Споделена история от Спорт и красота

Защо красивите мъже са толкова много?
Здравейте!
Питам от чисто любопитство. Където и да отида по света, всекидневно срещам мъже на различна възраст с красиви лица, докато сред жените по-рядко виждам някоя, за която да си кажа, че е красавица. На какво се дължи това? Казват, че мъжете не са чак толкова суетни и въпреки това всеки втори е като модел. Сякаш масово са си направили пластични операции, за да изглеждат така. Просто.... Странно ми е, че са чак толкова много на брой. Вие какво мислите?

Коментари

1.   Мисля, че нито си ходил по света, нито мъжете са несметен брой красаваци. Да не си гей реално?

2.   Ехеее, де да беше и вярно :))))
Може би вкусът ти за мъже не е с критерии някакви, а е достатъчно да е мъж. А може би ти самият (не си жена в никакъв случай) си доста семпличък от към визия и всички други ти се струват като модели.
Където живея аз наистина има много хубави мъже от цял свят на едно място- Майорка, заповядай, да се на гледаш на хубави мъже :)

3.   Ако си жена - нормално е мъжете да ти изглеждат привлекателни.
Ако си мъж - значи си гей, дори и да не го осъзнаваш все още.

4.   Аз пък много рядко срещам хубав мъж. Жени виждам хубави по- често. Даже и от известни личности ми допадат повече жени.

5.   Определено не така, където и да отидеш. В България 99% от мъжете са пълни аборигени-остригани като за влизане в казармата често мургаляви, брадати с примитивен поглед ходещи с анцуг и маратонки и плюещи по улиците гнусари. За умствен багаж, съобразителност и ценности няма нужда и от коментар. Докато българките поне не са остригани като за казарма, по-рядко са с анцуг и маратонки и не плюят по улиците. Вече на запад, а да не говорим за Корея и Япония нещата са коренно различни и там мъжете са наистина мъже, а не аборигенски прасета, но и жените са на тяхното ниво и определено са хубави и изглеждат интелигентни. Какъвто е материала, такава се получава и държавата.

6.   В Западна Европа определено е така, мъжете са слаби, високи, с правилни черти като модели. Жените не изглеждат добре. Мисля че се дължи на това, че мъжете там не ги интересува много външния вид. Виждала съм мъже модели с потресаващи жени. Но и животът на запад е много материален и има някакво обяснение на нещата.

8.   Къде ги виждаш тия красиви мъже? Кажи и ние да отидем

9.   От човек близо на 60 години, щастливо женен.

Авторе, веднага те изкараха обратен! Опасни хора има в тоя сайт, бре!

Но в интерес на истината - много преувеличаваш, и мъже рядко има хубави!

Аз някакви подобни впечатления имам само за България. При нас има повече хубави мъже, отколкото хубави жени.

Но това не е проблем, защото за съпругата ти са важни други качества, които тя трябва да има: да имате еднакви (сходни) възгледи, цели, приоритети, виждания по най-важните неща в живота, да гледате в една посока! На външен вид е достатъчно да ти е приятна и да ти е хубаво с нея! Не ти трябва да е красива - напротив!

Бил съм в Русия, там е обратното - има изключително много красиви жени!
Бил съм и в Румъния - там е долу горе като при нас.

За западна европа и особено за англия са ми разказвали мои близки, че жените са супер зле! Километри трябва да вървиш, докато видиш и една хубава!

Но както ти казах, това не те бърка!

Важно е да се ожениш не за красива, а за добра и свястна жена!