Споделена история от Спорт и красота

Искам да тренирам борба
Здравейте.
От малка харесвам различни бойни спортове и с днешна дата смятам, че бих могла да си позволя финансово да тренирам нещо, тъй като вече си имам работа и сама си изкарвам пари. Преди положението в семейството ми е било лошо, тъй като работи само майка ми и е било невъзможно да се отделят месечно по 20/30 лв. за някакво извънкласно занимание - дали пиано, балет, танци, или пък карате, борба... Каквото се сетите.

Сега съм студентка, първа година в Търново, но съм задочно и успявам да работя и да ходя на лекции (+ изпити). Прилично се съчетават нещата. Работата ми е такава, че имам и време, което мога да отделя за спорт, например.

Можете ли да ме посъветвате нещо? Разгледах сайта на българската федерация по борба, драснах мейл, но вече две седмици нямам отговор. Видях, че имат клубове в Търново и Горна Оряховица, но не ми е достатъчно. Към кого трябва да се обърна, какви са горе-долу таксите и как протича цялата процедура по записването и участието в тренировките и т.н.?

Благодаря предварително.

Малката

Коментари

1.   Тренирай хубаво е но ако си малко по пухкава отслабни и тренирай самбо, джудо, айкидо, ако искаш всичките наведнъж. Трбва ти само боен дух

2.   Запиши се на борба в Славия школата е много добра аз лично съм много доволен. Струва 20 лв на месец и има тренировки всеки ден. :)