Споделена история от Спорт и красота

Носите ли чорапогащници или силиконови чорапи?
Дами, слагате ли чорапогащник или тънки чорапи в ежедневието или само за повод? За какъв повод, ако слагате само за повод? Какъв модел и цвят харесвате? Колко обувания ви изкарват?

Коментари

1.   Фен съм на чантите.

2.   Налага ми се. Стюардеса съм и униформата си върви със задължителни черни чорапогащници. Не е много удобно, но няма как. Колко време издържат, ами зависи. Имам един, който се оказа супер здрав, но е малко по-плътен, 40 den. Летните се късат, по-бързо.

3.   Зимата с пола, гола ли да ходя.

4.   Зимата - да, но от по плътните и без чорап, като клин са, а чорапите отделно. Ако искам да съм с пола или рокля, няма как.
Имам черни и телесен цвят, някои от черните са с дискретни фигурки, имам също черни с долу около глезените сребърни кантове и други със златисти, кантове.
Чорапи само за когато искам да "събудя" мъжът мигновено...
Тъй- като са с повече "den" някои са ми от 5- 6 години вече, но където живея аз, зимата е има- няма 2 месеца и много рядко падат температурите под 7- 8 така, че не нося и толкова често.

5.   А с ликра лъскави или без ликра носите?

6.   Обявявам сезона на чорапогащниците за официално открит! Колко чифта имате в гардероба?

7.   Аз обожавам чорапогащниците, но рядко нося. Не са практични. Фен съм на черните с фигурки или просто дантелени. От Calzedonia купувам, сигурно само чорапогащници имам около 15. Най-много обичам тези на точки, струват ми се хем секси, хем елегантни. Имам 2-3 чифта такива с телесен цвят. Другите са черни. Слагам си ги за по-специални поводи: на среща с любимия човек, на вечеря с приятели...
Отделно обожавам дългите чорапи, ама ако гаджето не е фетишист, някак губят магията си. Имах едно гадже дето се дървеше докато си обували чорапите, много беше забавно и специално за него си купих няколко чифта. Ама сегашния ми приятел предпочита друг вид секси бельо и към чорапите е безразличен. Доста време държаха, много ги пазех, поне 10 обувания, а може и повече. Чорапи не съм късала. Чорапогащите я издържат 5-6 обувания, я не.

8.   Номер 7 евала на жени като теб иска ми се повечето да бяха като теб! Но за съжаление се носят с дънки и маратонки или с някакви грозни големи обувки който сега са модерни, мога да повърна от погнуса като ги видя с тия огромни обувки със странна форма!

9.   Да и нося редовно, когато е по-студено. МНого обичам поли и рокли, та така. Даже сега ще трябва пак да купувам. Ползвам на хедоин, те не пускат бримки, дори и да се скъсат и са ми супер удобни. Тънки са и издържат мега дълго.

10.   Номер 9 какви са тези чорапогащници? От къде ги купуваш?

13.   Секси черни чорапи....
Много се кефя на жени в такива..

15.   Чорапогащи нося, когато съм с рокля през зимата, пролетта или есента. Купувам си с 30-40 Den от Calzedonia. Имам черни, черно на релефни фигурки, бежови, тъмнокафяви. Не нося цветни, а и чорапи със силиконово захващане за бедрата отдавна не съм си купувала. За тази зима имам само 3 машинно плетени рокли, а през останалото време ходя с пуловери, по -рядко с копринена или памучна блуза и зимно сако. За тази есен и зима реших да захвърля дънките и си купих спортно-елегантни панталони от еластични немачкаеми материи без цип.

16.   Не. Имам някакви ролки, но съм ги купувала за фирмени банкети и съм ги обличала по 1 път. После на дъното на гардероба. Мразя чорапогащници, чорапи още повече. А и не виждам защо да правя кефа на разни чикибойци да ме гледат и да се облизват.

17.   Номер 16 значи признаваш, че чорапогащника е секси?

18.   Не, нося панталони и дънки основно. Чорапи, поли, рокли, чорапогащи не са ми удобни.