Споделена история от Спорт и красота

Отчаяно момче без самочувствие
Здравейте пише ви момче на 25 години и не знам дали понеже съм слаб момичетата много не ми обръщат внимание. Искам да ми дадете съвет как мога да започна да качвам килограми, висок съм около 1. 80 и тежа 60 килограми. а това е малко за момче и мъж на моята възраст. Само да спомена. че ям по четири пъти на ден, ходя на работа и нямам време за фитнес. Ще съм много благодарен ако темата ми бъде публикувана.

Коментари

1.   Обърни се към доктор и поговори. Може да ти препоръча някакъв начин, защото съветите по сайтове и селските мохабеди няма да ти свършат работа.

2.   Обърни им ти внимание тогава. Тялото няма толкова значение.

3.   Напиши какво ядеш, дай примери за твоите хранения през седмицата. Може и 10 пъти на ден да ядеш по една филия хляб, но това са само около 1300 килокалории. Какво работиш, пеш ли ходиш на работа, имаш ли стрес в работата и личния живот?

4.   Яж повече.

5.   Аз съм ти набор и като почнах фитнес бях 65 кг 1, 83 и работих 6 дни в седмицата като ставах в 4:30 не ходих на зала и пак намерих време. Целта оправдава всичко. АКо искаш да си машина - тренираш, ако не искаш си седиш, и ще си отчаян. Трябва да тренираш 4 пъти в седмицата. В нета има много програми.
Ако те е срам да ходиш на фитнес има лостове и катерушки. Ако и там те е срам си купи тежести от olx. bg бившия продавалник. Има много евтини. Като за тебе ти трябва един лост, два дъмбела ( гири) и тежести 20 килограма. Можеш да тренираш всички групи.
Яденето е просто. Яко ориз, картофи, овесения ядки, пилешко месо, може и друго месо. Извара яйца. Като гледаш да ядеш през 3 часа. Купи си протеин и аминокиселин за възстановяване. Други добавки не си взимай, защото няма смисъл. В домашни условия е тъпото, че не можеш да тренираш гърди, но лицевите опори, ще свършат работа. Запомни, че няма НЕ МОГА има НЕ ИСКАМ. Ако спазваш всичко, което ти казвам ти давам гаранция, че след 60 дни, ше имаш драстична промяна, а след 6 месеца, ще си терминатор. Ако искаш да растеж трябва да тренираш и крака.
Гледай в интернет има много програми. И не, че нещо, ама щом си стигнал да пишеш тука, значи си малко мързелив. В интернет има абсолютно всичко, програми, диети, упражнения, даже ги показват как се изпълняват. Ако нямаш пари за тежести, напълни 2 туби с 10 литра и с една точилка ги вдигай и лицеви опори.
Ще тренираш за крака като сложиш в една раница разни работи и ще клякаш. Стига да искаш можеш.

6.   Автора към номер 3 сега ще ти кажа как минава денят ми през делничен ден. Ставам в 6:30 отивам в банята плискам вода да се събудя, после се обличам за работа и започвам да закусвам обикновено по две филии намазани с лютеница или маргарин но може и един кроасан. По- късно тръгвам за работа в 7:30 започва работният ми ден работя цех за производство на месо в 12 часа имам обедна почивка в нея изяждам по 4 филии с две кюфтета и едно или две кебапчета. Обикновено в 16:30 свършвам работа третото ми хранене е около 18:30 тогава ям манджа супа и похапвам някакво месо, за вечеря същата работа, знам че не ям супер много но за мен толкова ми стига.

7.   Ядеш много малко протеин/белтъчини а те са строителния материал на тялото заедно с есенциалните мазнини и минералите като калция. Това може "да ти стига", но ти не искаш да стоиш слаб както си сега а искаш по-едро тяло и в такъв случай това не стига.

8.   Здравей номер 5 автора аз имам крив лост с тежести и преди да почна работа тренирах с него но е лек общо с тежести е 16 килограма и са ми малко . Мисля да си взимам поне още 20 килограма а и гири нямам , Това за яденето явно трябва по някакъв начин да си увелича апетита защото повече от четири филии на едно ядене не мога да изям . Няма как да ям през три часа нали разбираш ,че когато съм на работа имам две почивки . С момичетата никога не ме е бивало просто съм срамежлив ,а и не искам да се натрапвам на никоя .

9.   Небалансирано и еднообразно хранене, имаш дефицити на хранителни вещества. Маргаринът го спри, 10 грама масло е 16 стотинки. Яж плодове и зеленчуци. Яж яйца. Една средна замразена скумрия е 2-3 лева, като не тренираш и половината ще ти стигне на едно ядене. На 25 години вече си оформил структурата. Отук нататък от теб зависи дали ще прибавиш малко оформяне на тялото със спорт или ще пуснеш мазнини по корема, гърдите и задника. Упражнения можеш да правиш и у вас. Кръгове напред или назад с ръце, Усукване наляво и надясно на тялото от стоеж с ръце зад тила, докосване на пръстите с ръце и изпъване над главата, клякания на пълно стъпало, изправяния на пръсти, лицеви опори, набирания и т. н. Никой не е казал, че непременно трябва да се тренира във фитнес да се стремиш към някакви големи мускули - издържливостта и подвижността са по-нужни качества в дългосрочен план. А и тия, които изборих, са с по-малка вероятност от тежки травми, но с 50-100 повторения ще постигнеш прилична физическа форма.