Споделена история от Спорт и красота

Моля за съвет, не само за отслабване
Влюбих се в 1мъж, чаках го 10 г., но той е с друга, след това се влюбих в друг, и го чаках 5г.

Мисля си, че не съм хубава. Преди бях 49кг, за ръст 160, обаче последните 2г напълнях и станах 74кг, като последните два дена ги смъкнах на 72кг. Тегля се на кантар постоянно.

Около мен майка ми и сестра ми са по-хубави от мен, красиви са и имат обожатели и то много. Гледат ги с обожание, с възхищение, че са красиви...
Аз си седя сама в стаята. Срам ме е и да се покажа пред тези хора... понякога..
Понякога те ме навикват, защото имат самочувствие на хубавите...
Постоянно страдам.

Моля кажете ми как да отслабна.
Поне като не съм хубава, поне да съм слаба...
Благодаря ви!

Коментари

1.   Мисля, че твоето напълняване е на психична основа. Параноично е и това да се чувстваш влюбена в хора, които са обвързани и да ги чакаш десетилетия. Първо излекувай психиката си сериозно, после ще спреш да се тъпчиш от само себе си и ще достигнеш здравословни за твоя ръст килограми.
Намери си приятел, различен от тези. Търси в твоята категория, не чакай Брат Пит да дойде. Има доста момчета, които са също така сами и биха те оценили. Но преди всичко, отиди на лекар-психиятър

2.   Автор:Номер 1, И двамата не бяха обвързани и имахме контакти постоянно, но когато се стигаше до секс, те ме искаха, аз бягах, защото ми беше внушавано от детството ми, че не съм хубава и че никой няма да ме иска...
Въпреки това тези години аз съм прекарвала с тези момчета доста дълго време, не си мисли, че са били обвързани, номер 1. Имах доста силна връзка и с двамата и то през цялото време и те ме харесваха..

3.   Пробвай с 90 дневната диета. спазвай я стриктно и съм сигурна че ще отслабнеш и ще се чувстваш супер. аз ходя с моя приятел от 3 години и като тръгнахме бях 50 а сега съм 65 и сега даже не иска да спи с мен заради това. пробвай няма да съжаляваш

4.   Спорт и хранителен режим. Препоръчвам ти НВД, ако не можеш да си позволиш - просто намали храната, която приемаш по принцип. 15 години чакаш някакви мъже? Добре бе мамка му, нямаш ли някакви цели поставени? Има и по-важни неща в тоя живот...