Споделена история от Спорт и красота

Пиърсинг на веждата при момче...
Здравейте! Момче съм на 14 години. Напоследък започнаха да ми харесват пиърсингите на веждата. Много искам да си направя, но не на тази възраст, мисля да изчакам да стана на 16 и тогава ще реша категорично. Въпросът ми е главно към момичетата. Харесват ли ви момчета с пиърсинг на веждата? И мислите ли, че е гейско? Защото аз не мисля, според мен пиърсинга, където и да е, е за да ти повдигне малко самочувствието (мое мнение). Дали ще ми отива, това лесно ще разбера като си сложа с фотошоп. :)) Това са ми въпросите...

Коментари

1.   Не мисля, че е гейско, на мен лично ми харесват такива момчета. :)

2.   Не с фотошоп няма да разбереш, повярвай ми. Не знам колко пъти приятелки ме караха да им правя кичури или да им сменя цвета на косата за да видят как стои и пак когато го направиха беше съвсем различно. А мен ме бива с фотошопа, като цяло се занимавам с много снимки.

Ами, не, не си падам особено, но просто за мен лично това стои добре на много малко момчета. Зависи какъв ти е стилът. Гейско може да бъде, ако си с прилепнала розова тениска и тесни дънки. Обаче определено има и момчета, на които им стои невероятно добре. Помисли си поне още година и тогава действай. Имай предвид, че след като си пробиеш веждата, ще имаш странни 2 точки там доста дълго време, а ако се откажеш и дупките се запушат, ще бъдат странни 2 точки подобни на белег. Следователно след като си пробиеш веждата няма да има връщане назад.

3.   мене много ме радват такива
на 15 съм

4.   за мен не е гейско а дали ми харесват момчета с обици на веждата- зависи от формата на лицето носа очи устни и подобни.Виждала съм момче с дебело лице и с обица на веждата и гледката не ми хареса,но съм виждала и момчета на които им отива и им седи мн сладко.Дали ти да си направиш си е твое решение но според мен изчакай защото ако желанието ти се окаже моментно и мерака ти мине след месец два болките от правенето на обицата ще се окажат погрешни. :)

5.   Обожавам момчета с пиърсинг, както и татуирани.

7.   Лично аз като номер 5, също харесвам такива момчета. Но разбира се знай, че не на всеки му отива. Ще трябва да поддържаш веждите си. А и номер 2 ти го казва много правилно. Няма връщане назад, ако решиш да се пробиеш.

8.   Не, не харесвам. Не е представително и не прави много добро впечатление. А и да не говорим, че после ти остава белег там.

9.   Явно, че не сте много запознати(не, че аз съм, но видях някъде), щом мислите, че остава белег. Ако този, който те ''дупчи'' си знае работата няма да има проблеми с белег, но ако не някой карък, то е ясно, че ще остане белег :)! дано съм бил полезен/на :Д хD