Споделена история от Спорт и красота

Проблем с окосмяването
здравейте момче съм на 17г-много активно занимаващ се с фитнес бих казал че съм постигнал такова тяло за което биха завидели доста дори и по-големи, обаче имам вече косми по корема и гърдите че и малко отстрани които се появяват вече и много ме дразнят и загрозяват визията ми.

Пробвах с епилатор болката не беше нещо особено но след около 2 седмици започнаха да ми излизат пъпки и това е дори по-зле и пак зеха да се появяват косъмчета а лятото не е много далеч. Кажете как да си ги махам-коламаска да отида или някакъв крем ... И наи-важното да държи колкото може ПО-ДЪЛГО време обезкосмено и все пак след кола маската намаляват и изтъняват нали така? мерси предварително

Коментари

1.   Опитай кола маска, но имай предвид, че ако с епилатора ти излиза обрив, може и с кола маската да стане така.

Най-трайно ще се получи с лазерна или фото епилация. Интересувай се какви са цените в твоя град.

И не на последно място - не знам защо ще искаш да ги махаш. Аз принципно не понасям мъже, които си махат космите на места различни от лице, част от гениталиите и може би подмишници...

2.   Преди да решиш как ще ги премахваш, мисля че трябва да установиш причината за появата им, като на пример да с2и изследваш хормоните!

3.   кола маска, но отиди при козметик няма да имаш косми поне 2 седмици, а и изтъняват и се разреждат от колата маска

4.   До номер2 - какви изследвания... Че то си е напълно нормално мъж да се окосмява по корем и гърди.

5.   До номер 4, извинявам се, не съм прочела правилно мислих, че е момиче за това е такъв коментарът ми! Да нормално си е!

6.   Отврат! не си махай косммите ще станеш от ония смешни голи охлюви, само ако стане трагично ги махни . женско мнение !!!

7.   Да, не си ги махай.. още едно женско мнение - на мен лично ми изглежда гейско
самобръсначка иначе най-малко вреди ще ти нанесе. немалко от мъжете коит си махат космите на гърдите се бръснат....

8.   бръсни с батказ ( с машинка за подстригване е най-бързо) и аз за епилатора си мислех така обаче като си играеш цял ден с едни крака и си казваш по добре през 5-6-7 дена за 30-40 мин отколкото 1-2 пъти в месеца за 5 часа...

9.   До №2, хаха всеки мъж, който има косми по корема веднага да се изследва, мн разбирачи, мн нещо!!!

10.   Проблем с окосмяването нямяш, имаш проблем с мозъка, като всяка българска патка на твоята възраст!