Споделена история от Спорт и красота

Бърз растеж на нокти
Здравейте! Искам да ми дадете съвети за бърз растеж на ноктите. Миналата седмица ми се счупиха 4 нокътя до дъно, а останалите са дълги и хубави. Какво да правя с тези нокти и как да пораснат бързо и да се изравнят с другите?

Коментари

1.   Заздравителя на EVeLin 8 in 1, бял е на цвят. За месец ноктите ти ще се променят коренно.

2.   Има специални лакове за бърз растеж на ноктите. :)

3.   Здравейте, искам да ви споделя просто че този заздравител на Eveline 8 in 1 е отвратителен, съсипа ми ноктите, разяде ми кожичките до кръв, въпреки че съм се старала да не ги докосвам когато го нанасям ужасен е и не го препоръчвам още по малко на хубави нокти ще ги съсипе. Ноктите ми се чупят през средата, още по зле става вместо да помага.

4.   Номер 3, може просто на теб да е реагирал така или пък да си правила нещо друго, което да ги съсипе, не знам, но и аз съм много доволна от този заздравител. Слага се 1 ден 1слой, втори ден втори слой и на третия ден триеш и слагаш пак слой и така се продължава. Наистина ми се промениха ноктите, но към добро! Може да си купиш бадемово, кокосово и още някое масло и да си правиш маски на ръцете хем те ще станат меки хем ноктите хубави. Икаров също има заздравител за нокти.