Споделена история от Спорт и красота

Не мога да сваля киограми а тренирам
Здравейте
Аз съм момиче което доста усърдно тренира лека атлетика от няколко години
Но не мога да сваля киограми. Спазвала съм какви ли не диети и хранителни режими но без успех. Не мога да приемам някои добави заради състезания. Не става въпрос за драстично отслабване а за сваляне на 3/5кг. Най-проблеми са ми зоните във вътрешната част на бедрата и долната част на корема. Моля споделяйте предложения :)
Благодаря предварително

Коментари

1.   Кардио. Хранителен режим, според кръвната група

2.   Яж по-малко тогава. По-скоро различни неща.

3.   Яж само риба, краставици, моркови, зеле, марули, айсберг, спанак (без домати) без абсолютно нищо друго. За 2 месеца ще си вейка. 100% гаранция.

Гледах едно шоу за оцеляване и там ядяха само риба, която ловиха в едно езеро с някакви треволяци за салата. Доста отслабнаха още след първия месец.

4.   Истината е една. Казвам ти го като бегач на дълги разстояния(21км) с опит. Всичко е в храната ти. Аз от години не консумирам животински продукти, като наблягам на високовъглехидратните храни- картофи, ориз, паста, също всички зърнени храни много плодове и зеленчуци. Все още ми е смешно, като някой ми каже, че иска да свали, колкото и да е кг, консумирайки месо, в което по-голямата част са мазнини.
Щом бягаш консумирането на голямо количество протеин, освен че е вредно за здравето, няма да ти помогне в тренировките, ама хич! Ако искаш да си 100кг гюлетлъскач, набивай протеин, но за бегач ти трябва лекота и пъргавост, която няма да добиеш, пиейки суроватка. Вместо баничка->банан, вместо шоколад-> фурми.
Гарантирам на 1000%, че ако последваш съвета ми ще получиш резултати до 1-2 месеца, пък да не говорим за подобренията в бягането. Нито е скъпо, нито боли. Пробвай и ще видиш:)
Поздрави и успех

П. С. Не се плаши от "захарта". Тя е най-добрия ти приятел
#carbthefup

5.   Еми не можеш, защото ядеш. Аз винаги отслабвам, когато недояждам.

7.   Номер 4 скрий се някъде. И 210 км да тичаш, ти просто си оцелял някак ВЪПРЕКИ режима ти. Картофите съдържат вещество, което забавя изгарянето на калориите и предизвиква натрупването на резерви! Мазнините в месото пък са най-чистата храна, защото са ПРЕРАБОТЕНИ вещества от съответното животно. Протеините пък изграждат мускулите и след като са натоварени, трябва да се възстановят правилно, иначе тренировката може дори да ти навреди. Дали ще станеш тромав или подвижен зависи от упражненията, а не от храната.

8.   Номер 7. Като го измислиш, как се казва въпросното в-во, ще се радвам, да ми кажеш кое. Бих те оборил и със стотиците факти и научни изследвания, които има, но не смятам, че ще схванеш логиката на нещата. Но си прав, трудно се оцелява на тоя режим, всеки ден се бориш с хора от стадото, които не смеят да погледнат встрани.
Момичето казва, че е спазвала многобройни диети и нищо. Ти какво би й предложил? Бих заложил 10 000 лева, ако дойдеш да се състезаваш с мен на 10км. Единственото условие е седмицата преди състезанието да се храниш с нисковъглехидратни храни, богати на мазнини. Взимай каквито стимуланти искаш.