Споделена история от Спорт и красота

Кажете ми някаква диета!
Здравейте!
Аз съм момиче на 14 години и имам малък проблем с теглото. Искам малко да отслабна, но просто не знам каква диета да ползвам. Висока съм 1, 67 и 66кг... Моля ви кажете ми някаква диета. Благодаря предварително :)

Коментари

1.   за закуска пробваи със ниско маслено кисело мляко и банан, наблегни на риба и пилешко и повече зеленчуци и плодове за 3 месеца съм отслабнал 15 килограма

2.   Съгласен съм с номер 1. За закуска си позволявай да хапваш повечко, а за вечеря се ограничавай колкото можеш. В училище яж плод или пълнозърнести бисквити. Вземи си 2-3 килограмова гиричка. С нея ще можеш да правиш много много упражнения. Има много статии за фитнес в къщи. Лесни упражнения за корем и седалище. Ако си спазваш режима на хранене и правиш упражнения по 1 час през ден до лятото ще си супер мацка.

3.   Много си малка за диети още, колкото и гадно да звучи. По-добре отиди при диетолог, със сигурност той ще знае по-добре какво да ти препоръча :) И почни да спортуваш нещо, или пък да ходиш на танци или фитнес. Даже, ако си сериозна със спорта, може да минеш без диети, но трябва време и усилия :)

c2h50h

4.   Ти още растеж това са нормални килограми за тийн!

5.   Да не си посмяла да почваш диети след година ще си 96 кг!!! ... Сега първо започваш по-динамичен живот. Сега е студено, можеш да спортуваш само фитнес или нещо вкъщи. Има един негър Билли Бланкс има невероятно тае бо изтегли си го и с някоя приятелка слагате си наелоново фолио на корема и действате. Запиши се на танци. Ходи на плуване съчетано със сауна поне 2 пъти месечно. Акато се постопли яхвай колелото със същия наелон на корема и до Юли ще си се стегнала и ще си 55 кг, колкто е нормално за ръстта и годините ти. Пиши ни дали си открила правилния начин да взлезеш във форма, но не залагай на диети, ще съжаляваш ;)

6.   Авторката:
Видях една диета за 12дни 8кг.
1, 2, 3-кисело мляко
4, 5, 6-варено
7, 8, 9-плодове и зеленчуци
10. 11, 12-кашкавал
Ще я опитам.

7.   Авторке с такива диети не се занимавай! Първо ще си съсипеш организма, цикълът ти може да е нередовен, косата ти може до почне да пада казвам МОЖЕ не съм сигурна, но едно е СИГУРНО ще си върнеш килограмите. По-хубаво започни да се храниш здравословно и спортувай. Прочети в интернет там има достатъчно информация, а най-добре както казва и номер 3 върви на ДИЕТОЛОГ. :)

М а Л к А т А

8.   малко се самнявам 8 кг за 12 дена, но недеи да си натоварваш толкова организма със такива диети хапваи си нормално, но със здравословни храни

9.   Здравей, като бях малка имах същия проблем.
От опит ще ти кажа - не пробвай драстични диети - да, те ще подействат, но точно след 2 седмици ще качиш предишните си кг, а дори и повече, както ме се е случвало няколко пъти.
Ще ти кажа най - добрите диети, които знам, които лично съм изпробвала, и за които твърдя, че действан безотказно. Това са диетата на Пиер Дюкан, диетата на доктор Байкова и 90 дневната диета. Провери ги в Google, избери тази, която ти харесва най - много и отговаря на това, което обичаш да хапваш.
Разбира се, не забравяй упражненията, редовната физическа активност е много важна, със сигурност ще ти помогне.
И последно, въоръжи се с търпение, не се отказвай и ще постигнеш това, което искаш :)))

10.   От Авторката:
Аз правя упражненията на Сидни Кроуфорд