Споделена история от Спорт и красота

Преди бях така, а сега съм така. Сбъркана ли съм с тези диети?
Здравейте, надявам се да публикуват темата ми. Там е работата, че искам да съм слаба, но това да не се отразява на гърдите ми. За жалост май няма как. За щастие, обаче, само да кача килце, то отива право в гърдите. В смисъл, дори да отслабна това не им се отразява никак, а като напълнея растат също. Преди време реших, че искам по - слаби бедра и започнах диета, съответно и гърдите ми поотслабнаха. Те са кръгли, с малки зърна и стегнати. Големи са колкото тези, само че тези са доста разплути. Размер D
Снимка - http://lh5.ggpht.com/-3FnsgtAhcmc/UOUmLN_TDVI/AAAAAAAAAao/PMTCEmAQgXs/s1600/girls-natural-big-breasts-1.jpg.jpeg
След диетата ми станаха с този размер C
Снимка - http://1.bp.blogspot.com/_dDaMeFxfTNA/TIZtA3FCopI/AAAAAAAAAiA/xtnFh9dFVmo/s1600/14.jpg
Големият ми бюст ми липсва, но и краката ми бяха по - големи. Общо взето никога не съм била дебела или дори пълна, а слаба, но аз постоянно се измъчвам и гледам да стопя всяка подкожна мазнина. Краката ми бяха 57см., а сега са 53см. Стремя се да изглеждам като от списанията, да нямам палазки, да не ми се очертава корем и т.н., да не съм с крушовидна фигура, а да подчертая пясъчния часовник.
Дали стиган до крайности?
Преди краката ми бяха като тези, може би малко по - обли горе, http://www.marvelous-girl.com/wp-content/uploads/2010/08/Cosabella-Jeans.jpg
А сега са такива, само че имам по - объл ханш
http://4.bp.blogspot.com/_J4Mddi8R47s/TU42qCp_IgI/AAAAAAAAAA0/8SBMxrvPM9E/s1600/skinny_jeans_1.jpg

Сбъркана ли съм?

Коментари

1.   Авторке, забрави да напишеш най-важното - колко си висока и колко тежиш, правиш ли спорт?
Иначе, гърдите чашка C са си класически, много красиви и големи. По-големите гърди просто увисват с течение на времето, а това е по-лошо дори от малки гърди.
Ако не се чувстваш добре в тялото си, напълней отново.
Не гърдите са ти проблемът, но ако си кокалеста едва ли не, това също не е привлекателно.

2.   Мхм, да, правилно си попитала. Определено си сбъркана-да пуснеш тема в сайт, за да си покажеш, чрез примерни снимки, как изглеждаш, какви са ти бедрата, гърдите и накрая, Такъв Невероятно СЕРИОЗЕН въпрос, като "Сбъркана ли съм"... :)

Моля те, пусни снимка, каквато изровиш в нета, какви са били корема ти, ръцете ти, колената ти, пръстите на краката ти, защото искам да си създам обща представа.

И да обясниш каква е целта на темата.

3.   Авторке, преди всичко искам да ти кажа че краката на втората снимка са под 50. Можеби 47 не мога да преценя точно. Относно кой вариан е по добре то вторите снимки са стократно по добри. Можеби всеки си има собствен вкус но аз лично ако си с кофти лице и трътлеста хич не ми пука че имаш големи гърди, също ако си с хубаво лице и тяло не ми пука дори гърдите ти да са по малки от моите.
Сигурен съм че знаеш добре това което ти казвам, но прости искаш да го чуеш отново ;)

4.   Преди си била по - добре.

5.   Вманиачила си се прекалено. Да ровиш за снимки из интернет, за да покажеш какво ти било това и онова преди и сега... Май твърде много се вживяваш. Спокойно, на всички ни стана ясно, че си с нормални гърди и нормално към слабо телосложение. Какво целиш с темата? Сбъркана си, че си допуснала да се вманиачиш до такава степен, че чак да търсиш снимков материал. Гледай си живота и не се занимавай с глупости.