Вече не мога да изпитам любов
Момиче на 18 години съм и не мога да изпитам любов към момче от както скъсах с първото си гадже!
Беше преди около три години...
Преди да го срещна бях най-наивното и мило момиче, помагах на всеки, който имаше нужда, страдах искрено заедно със всеки, който изпитваше болка.
Той не беше нищо особено на пръв поглед, даже грозноват, но имаше хубаво чувство за хумор и подход с който ме накара да отвърна на чувствата му!
Всички, които ни виждаха ме питаха как може да съм толкова хубава и да ходя с такъв грозник и неща от сорта, но аз не им обръщах грам внимание изпитвах нещо непознато за мен до този момент!
Беше първата ми любов, бях като бял лист на който му позволих да пише нашата история...
Времето минаваше и нещата се променяха, той попадна в компанията на едни надути пуяци и реши, че ще е много интересен като почне да им подражава!
Започна да се държи грубо и да ме натиска за секс (аз все още не бях готова, въпреки, че си го обичах)
Държеше се ужасно с мен пред другите все едно не му пука и искаше да изглежда сякаш му ходя по г**а...
Аз въпреки всичко си мислех, че е временно състояние и ще си стане пак моето момче, този в когото се влюбих не този на който се опитва да се прави!
Търпях го доста време след като разбрах обаче за всичките изневери това преля чашата, нещо в мен се обърна, почувствах се унизена както никога до сега!
Въпреки, че не правихме секс, той си беше абсолютно задоволен и сме правили неща, които навярно дори "доста опитните'' не са се сещали)
Въпреки, че беше грозен аз го харесвах заради него самия не заради парите на баща му, както повечето, с които е бил по-време на връзката ни!
Той ми наговори страшни обиди след края, че съм била наивна и тъпа, че всеки ме използвал, че съм била разглезена и животът още не ме бил "очукал"
Него все едно го беше очукал-"омчето на тате"
Приключихме всичко и се появи друг- доста добре изглеждаше, тренирано тяло и се държеше направо... нямам думи!
Угаждаше ми за всичко, направи ми толкова романтични изненади, подаръци (неща на които не бях свикнала изобщо от предишната си връзка)
Но въпреки всичко някак си не изпитвах любов към него, даже и харесване... с течение на времето ми стана направо ужасно виках си приятелки на срещите с него да не ми доскучава, чудех се какво да измисля само и само да не се видим!
Покрай общите ни познати обаче "първата ми любов" разбра, че си имам нов и, че е много влюбен как ми купува разни неща и се грижи за мен и познайте... дойде пред нас!
Няма такъв наглец.. и аз глупачката естествено слязох да вися кво иска от там почна... как още ме обича дрън дрън и се сдобрихме!
На следващата сутрин вместо да звънна и да обясня аз просто спрях да вдигам и пак си се върнах при "първата ми любов"
Скоро обаче нещата пак се объркаха и пак скъсахме... появи се друг и друг и друг и така все едно и също осъзнах, че наистина съм станала абсолютно безчувствена и търся единствено изгода, което е мнго грозно и го осъзнавам, но няма какво да направя!
Станала съм абсолютна гаднярка изобщо не се радвам за щастието на другите, все обиждам хората без да го целя използвам момчетата даже не гледам на тях като на сексуални обекти или нещо подобно, а само на интерес в дрехи!
Единствените хора към които изпитвам някакви чувства са семейството ми и най-близката ми приятелка, но усещам, че и тях започвам да губя!

Коментари

1.   Поредното мрънкащо момиче!
Това, че ти си такава не ти е виновно нито първото момче, нито второто! Хвани се в ръце, нареди си приоритетите и тогава се обвързвай с някой!

2.   Макар че си пълнолетна и по законите на р. България си възрастен човек, историята и мисленето ти звучи наивно и по детски, без да се обиждаш. Това момче не те обича, нито ти-него, не си се променила и не си станала лош човек. Просто минаваш през един от трусовете на пубертета. Не се вторачвай в себе си и не отдавай огромно значение на моментните си "проблеми". С времето ще се изградиш като личност, ще подредиш приоритетите си и ще имаш истинска и пълноценна връзка. Много поздрави и успех във всичко!