Споделена история от Спорт и красота

Силиконов бюст
Здравейте, жена на 25г.
Нямам никакъв бюст, ама изобщо. Преди бях много против силикона, понеже все се надявах да пораснат поне малко, но това така и не се случи. Вече сериозно се замислям за импланти. Искам да попитам жените, които имат съжаляват ли? А вие мъже, били ли сте с жена със силикон и какво мислите?

Коментари

1.   Не съм бил с жена, която да си е сложила силикон.
Ако бях жена и имах много малки гърди бих си сложил силикон.
Мисля, че ще ти се отразят добре върху самочувствието.

2.   Ако имаш малък, не си слагай нищо. Ако нямаш въобще наистина, тогава си сложи.

Защо ли? Сега ще ти обясня. Мъжете предпочитат естествен бюст пред изкуствен. Мъжете също така предпочитат да има цици, отколкото да няма.

Знай следното - има доста мъже, които харесват малки цици. Но не познавам мъж, който да харесва жена без никакви цици.

Следователно ако имаш малък бюст, не си слагай нищо. Ще се намерят мъже, които да те харесат. Ако нямаш въобще наистина, тогава си сложи, защото трудно ще привлечеш мъж без бюст. Трябва всичко друго да ти е идеално.

Но имай предвид, че може да имаш проблеми с имплантите - възпаления, измествания, нужда от последващи корекции - чуждо тяло е все пак.

3.   Авторката.

Имам много, много малки. Със сутиен с подплънки седят секси и много добре, но на голо не е така. А като легна по гръб съвсем ги няма. Иначе мъжко внимание никога не ми е липсвало, даже изобщо. И всички с, които съм била са ми ги харесвали, защото са стегнати.

4.   Аз съм със силикон и не съжалявам. Доста са скъпи, но си заслужава!

5.   Щом мъжете те харесват, защо търсиш под вола теле? Купувай си секси сутиени, които им придават хубава форма. За малки гърди има толкова много яки модели. Аз пък имам обратния проблем - прекалено са ми големи и отпуснати, иначе не съм дебела. В много магазини за бельо дори нямат моя размер, защото все пак си търся нормални сутиени, а не за бабички. Където пък намеря, изборът е доста ограничен и трябва да се примиря с каквото има. Но не мисля да си ги намалявам, освен ако не получа здравословни проблеми. По-добре е и ти да се приемеш такава, каквато си. Не е нужно всички да се стремим към мерки 90/60/90.

6.   Благодаря ви. :)

7.   Като родиш мисля че ще пораснат, няма смисъл от силикони.

8.   Ако нямаш нищо и сложиш силикон ще стои смешно. Стои добре, само ако имаш някаква мастна тъкан.
Ако работиш смотана неквалифицирана работа става, но ако си висшист ще те одумват и ще си паднеш от нивото.. недей!

9.   Абе кво ти пука мъжете какво харесват? !? Искаш ти да се харесваш или мъжете да те харесват, че не разбрах?

10.   Не съжалявам ,че си сложих силикон,самочувствието ми се подобри ,но както по - горе казаха ,ако имаш малки не си слагай ,аз лично харесвам спортни гърди.
За съжаление аз нямах ,за това се реших на тази процедура,а за що годе нормални гърди мечтаех.
Сега гърдите ми са със среден размер ,дори малко над средния и се чувствам много по - красива.
До 8 - Пълен траш ;) разрови се по галериите на наши и чуждестранни сайтове ,за да видиш ,че стоят естествено.
Бъркаш ,с тези които нямат гърди ,но си сложат силикон като на Джулиана Гани.
Относно "висшистите" пак бъркаш ,защото всяка е с напомпани джуки и със силикон,да не говорим за татусите.

Ж/20