Споделена история от Спорт и красота

На 20 съм, но приличам на 15
Здравейте, хора.
Аз съм момче на 20 години и не си приличам на годините.
Лицето ми е малко, все едно на ''момченце'' на тегло съм 57 кг.
и съм висок 1, 77.
Може ли това да е проблем от нисък тестостерон?

Коментари

1.   Едва ли, по-скоро си е ген. Започни да тренираш силов спорт. За ръста си трябва да си 70кг. Така че започни да ядеш повече.

2.   Проблем нямаш!

Това, че си младолик ще бъде винаги занапред твой плюс в живота!

Но гледай да се изградиш като достоен човек: да бъдеш добър, благочестив, сериозен, отговорен, да държиш на думата си, да помагаш на хората!

3.   Радвай се, винаги е хубаво, когато изглеждаш по-млад! Ще видиш колко много ще си щастлив от този факт, като навършиш 35-40-годишна възраст!

4.   Няма нищо лошо приеми го като комплимент, винаги е хубаво човек да изглежда по -млад. Аз съм на 30 скоро ще навърша 31, но все ми дават, че съм максимум на 25-6.

5.   Това е лошо. Жените не обичат младолики мъже, изглеждат им женствени. Трябва да изглеждаш мъжествен, зрял, космат, сбръчкан, побелял, с бели косми в носа, ушите, пъпа и да умаш грубо, мъжествено лице, ако е с белези - още по-добре. Трбва да имаш следи от много белези, татуйровки, трябва да придобиеш малко тен, да ти обхване малко златиста коричка кожата и да стане по-груба, мацките от това се възбуждат. Като те пипат да си грапав, с набола брада, косми, белези, татуйровки, от всичко по много, да ти се кефят. Ако се налага порежи се нарочно на 2-3 места по ръцете и краката със самобръсначка и им кажи, че си бивш затворник, жените обожават затворниците и престъпниците, луди са по тях. Ако са изнасилвачи и педофили, още по-добре. Те обичат отрепките, пияниците и наркоманите.

7.   Да не ти пука, след време ще разбереш, че да си младолик е твой плюс, радвай се на живота.

8.   Сега мрънкаш, след 15 години ще си щастлив, защото ще изглеждаш като младеж, а наборите ти- като чичковци. Имах същия проблем на 20, сега съм на 40 и съм щастлива, изглеждам като на 30, но някога... толкова мразех когато на 20 ме питаха къде е майка ми и дали не трябва тя да дойде да подпише документите (опитвах се да си открия банкова сметка). Или когато отидох за пробна прическа преди бала и някаква лелка коментира, че тоя кок бил твърде официален за момиче на 14! Идеше ми да и се разкрещя, че съм на 18!!! Обаче после го оцених и сега ми е супер.