Споделена история от Спорт и красота

Последици от химия при жена
Здравейте, имам един много личен проблем и досега на никого не съм споделила, надявам се тук анонимно да бъда посъветвана към кого да се обърна и какви мерки да взема. Аз съм ж21 и преди 2 години направих цикъл със стрероид, няма да казвам кой, но някои може да се досетят и често го пишат, че за жени също е препоръчително. Тренирах и тогава бях доста надъхана и трябваше да кача мускулна маса, тъй като съм жена е доста трудно и ми препоръчаха да направя цикъл по схема. Резултатите бяха добри и бързи, но дойде големият проблем, за който съжалявам. Не след дълго, усещах че там долу не е наред и тъй като си нямах приятел, а се повишава либидото и забелязвах, че без да се докосвам клитора е увеличен и се забелязва обема около бельото. Много се депресирах и обвинявах. Страх ме е от интимен контакт даже, . Майната му на цялата суета, сега как ще върна времето назад. Моля, дайте ми съвети какво да правя. На някоя случвало ли се е нещо такова, не ми се иска да стигам до хормонална терапия, за да не станат нещата по-зле и нашите няма да простят. Негативното мнение си запазете, достатъчно ми е.

Коментари

1.   Спокойно. Аз харесвам големи клитори и съм сигурен, че много мъже също ги привличат. Щом си приключила с химията, няма как да расте вече.

6.   Нищо не може да се направи. Завинаги ще ти остане тази екстра. Можеш само да си направиш операция, но мястото е много чувствително и може после да не изглежда като преди и да нямаш много чувствителност. Просто повече не пий тези боклуци... че ако пиеш ще стане и по-зле.