Споделена история от Спорт и красота

Окосмяване в областта на корема и гърдите
Здравейте, аз съм момче и преди няколко месеца направих 15. В последно време забелязвам, че вече имам косми в областта на корема и гърдите. Това много ме притеснява, защото в днешно вмере уж било модерно момчетата да са идеално епилирани и т.н. Краката не си бръсна, но лицето, под мишниците и... да. Нормално е едно момче да има косми по тялото. Това го разбирам като един вид мъжество такова, но другите ясно няма да ммогат да го разберат.

Говорили сме с момчета от моя клас и са споделяли, че имат, но малки. Много ми е неудобно когато се наложи да се преобличам по физическо. Имам чувството, че, ако ме видят ще почнат да ми се подиграват и да разгласят на другите.

Баща ми и брат ми също имат. До колкото знам не са ги махали. Не знам просто... ако почна да се бръсна по тялото ще почнат да стават по-твърди, по-гъсти и по-бързо да растят, както при брадата. Но мисля, че ми е още рано да се бръсна по бялото, обаче наистина ми е мн кофти. От по-далеч не се забелязват, но от близо доста си личат... :((( Наистина ми е доста кофти и нз какво да правя...

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Спокойно щом ти е леко окосмяването проблем няма има много известни личности, които имат леко окосмяване и пак изглеждат мъжествено и не за смях ако на си като "овца" проблем няма... :)

2.   Има си машинки за постригване .. кола маска :)

3.   Аз не мисля, че имаш проблем. Все пак си момче.
Но ако толкова те притесняват космите и не искаш да ги бръснеш, можеш просто с една ножичка да ги скъсяваш. Всичко ти е нормално, не си създавай, сам проблеми от нищо. Успех! :-)

4.   Един мъж не е мъж, ако няма косми по себе си. Много мразя като видя някой гладък като гол охлюв мъж. Къде остава мъжественоста ?
И имай предвид, че това ти го говори жена.

5.   Ходи на кола маска. Друг вариант е да си ги махаш в домашни условия с лентички. Има толкова различни марки и видове.

6.   Аз съм момиче на 21 и мисля че е съвсем нормално и естествено мъжът да е окосмен, особено по торса. Даже бих казала, че ненавиждам напълно избръснати мъже без едно косъмче било то и с перфектно тяло и оформени мускули, отвратително е. Бих ти дала съвета изобщо да не ти пука, защото това е една тъпа мода, която скоро ще отмине, надявам се... наистина се надявам. Плюс това, когато аз бях на твоята възраст беше нормално момчетата на 15 да се показват така нарочно, за да докажат че вече са развити. Даже пускаха брада... :Д