблем, стига да си от красивата част. Ако си грозна жена тогава наистина си прецакана. А ако си и проста и черна като циганка, съвсем. Ако си бяла и красива - тогава всичките предимства на мъжете ти идват като безплатен подарък.

112.   Не. Не ми се работи и не ми се занимава с глупости. Предпочитам да имам семейство и да си въртя къщата и да си гледам децата. В работата си един безполезен кашон, който изхвърлят след като е вече непотребен. Без значение колко време и жертви си пропилял винаги си никой и сегашните времена на пандемия само го доказаха. Много велики “мениджъри” с по 10 бона заплата бяха употребени и захвърлени нищо, че едва ли не са спали и живяли там. Не разбирам жените, които се бутат в мъжки свят и не обичат семейният уют. И аз имам Висше образование, шофьорска книжка, стаж и т.н, НО само за да се развия до ниво полезно на мен и на бъдещото ми семейство. Не ми е цел велико професионално развитие не защото съм глупава или неспособна, а защото това не би ме направило щастлива. За мен това са мъжки неща и вятър работа. Истината е вкъщи.

Ж24

113.   Толкова харесвам мъжете, че за нищо на света не искам да съм мъж. Щеше да се наложи да съм хомо, за да мога да им се насладя. Но най -важното е, че ако бях мъж нямаше да мога да родя децата си. Болезнено, но незаменимо. Не бих се лишила от тези две неща в живота си за сметка на " предимството " да съм мъж.

114.   Бруталните глупости от номер 4, ама карай. И мъжете са прецакани в много отношения, но имат силни периоди.
Един мъж, ако е хубав и във форма, между 30 и 45 избира жената до себе си, на същите или приблизителни години. Защото трениран мъж на 45 е незаменм, а поддържана жена на 45.. абее личи си в годинките. Има случай мъже на 35 да си лягат с момичета на 20, вие си правете изводите Защото някой са на по 25 и са девственяци, ама като си направи тренировъчен режим, преобрази се за две години, и гледай само бройката зад него.. Вече до 35 е минал куклички бая.

Запознат

51-100 от 102