Споделена история от Спорт и красота

Стил на обличане
Здравейте! Аз съм момиче и съм на 13 год. Както разбирате от заглавието на темата днес ще си говорим за стил на обличане. Аз си падам по по-нежните цветове и по-светлите като розово, лилаво, червено, бяло и тн. Бих искала да ми кажете какво мислите за така наречения "сладък стил". Аз лично много си падам по него... Със тъмно кестенява коса и кафеви очи съм, ако има значение. Мисля, че към " Сладкия стил" си върви и къдравата коса...

П. С. Моля ви, не пишете хейт коментари от сорта на "За теб учебници няма ли" или "Я си гледай куклите". Просто ви моля за съвет... Ще помоля редакторите да одобрят историята ми! Приятен ден!

Коментари

1.   Ти вече не писа ли история хлапе? Първо гледай преди да пишеш няма ли такива от преди и ми писна направо от теб. Постоянно някакви тъпи теми истории и въпроси. Ако искаш още малко и мъж да ти намерим на 13. За теб живот няма ли?

2.   То на 13 години от какво да се интересуваш.
Гледай си домашните, защото няма да получиш много внимание на тези години, дори с този стил.
След време ще мислиш за стила си, сега ти е време да учиш.

3.   Просто обличай това, което на теб ти харесва, бъди себе си, експериментирай с цветовете и дрехите, но без да са прекалено разголени. Никога няма да се харесаш на всички, невъзможно е. Няма смисъл да пишеш толкова много теми.

Black Sabbath

4.   Стой си с така наречения "сладък стил". Така ще се открояваш от останалите, които наблягат към други, "по-кисели стилове", ако ме разбираш хд. Косата не я барай, че си много млада и ако почнеш отсега, на 30 ще ти стане на нищо. Айде чао!

5.   Казахме ти как да се гримираш, сега някой трябва да ти каже как да се обличаш. Нямаш ли си собствен стил? Или поне мнение?

7.   Не си падам по него, но мисля, че за 13 годишно момиче е много подходящ.

8.   Н1, Н2 и Н5:Абе щом ще пишете хейт коментари, защо сте дошли. Има много момичета на 13 години и откъде ще знаете кой, кой е? На останалите коментари благодаря за съветите! И до Н4:Аз няма да третирам косата си с различни маши, преси и тн. Просто плитки :)
От авторката

9.   HypeBeast е най-якия стил!

10.   До номер 8: Да, наистина навсякъде има 13 годишни момиченца, които си нямат собствен стил и пишат сходни форуми няколко дни подред.

11.   Девойче, ще ме прощаваш, ама лилавото и червеното изобщо не са нежни и светли цветове...