Споделена история от Спорт и красота

Зле с килограмите
Здравейте.. за първи път реших да пиша тук и да ви помоля за помощ..
Момиче съм.. на 18г.. висока съм, тежа 45кг от няколко години си стоя с тези килограми.. тъпча се с какво ли не и пак не ми се отразява..
Тренирам в домашни условия понякога.. (увеличава ми се апетита).. ако е нужно дори и протеини бих взела, но още не съм запозната с тези неща.. умолявам ви, помогнете ми.. кажете ми какво да правя.. ще бъда щастлива дори да кача 2, 3 кг МИНИМУМ!

Коментари

1.   А, не се тревожи! Не само ще качиш, ами даже ще имаш и обратния проблем! Бях същата като теб завърших училище 40 кг и даже ме подиграваха, че съм много слаба и аз като си внуших, че нищо не ми се лепи и няма нужда да спортувам и мога да си ям всичко и ела да видиш. Сега съм 65 и направо се чудя как да ги сваля поне до 50, че не мога да се гледам! Явно с възрастта, ако не се храниш здравословно и не спортуваш достатъчно тялото ти почва да трупа кг. Така, че само малко търпение, след няколко години няма да си 45 кг, само дано не си много над 45, че да не съжаляваш.

2.   И аз имам същият проблем само че съм даже по голяма от теб на години. Спряла съм цигарите само и само да кача поне 4, 5 килограма и апсолутно никакъв резултат няма:(. Може би идва от стрес, по пълна съм била когато се чувствах по щастлива но когато дойдат трудни времена и това се отразява върху тялото и здравето.

3.   Не съм експерт, но според мене без яки тренировки няма да качиш както ти искаш. Най-много да направиш корем примерно и да съжаляваш за дето си се тъпкала. Аз съм момче и колкото и да ям освен леко в корема не се лепи, но не правя и една лицева даже.. Затова здраво тренировки и хапванки това е начина :)

4.   Върви във магазин където продават добавки за фитнес и си купи "за маса".
Аз имах същия проблем и помага.
С храна няма да стане

5.   От авторката: благодаря ви.. започнах да тренирам всеки ден.. за сега у дома, по-късно във фитнеса.. също така ми препоръчаха добавки whey shake и mutant whey ще си ги купя и се надявам да има резултати в килограмите.
До номер 1 и на мен са ми казвали, че съм много слаба, както и че щяло да ми се отрази след години, защото съм се тъпкала с всичко :D

6.   Недей да качваш, жена си, добре си. После няма сваляне! Ходи на фитнес и заякни, но в никакъв случай не се тъпчи!

7.   Е как да не качвам, нали мъжете искате да барнете нещо :D