Споделена история от Спорт и красота

Как да се сдобия с тънка талия?
Адски много харесвам тънки талии, а при мен такава липсва! Висока съм 168, 47 кг.
Гръдната ми обиколка е 90 талията 74.. можете ли да ми предложите упражнения с които мога да оформя по - добре тялото си и да споделите вашето мнение и мерки. :)
Надявам се модераторите да одобрят историята ми и да я публикуват!
Благодаря!

Коментари

1.   Никак - това е ген.

2.   Изплаших се като прочетох, че си 47 килограма! Прекалено си слаба и наистина имаш проблем. Един нормален човек висок 168 не е 47 килограма, а около 57. Имам позната, която е 47 килограма, но тя е висока 159 и е на 13 години. А иначе аз съм 170 висока и тежа 54 килограма- талията ми е 67 см. Ти явно имаш по-едър кокал. Не отслабвай, а просто поддържай тялото си стегнато. Най-вероятно повече от сантиметър няма да махнеш от талията.

3.   Да, ген е - просто има жени, които са слаби, готини крака и никаква оформена талия. Загледай се и ще видиш. Нищо съществено не можеш да направиш.

4.   Премери талията си правилно - в никой случай не на нивото на пъпа, а няколко сантиметра по-високо.
Талията се мери сутрин на гладно.
Това, което е на нивото на пъпа се води обиколка на корема, което е прехода между ханша и талията, а талията, която е по-нагоре е НАЙ-ТЪНКАТА част - и именно това се възприема визуално от околните като талия.
Например на обиколка около пъпа, която е 78 см съответства талия 67 см. Примерно.
Напиши при теб как е.

5.   Сигурна ли си, че не си пред анорексия. В смисъл, момичетата наистина се виждат дебели и грозни в огледалото, дори да са като закачалки и не мисля, че го осъзнават, докато не стане прекалено сериозно.
До тук с лекцията, просто сама се замисли. Талията за мен си е чист ген, независимо на какво се подлагаш не се очаква велик успех. Питай чичо гугъл, преди време бях чела и за такива работи, но все пак, не вярвам много.

6.   Не със сигурност не съм пред анорексия имам доста добър апетит и не харесвам единствено талията си... ужасна е..

7.   Това са си напълно нормални килограми, не слушай другите, не си слаба. Аз съм 173 см. и тежа 48 кг. и смятам че наистина изглеждам добре.

8.   Тренираш ли нещо? На колко си? Мерките ти не изглеждат толкова лоши, а и все пак, трябва да се харесваме такива, каквото сме, нали? !

9.   Според вас колко са идеалните мерки за едно момиче?

10.   До 2, абсолютно неграмотен коментар. 57 кг са прекалено много... Аз съм висока 170, талията ми е 60 см бюст и ханш 89-90 см и съм 49 кг. Няма нужда младите момичета да гонят фигурите на селските кооператорки от едно време, за които се искаше да са яки и да вдигат тежко.
А до госпожицата автор на темата ще кажа, че талията е ген и ако си слаба и пак в гръб раменете са ти успоредни на талията, то това е е необратимо. Някои си махат ребрата за да им стане по тънка талията, но аз не бих го препоръчала. Може би да въртиш обръч.

11.   Н. 10 - ти самата нямаш право да даваш съвети тук. Кога последно си изчисли БМИ-то.
“Вашият Body Mass Index е 16 - поднормено тегло“
При това БМИ не вярвам дори да имаш редовна менструация, не можеш и да забременееш. Честно казано - имаш същия проблем като всяка дебела жена. Двете страни на една монета. Твоето състояние дори е по-опасно за здравето. Лекувай се от анорексия, вместо да даваш съвети по форумите.
П.П. Цялото мерене на мерки в случая е излишно. Никога няма да станеш манекенка, прекалено ниска си за това. Гледай си здравето

12.   Авторката: Преди тренирах хандбал, но вече не.. :)

13.   Моите мерки са:
85-бюст и 64-талия
ж. 16год.

14.   от авторката: Проблема е там, че симетрията на тялото ми е много кофти.. абе никаква я няма.. Краката ми са слаби, дълги и прави, но за сметка на това талията е една... никаква. Не знам вече какво да направя , за да напълнея леко в краката и да отслабна в талията.. :)
приемам съвети

15.   Ето ти съвет - почни да харесваш тялото си.