Споделена история от Спорт и красота

Напълняване от антидепресанти
Здравейте,пих антидепресант золофт и качих 10 кг(бях 46,сега съм 56),висока съм 167 см.Пробвах диети,тренировки и пак не се свалят.Още по-депресирана съм и от преди,дрехите не ми стават,рева постоянно.Моля,кажете как да ги свалям тия килограми...

Коментари

1.   Заложи на наистина големи салати от порядъка на около килограм (без олио и зехтин) и чисто печено месо, риба.

Не яж нещо, ако идва от шумящо пликче.

Не яж нещо, ако има сладък вкус.

Яж полумаслена извара, кисело мляко 2%, варени яйца, леки супи.

Най-важният принцип на добрия външен вид: след всяко хранене трябва да ти остане достатъчно незаето място в стомаха, така че ако приятел ти звънне и ти предложи да излезете, да бъдеш в състояние да се облечеш, да се погледнеш в огледалото и да не си се подула като балон от тъпкане; да изпитваш една естествена лекота.

Не яж повече от един плод дневно. Плодовете имат много плодова захар, която повишава апетита, тоест не ти върши услуга на този етап. Освен това в зеленчуците има много повече минерали и полезни свойства.

Бъди внимателна със солта. Заради нея задържаш вода, което те прави оптически по-подута.

Приключи отношенията с газираните напитки и ако обичаш лимонада, приготвяй си газирана вода с лимон или портокал.

Ако ти се прияде сладко, хапвай 20-на сушени червени боровинки или две-три парченца черен шоколад 80% какао. Можеш да си приготвяш и кисело мляко с лъжичка какао на прах, като добавиш няколко ягоди или череши вътре. Гарантирано вкусно, точно колкото един пълен със захар сладолед.

Съзнателно изпълнявай двигателна активност всеки ден по 45 минути. Може да е каране на колело, аеробика, зумба, танци, йога, пилатес, разходка, ходене по бягаща пътечка, каране на велоергометър, силови упражнения със собствена тежест. Каквото и да е, ще работи блестящо, стига да му се посветиш по 45 минути ежедневно или поне пет пъти седмично.

Ако желаеш, можеш да приемаш Омега 3 и добавка Куркума и Джинджифил за оптимални резултати и пълна детоксикация.

Това е напълно достатъчно, за да станеш модел.

2.   Запази спокойствие, защото психичното ти здраве е по-важно от килата. Намали силно въглехидратите -тестени, сладки напитки, ориз, картофи. Храни се с месо, млечни, риба, зеленчуци. Ходи, колкото можеш по-вече на въздух и зеленко.